Rockstar و فراموشی PC!

• Thread starter Thread starter Sport
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
pc فقط سبک استراتژی یا ادونچر(که این یکی متاسفانه خیلی وقته که مرده).خوراکش ایناس!

سلام.انگار نه انگار که همین چند سال پیش بود که یه بازی وجود داشت به اسم GTA:San andreas یا همون GTA 5 خودومون!که وقتی اومد همه رو تو سرتاسر جهان از طریق PC مجذوب خودش کرد و دلیل علاقه مندی خیلی از مردم به بازی و گیم.(حتی دو نسخه قبل اون را هم میشه بهش اضافه کرد.)
از این رو شرکت سازنده این بازی شهرت جهانی پیدا کرد و از اون به بعد هر بازی که این شرکت می ساخت بدون توجه به کیفیت اون فروش خیلی خوبی میکرد.پس میشه گفت شرکت Rockstar شهرت خودش رو مدیون PC هست.
اما قضیه از جایی شروع شد که خبر ساخته شدن بازی GTA IV برای دو کنسول X360 و PS3 که به تازگی ساخته شده بودن به گوش رسید و همه رو متعجب کرد و البته بی جنبگی!Rockstar رو هم نشون داد.
شما در اشتباه به سر می بری.:d
اتفاقا کاملا برعکس حرفی که شما زدی شهرت راک استار بیشتر مدیون کنسول ها بخصوص کنسول های پلی استیشنه! اون san andreas هم که شما اسم بردی لازمه که بگم اول واسه ps2 اومد و بعد از 6 ماه واسه pc و ایکس باکس اورجینال بیرون اومد و باز لازمه اضافه کنم تا همین آخرین آمارای فروش سن آندراس، این بازی 17.5 میلیون روی ps2 فروخته بود در حالیکه روی دو پلتفرم دیگه مجموعا 4 میلیون فروخت.

نمونش همون ROCKSTAR که GTA رو برد رو کنسول با 15 فریم همه حال کردن .
والله من روی پلی 3 بازی کردم و به غیر از معدود جاهایی هیچ افت فریمی ندیدم.
15 فریم؟ لول!!!!!!!

pc فقط سبک استراتژی یا ادونچر(که این یکی متاسفانه خیلی وقته که مرده).خوراکش ایناس!

چرا؟؟؟ fps دوغه
اكشن ادونچر هم با كنترل بهتر با موس به نظرم خيلي بهتر كنسوله ( خودم darksiders را با كنترلر 360 بازي ميكردم، يه جايي زرت و زرت ميفتادم ميمردم، دسته 60 70 تومني را كوبوندم به ديوار، بعدش با موس و كي برد 2 دقيقه اي رفتم، دسته را هم به خاطر بي سيم بودنش با هاش بازي ميكردم(فعل ماضي مي باشد))
فقط سبك fighting كه رو پي سي به غير از استريت فايتينگ چيزي نيست رو پي سي ، بايد با دسته بازي كرد

بابا با موس به هر طرف که بخواین میتونین نگاه کنین ولی با دسته آدم میترکه و دستش داغون میشه...
یادش بخیر تا موقعی که این دوتا کنسول مزخرف:d(به کسی برنخوره ها:>) نیومده بودن شرکتا همه ی فکر و ذهنشون رو PC بود و چه بازیهایی که براش نمیساختن...

راک استار با pc مشکل داره راک استار نباشه حمایت کنه Ea و Dice دارند میگن الان موقعه نمایش قدرت pc به کنسولها است شایدم راک استار سیاستی دارده که نمیخواد ما فنهای pc به بازی کردن این بازی تو کامپیوتر مون نائل بشیم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or