Rocksteady برای ساخت یک بازی مورد انتظار برای پلتفرم های نسل آینده استخدام می کند

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
rocksteady_studios_batman_superman.jpg

Rocksteady Studios به دنبال جذب نیرو برای کمک در ساخت و عرضه یک بازی AAA به شدت مورد انتظار است.

این استودیو بریتانیایی به تازگی برای جذب بیش از 20 نیروی جدید در رشته های مختلف شامل کدنویسی، اسکریپت نویسی، مدیر روابط عمومی و ... برای ساخت یک بازی AAA معرفی نشده که قرار است بر روی "پلتفرم های نسل بعدی" در دسترس قرار گیرد، آگهی داده است.

برخی از این موقعیت های شغلی دائمی و برخی "+2 سال" و تعدادی دیگر نیز 2 ساله هستند. احتمال می رود که این بازه های زمانی به پنجره عرضه این بازی مورد انتظار و مرموز اشاره داشته باشند.

jpg

در آگهی جذب انیماتور ارشد به طور دقیق اشاره شده که استودیو برای ساخت عنوانی با میانگین امتیاز +90 تلاش می کند.

Rocksteady در تایید همکاری با Warner Bros. Interactive Entertainment از جمله نیازمندی های برخی از موقعیت های شغلی مورد نیاز خود را "دانش کافی نسبت به کامیک ها، رمان ها و فرهنگ های محبوب مرتبط با بازی های ویدیوی" اعلام کرده است.

بر اساس شایعه ها Rocksteady درگیر ساخت عنوانی بر اساس شخصیت Superman است و با توجه به جزئیات این آگهی های شغلی بعید نیست که به زودی معرفی شود.

آخرین ویرایش:

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
یعنی بعد از این همه مدت که از آخرین بازیشون گذشته هیچ‌کار نمیکردن که تازه رفتن دنبال استخدام افراد جدید و نسل بعد، حس می‌کنم این واسه پروژه بعد از چیزی که الان دارن می‌سازن، هست!

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
چقد زود داره بوی نسل جدید میاد
بنظرم بازی لید پلتفرومش 4 باید باش اما برا 5 هم دارن دس بکار میشن

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
وقتی خبر های بازی های نسل بعد میاد یاد صحبت های سرنی میفتم که می گفت این نسل بازی سازی بسیار راحت تر شده و فرت و فرت عنوان میدیم
اینا نسل قبل 2 تا بتمن دادن یدونه هم اسپین اف که البته خودشون نساختن
فک می کنم این نسل زیاد طوفانی تموم نشه و اکثر بازی ها بره نسل بعد

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
تو گف شایعه شده تاپیکشم زدن میگن بازی بعدیشونم باز بتمنه به اسم Batman: Arkham Universe

Turns out Rocksteady next game is another batman game

• Release Date: Fall 2019
  • Current Gen: XB1/1X/PS4/PS4Pro/PC
  • Single player/Co-op/Multiplayer(specific modes)
  • Characters include the entire Batfamily: Batman, Robin(Tim), Nightwing, Batgirl, Batwoman, Catwoman, Red Hood
  • Gotham is about 1.5x the size of AK. Districts and neighborhoods have gone through complete overhaul.
  • Gotham is now a “living, breathing city”
  • Set Time of Day/Weather(Rain,Overcast,Snow)
  • There are random crimes such as car chases, bank robberies, muggings, and so forth.
  • Main Villain: Court of Owls
  • Story takes inspiration from the different Court of Owls storylines.
  • Every character is available in free roam.
  • Batman has a redesigned Batmobile(transport only) and the other characters have their cycles
  • Batcave serves as main hub for upgrades, character swaps, new missions, game modes
  • Game plays similar to past Arkham games, but there are new options for co-op: Dual takedowns in combat/stealth.
  • Stealth segments make you work together
  • Parkour has been expanded. Characters move a lot quicker and more fluid.
  • Main gadgets are the same except for a couple new additions.
  • New enemy types include Talons and Pilots(enemies that hover the battlefield, you have to either use a gadget or dual
  • takedown to get them down)
  • Talons are the same as the ninja types from Arkham Knight. They can counter your counters and also have their own gadgets(knife, throwing knife)
  • Game takes place in the Arkhamverse, obviously
  • This is supposed to be Rocksteady’s true “last hoorah” of Batman games."

یه سری اطلاعات هم دادن که خوب یکیش اینه که بازی برای همین نسل میاد. احتمالا بازی نسل بعدشون بعد از اینه و اینکه خداویکلی قسم خوردن دیگه آخرین بتمنشونه:D

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
اگر واقعا همه کاراکترها کامل و به صورت Free Roam قابل بازی باشن و ...(همینطور که گفته شده!) عالیه!
دقیقا چیزیه که توی AK کم داشت و فرصت سوزی کرده بودن! چندین کاراکتر کامل و خفن ساخته بودن، بعد خلاصه شده بودن به چندتا ماموریت مشترک که با بتمن داشتن فقط(و چلنج)

فقط توی اطلاعات اسم Azrael نیمده:| اینم عضو شد و قول وفاداری و اینا داد که! بزاریدش:(( میخواااااااام! :((

برای مراسم Xbox و TGA هایپ میشویم! :-"

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
اینکه دوباره بازی بعدی شون بتمن باشه عالیه!صدتا بتمن سالی یکبار بدن من پایم اما درعین حال یک حس غیرقابل توضیحی در من هست که دوست داره بازی بعدیشون بتمن نباشه( فکر کنم همون حسیه که یکی از دوستان اون رو بعنوان خودم ، خودم رو نقض میکنم توصیف کرد! شوخی:D) با فرض اینکه این شایعه درست باشه اسم بازی که خیلی بده یاد بازی های mmo میفتم:D دوم اینکه دنیای بتمن در روز! مگه بروس وین یه تینیجره که عنکبوت نیشش زده؟!:p
درکل این چیزهایی که نوشته زیاد هایپ کننده نیستن برام! اما اگه با همین توضیح بازی خیلی سیاهو تاریکو سنگینو خفنو دارک باشه من راضیم.:D

• Like
Reactions: WCW and Akiba

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
تو گف شایعه شده تاپیکشم زدن میگن بازی بعدیشونم باز بتمنه به اسم Batman: Arkham Universe

Turns out Rocksteady next game is another batman game

• Release Date: Fall 2019
  • Current Gen: XB1/1X/PS4/PS4Pro/PC
  • Single player/Co-op/Multiplayer(specific modes)
  • Characters include the entire Batfamily: Batman, Robin(Tim), Nightwing, Batgirl, Batwoman, Catwoman, Red Hood
  • Gotham is about 1.5x the size of AK. Districts and neighborhoods have gone through complete overhaul.
  • Gotham is now a “living, breathing city”
  • Set Time of Day/Weather(Rain,Overcast,Snow)
  • There are random crimes such as car chases, bank robberies, muggings, and so forth.
  • Main Villain: Court of Owls
  • Story takes inspiration from the different Court of Owls storylines.
  • Every character is available in free roam.
  • Batman has a redesigned Batmobile(transport only) and the other characters have their cycles
  • Batcave serves as main hub for upgrades, character swaps, new missions, game modes
  • Game plays similar to past Arkham games, but there are new options for co-op: Dual takedowns in combat/stealth.
  • Stealth segments make you work together
  • Parkour has been expanded. Characters move a lot quicker and more fluid.
  • Main gadgets are the same except for a couple new additions.
  • New enemy types include Talons and Pilots(enemies that hover the battlefield, you have to either use a gadget or dual
  • takedown to get them down)
  • Talons are the same as the ninja types from Arkham Knight. They can counter your counters and also have their own gadgets(knife, throwing knife)
  • Game takes place in the Arkhamverse, obviously
  • This is supposed to be Rocksteady’s true “last hoorah” of Batman games."

یه سری اطلاعات هم دادن که خوب یکیش اینه که بازی برای همین نسل میاد. احتمالا بازی نسل بعدشون بعد از اینه و اینکه خداویکلی قسم خوردن دیگه آخرین بتمنشونه:D
این Court of Owls واقعاً میتونه انتخاب محشری باشه! هم کلی پتانسیل داره و میشه باهاش خیلی کارها کرد و یه جورایی به تاریخچه Gotham پیوند خورده، هم نسبت به خیلی از دشمن‌های بتمن کمتر شناخته شده هست و برای ملت تازگی داره.
ولی کلاً هر چی که میسازن، بدجوری منتظرش هستم! برعکس خیلی‌ها عاشق Arkham Knight بودم و برای بار صدم میگم، از نظر من یکی از مظلوم‌ترین بازی‌های تاریخ هست و بیخودی یه جَوی راه افتاد که بکوبنش، در حالی که واقعاً بازی عالی و درجه یکی بود. (باز هم میگم از نظر من، و مطمئناً منظورم نسخه کامپیوتر نیست! :D)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
این Court of Owls واقعاً میتونه انتخاب محشری باشه! هم کلی پتانسیل داره و میشه باهاش خیلی کارها کرد و یه جورایی به تاریخچه Gotham پیوند خورده، هم نسبت به خیلی از دشمن‌های بتمن کمتر شناخته شده هست و برای ملت تازگی داره.
ولی کلاً هر چی که میسازن، بدجوری منتظرش هستم! برعکس خیلی‌ها عاشق Arkham Knight بودم و برای بار صدم میگم، از نظر من یکی از مظلوم‌ترین بازی‌های تاریخ هست و بیخودی یه جَوی راه افتاد که بکوبنش، در حالی که واقعاً بازی عالی و درجه یکی بود. (باز هم میگم از نظر من، و مطمئناً منظورم نسخه کامپیوتر نیست! :D)
منم با AK خیلی حال کردم:D به نظرم بهترین نسخه ی بتمن بود + تا قبل از AK از جوکر متنفر بودم:-" ولی توی این بازی همراهیش عالی بود! :x

ترکیب یه سری پازل ها با بتموبیلم خیلی خوب بود:D

دیگه اون مراحل tag team و ... هم که گفتم
فقط اینکه هزارتا DLC ربع ساعته برا پیش خرید دادن رو اعصاب بود! :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر