Rocksmith 2014 معلم شخصی و پاسخ گو شما خواهد شد

PD

کاربر سایت
Mar 29, 2009
131
نام
Ali
752.jpg

یوبی سافت در بلاگ خود، جزئیات جدیدی از عنوان Rocksmith 2014 Edition منتشر کرد، که از پیشرفت چشمگیر سیستم آموزش بازی حکایت میکند. گویا Rocksmith در این نسخه فقط اشتباهات شما را شناسایی نمیکند بلکه راه حلی برای حل هر کدام از آنها، ارائه میدهد : " آموزش ها در Rocksmith 2014 بسیار دینامیک و پاسخگوتر میباشند به طوری که ما نتنها به شما میگویم که مرتکب اشتباهی شده اید; ما نوع اشتباه و انجام چه کاری برای برطرف کردن آن را نیز به شما اطلاع میدهیم."

" آیا شما سعی میکنید چگونگی انجام تکنیک بند را یاد بگیرید اما نت خود را به اندازه کافی بالا نمی برید ؟ Rocksmith 2014 به شما میگوید. یک نت عقب تر از جایی که نیاز دارید اسلاید میکنید ؟ Rocksmith دقیقا به شما میگوید در کجا اشتباه کرده اید. بالا تر از این، اگر Rocksmith احساس کند که شما با تکنیک بخصوصی مشکل دارید، شما را به قسمت تعاملی درس میبرد که دستورعمل هایی بیشتری به شما بدهد – این بار با زوایای بیشتر دوربین در فیلم ها و همچنین نکته ها."

آقای Madavi از یوبی سافت همچنین بیان کرد که Rocksmith " به اندازه ای رشد کرده است که به معلم شخصی پاسخ گو ای تبدیل میشود و تعداد ویدیو های آموزشی بازی نسبت به نسخه اول سه برابر شده است. تیم سازنده بازی همچنین تکنیک های موجود در بازی را گسترش داده اند، از بستن کمربند ، وصل کردن و کوک کردن تا تکنیک های پیشرفته ای مثل Tapping.

یوبی سافت اضافه کرد که آموزش ها فقط قسمتی از Rocksmith هست که جدا بهبود یافته و دوباره روی آن در Rocksmith 2014 کار شده است. و در هفته های آتی اطلاعات بیشتری از گیم پلی و خصوصیات بازی منتشر خواهد کرد.Rocksmith 2014 در 18 اکتبر عرضه میشود.

منبع

Angel Of Darkness

کاربر سایت
Aug 4, 2008
407
نام
Nima
اول اینکه این کرک رو من هرکاری کردم دان نکرد ، دوم اینکه بباوجود این کرک چه کابلی لازمه؟ از کجا بگیریم؟
دانلود میکنه که من مشکل نداشتم آدرس سایت روسیشم هست خو
ینی هیچکی تو ایران با کابلش بازی نمیکنه؟ هر کی میدونه کابلشو از کجا میتونم گیر بیارم پ.خ کنه لطفا

برا منم پ.خ کنین لطفا
دوستان دوست دارید سرتونو گوش تا گوش ببرن اینجا میتونید بخرید دی سی گیم میفروشه
https://www.facebook.com/permalink....ffset=0&total_comments=1&notif_t=feed_comment
بیشرما میکن 120 تمن کابل 20 دلاریو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر