Rise of the Tomb Raider به صورت انحصاری زمانی برای پلتفرم XBox منتشر خواهد شد (آپدیت)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Schürrle

کاربر سایت
Jul 1, 2013
1,306
نام
مهران
rise_of_the_tomb_raider1.jpg

Microsoft امروز اعلام کرد که بازی جدید از سری Tomb Raider انحصاری XBOX خواهد بود.

Darrel Gallagher،رئیس استودیو سازنده ی بازی یعنی Crystal Dynamics،در کنفرانس Microsoft در گیمزکام بر روی صحنه حاضر شد تا اعلام کند که Rise of the Tomb Raider در تعطیلات سال 2015 تنها برای XBOX عرضه خواهد شد.

Rise of the Tomb Raider دنباله ای برای بازی سال قبل که ریبوتی از فرنچایز Tomb Raider بود و برای PS3 و XBOX360 و PC منتشر شد،می باشد.

منبع

========
آپدیت:

رئیس بخش Xbox یعنی فیل اسپنسر تایید کرده است که بازی Rise of The Tomb Raider تنها به صورت زمانی در انحصار پلتفرم Xbox است.
اگر چه او از ذکر این مدت خودداری کرد.
دیشب، در حین کنفرانس مایکروسافت در نمایشگاه گیمز کام، مایکروسافت و Square Enix خبر شکه کننده انحصاری بودن بازی ذکر شده برای پلتفرم Xbox (که طبق سخنان اسپنسر شامل هر دو کنسول این خانواده یعنی Xbox 360 و Xbox One میباشد) و همچنین تاریخ عرضه - تعطیلات 2015- را اعلام کردند.
اما جمله بندی اسپنسر باعث شد که دیگر پلتفرم هایی که امکان انتشار این بازی بر روی آنها وجود دارد با قطعیت مشخص نشود، وی این ماجرا را با بازی هایی مانند Dead Rising و Ryse مقایسه کرد که در راه انتشار بر روی PC هستند.
اسپنسر تاکید کرد که Square Enix-مالک استدیو Crystal Dynamics سازنده بازی های Tomb Raider-میتواند بازی را بر هر پلتفرمی که میخواهد بعد از پایان مدت قرارداد انحصاری منتشر کند.

منبع

آخرین ویرایش:

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,214
نام
آرمان
احتمالا بعدا برا Pc هم میاد و با DS4 بازیش میکنم :x

S@eed VN

کاربر سایت
Jun 12, 2014
44
نام
سعید
احتمال خیلی زیاد فقط انحصار زمانیه

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,289
بله همه ما میدونیم TR چه بازی با کیفیتی هست.اتفاقا فن های سونی خاطرات خوبی با این عنوان داشتن.ولی لطفا شما ها هم TR رو با آنچارتد مقایسه نکنید.
اصلا خوندی ببینی چی میگم؟ :d شک دارم!
میگم دو تا بازی هم سبک و استیلن. دیگه TR هم انقدر به فلاکت نیفتاده که برای مقایسش با آنچارتد هم نیاز به اجازه ی دوستان داشته باشه. مسئله ی اصلی اینه که اگه ip دست مایکرو بود میشد بیشتر حرف زد ولی این فقط یه مسکنه (به ضم میم :d)

پ.ن: این لقب killer هم خیلی lame شده دیگه. کسی که بگه TR آنچارتد کیلره به نظرم کلا زده به جاده خاکی

amir-b

کاربر سایت
Jan 23, 2012
274
دوست عزیز این مقایسه رو بچه های شما تو تاپیک کنفرانس مایکرو شروع کردن.واسه همین منم اینجا اینو نوشتم.TR بازی واقعا خوبیه بر منکرش لعنت.ولی اینکه میتونه جای خالی آنچارتد رو پر کنه خنده داره.ما هم آنچارتد بازی کردیم هم TR.به نظر من TR به هیچ وجه نمیتونه جای خالی آنچارتد رو پر کنه.ولی در اینکه بازی خیلی خوبی هستش شکی نیست.

شما نظرات گوهر بارت رو واسه خودت نگه دار
از بعد از اعلام انحصاری شدن TR کلا کارت شده گند زدن به تاپیک ها ;)

Electro

کاربر سایت
May 6, 2014
160
با نهایت تاسف و تعجب، ناشر هم مایکروسافت هست :|
rise-of-the-tomb-raider-xbox-one-exclusive-1.png

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,999
نام
Mohammad
شما نظرات گوهر بارت رو واسه خودت نگه دار
از بعد از اعلام انحصاری شدن TR کلا کارت شده گند زدن به تاپیک ها ;)

نظر گوهر بار هرکسی واسه خودشه.منم گفتم به نظر خودم.حالا کسی خواست قبول میکنه کسی ام نخواد از کنارش رد میشه.آخر پستی که نقل قول کردی رو ویرایش کردم.اگه یه ثانیه دیرتر پست منو نقل قول میکردی الان میتونستی پست ویرایش شدمو که شامل یه معذرت خواهی بود رو بخونی.الانم میتونی بخونیش احتمالا شامل شمام میشه معذرت خواهیم.

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,779
این مایکروسافت احمق عوض اینکه برداره این بازی رو انحصاری کنه و هزارتا فحش رو به جونش بخره، به اون استودیوهای بازی سازی بی کفایتش زور کنه بشینن فکر کنن و یه آی پی جدید از خودشون خلق کنن.
واقعا خبر بدی بود .:(

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
اه ضد حال خوردم شماره قبلی یکی از بهترین های نسل قبل بود :|
ولی از جهتی که ناشر ماکرو هست احتمال اینکه بعدا برا PC عم عرضه شه زیاده !

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,487
بخدا با هم یهجوری رفتار می کنید هرکی ندونه فکر میکنه شما سهام دار عمده هستید........
نوش جونتون خیلی هم عالی

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
خبر ناراحت کننده برای من و خوشحال کننده برای دوستان مایکرو فن..
تا اینجا بدترین کنفرانس از نظر من و بد ترین خبر!:((

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر