Rockstar می خواهد یک دنیای واحد را در GTA خلق کند

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
Vice-city-cover.jpg

همگی سری GTA را به عنوان یک بازی Open-World می شناسند که تا به حال چندین نسخه از این سری عرضه شده است و در هر کدام از این نسخه ها شهرهای زیادی حضور داشته است. حال شاید شما از آن دسته افرادی باشید که دوست دارین، در هر نسخه از GTA شهر جدیدی را تجربه کنید. اما شرکت راکستار قصد دارد با ترکیب شهرهای مختلف در این سری، یک دنیای واحد را تشکیل دهد.

آقای Leslie Benzies از Rockstar North به تازگی صحبت هایی را مبنی بر این قضیه انجام داده است و می گوید:" راکستار می خواهد دنیای واحد و جدیدی را از هم به پیوستن شهر های GTA به وجود بیاورد."
او در مصاحبه ای که با Digital Trends داشت، گفت:" مطمئناً ما می خواهیم یک دنیای بزرگی را شامل شهر های مختلف و متنوع داشته باشیم تا بازیکنان بتوانند بین این شهر جابجا شوند و از نقطه ای به نقطه ی دیگر پرواز کنند؛ تصور دوباره Vice City مسلماً می تواند برای بسیاری از بازیکنان جالب باشد."
با توجه به این که نسخه هایی از سری GTA بر روی گوشی های همراه پورت شده است، آقای Benzies می گوید:" پیشرفت در تکنولوژی ها و سخت افزارهای موبایل ها، باعث شده است که ما در فکر عرضه کردن عناوینی از این سری، در سال های آتی بیفتیم."
وی در آخر گفت:" در واقع نمی توانم با صراحت بگویم که نسخه هایی با اهداف جدید قرار هست بوجود بیاید یا خیر؛ اما اگر شما به نسخه Chinatown Wars نگاه کنید، به این موضوع پی می برید که ما همیشه برای ساخت بازی ها و طراحی تکنولوژی های جدید نه فقط پردازش آن ها آماده هستیم و سعی می کنیم چالش هایی که پیش روی ما وجود دارد را از بین ببریم."

عنوان GTA V که جدیدترین نسخه از این سری می باشد، قرار است در فصل بهار عرضه شود، این در حالی است که وقایع این بازی در شهر لس سانتوس اتفاق می افتد که پیش از آن نسخه San Andreas هم در این شهر، بود.

منبع

آخرین ویرایش:

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
اوه اوه ، چه شود.
يه همچين حركتيو البته نصفه نيمه تو San andreas ديديم كه Cj ميره liberty city ، يه مرحله ي جذاب بود خيلي.

اميدوارم خفن تر از اينارو ببينيم.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
در ماه بهار اشتباهه:D
راستی من داشتم خبرو امروز تو گیم اسپات میخوندم فقط تصور میکردم دارم از وایس سیتی به سان اندرس شنا میکنم:D

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

ROGamer

کاربر سایت
Dec 7, 2012
86
دوستان rockstar باید از یه چیزایی بکشه بیشرون ببنید watch dogs موفق میشه در نهایت چون داره بدون محدودت کار میکنه ولی r نه اینو تو iv نشون داد با محدودیت نمیشه قدرت نمایی کرد ...شما هم حرف منو خوب میفهمید...
خوش باشید.

amir_afsan_heh

کاربر سایت
May 25, 2011
193
در ماه بهار اشتباهه:D
راستی من داشتم خبرو امروز تو گیم اسپات میخوندم فقط تصور میکردم دارم از وایس سیتی به سان اندرس شنا میکنم:D

جوانان ما جوانان خوبی هستند...جوانان ما فقط توانایی رفتن به فضا را ندارند بلکه قادر هستند از وایس سیتی به سان اندرس یک نفس شنا کنند...:d

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
همین که داشتم خبر رو می خوندم تو ذهنم می گفتم مثلا از آمریکا سفر کنیم به انگلیس :d یا بیایم ایران و شهر ها :d دنیای واحد یعنی چی واقعا !!!!!

Rockstar , You Are Very Intresting

عنوان GTA V که جدیدترین نسخه از این سری می باشد، قرار است در ماه بهار عرضه شود

فصل بهار

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
جوانان ما جوانان خوبی هستند...جوانان ما فقط توانایی رفتن به فضا را ندارند بلکه قادر هستند از وایس سیتی به سان اندرس یک نفس شنا کنند...:d

اخه من از این کارای احمقانه میکنم:D فکر کن با هیلیکوپتر بپری تو اب بعد یه نفس تا یه کشور دیگه رو شنا کنی :D جیزز:D

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
يه همچين حركتيو البته نصفه نيمه تو San andreas ديديم كه Cj ميره liberty city ، يه مرحله ي جذاب بود خيلي.
داش مطمئنی من که همچین مرحله ای رو یادم نمیاد!:-/
یه دفعه بگید کل امریکا رو میخوان بسازن دیگه! چون همون طور ک میدونید San Andreas رو از لوس انجلس, Liberty City رو از نیویورک و Vice City رو هم از میامی ساختن. اگه قرار باشه بین این سه شهر رفت و امد کنی که باید کل امریکا رو بازسازی کنن!!!:-/:d

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
داش مطمئنی من که همچین مرحله ای رو یادم نمیاد!:-/

توی شهر سوم هستی ، با هواپیما از دریای بالای نقشه خارج میشی یه مقدار که میری میگه Welcome To Liberty City

بعد مرحله رو شروع می کنی برفی هستش ، باید یه یاروهه رو کتلت کنی :d توی یه رستوران و کافی شاپی هست :d

یادت اومد دیگه :d

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
توی شهر سوم هستی ، با هواپیما از دریای بالای نقشه خارج میشی یه مقدار که میری میگه Welcome To Liberty City

بعد مرحله رو شروع می کنی برفی هستش ، باید یه یاروهه رو کتلت کنی :d توی یه رستوران و کافی شاپی هست :d
یادت اومد دیگه :d
اوه اوه راست میگی چه سوتی دادم منی که انقدر ادعای GTAام میشه!:d
از دوست عزیزمم عرذ میخوام!:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر