Ring of Elysium

67_ring_of_elysium_steam_logo.jpg

Ring of Elysium
سبک: Battle Royale
سازنده: Tencent Games
ناشر: Tencent Games
تاریخ انتشار: 20 سپتامبر 2018 (EARLY ACCESS)
لینک دانلود + اسکرین شات و ویدیو
Ring of Elysium یک بازی رایگان جدید در سبک Battle Royale است که توسط Tencent Games سازندگان نسخه موبایل PUBG ساخته شده است. در این بازی 60 نفر که در یک منطقه سرد کوهستانی گرفتار شده اند با یکدیگر بر سر هلیکوپتر نجات مبارزه می کنند.

در ابتدای هر بازی میتوانید از بین سه نوع "پک" اسنوبرد، لوازم صخره نوردی و گلایدر یکی را انتخاب کنید. هر پک دارای قابلیت، سلاح اولیه و ظرفیت آیتم مخصوص به خود است. همچنین در این بازی بر خلاف دیگر بازی های Battle Royale به جای پرش از هواپیما میتوانید مکان شروع خود را روی نقشه مشخص کنید.

در Ring of Elysium هدف نهایی کشتن تمام بازیکنان نیست، بلکه رسیدن به هلیکوپتر نجات است که تنها قابلیت حمل 4 نفر را دارد. هلیکوپتر در انتهای بازی زمانی که طوفان (که بر خلاف بازی های دیگر به صورت دایره نیست و بخش های از پیش تعیین شده مپ را به طور کامل پوشش می دهد) بیشتر مپ را در بر گرفته است در آخرین منطقه امن فرود می آید و اگر بازیکنان بعد از مدتی وارد هلیکوپتر نشوند طوفان منطقه نهایی را هم در بر خواهد گرفت و موقعیت تمام بازیکنان روی نقشه نمایش داده خواهد شد.

این بازی هم اکنون در آمریکا و آسیا ریلیز شده اما سرور اروپا به خاطر قانون GDPR اتحادیه اروپا با تاخیر تا یک ماه دیگر اضافه خواهد شد.

آپدیت: سرور اروپا به بازی اضافه شد

آخرین ویرایش:

eragon66

کاربر سایت
Feb 13, 2017
14
سلام
من یه مشکلی دارم تو این بازی اینکه بعد اجرای بازی انتخاب نوع بازی وقتی میخواد وارد شروع بازی و مپ بشه تو صفحه لود گیر میکنه بعد هنگ میکنه ، باید چندبار از بازی خارج بشم و وارد بشم تا شاید یبار این وسط وصل بشه بره تو بازی گرافیکم و مکمل ها هم آپدیته
مشکل از کجاست؟
کسی نمیدونه باید چیکار کنم تا حل بشه ؟ ! :(

sadegh.s76

عضو جدید
May 23, 2019
1
سلام دوستان من دیشب این بازی رو به حجم 10.5گیگ از استیم دانلود کردم و وقتی میزنم بالا میاد وتوی منوی اصلی بازی هستش و میره ولی وقتی مثلا میخوام training بازی کنم میزنم روی start Matchmaking میاد که لود باشه بعدش صفحه سفید میشه مثله عکسایی که فرستادم و میشه جابجا شد و یا هر کاری کرد وصدا هم میاد ولی تصویر نداره و سفیده!؟؟؟
سیستم لپ تاپمم بالاس یعنی RAM12GB&&Graphic Gtx Geforce 1050 & Cpu corei7 7700HQ ممنون میشم راهنماییم کنید که باید چیکار کنم
باتشکر

Attachments

• Capture.JPG
    Capture.JPG
    39.4 KB · مشاهده: 8
  • Capture2.JPG
    Capture2.JPG
    119.2 KB · مشاهده: 11

Amoodaolf

کاربر سایت
Sep 8, 2013
325
نام
پوریا
سلام دوستان من دیشب این بازی رو به حجم 10.5گیگ از استیم دانلود کردم و وقتی میزنم بالا میاد وتوی منوی اصلی بازی هستش و میره ولی وقتی مثلا میخوام training بازی کنم میزنم روی start Matchmaking میاد که لود باشه بعدش صفحه سفید میشه مثله عکسایی که فرستادم و میشه جابجا شد و یا هر کاری کرد وصدا هم میاد ولی تصویر نداره و سفیده!؟؟؟
سیستم لپ تاپمم بالاس یعنی RAM12GB&&Graphic Gtx Geforce 1050 & Cpu corei7 7700HQ ممنون میشم راهنماییم کنید که باید چیکار کنم
باتشکر
سلام احتمال داره سیستم 32 بیت باشه چون بازی 64 بیت شده

eragon66

کاربر سایت
Feb 13, 2017
14
باتشکر
منم دقیقا همین مشکلو دارم کسی راه حلی براش نداره ؟

Nutsy

عضو جدید
Jun 30, 2019
1
منم دقیقا همین مشکلو دارم کسی راه حلی براش نداره ؟
این بازی به علت سیستم anti cheat که داره باید با یوزر ادمین نصب و بازی بشه.
پیشنهاد میکنم فولدر بازی رو اگه آپدیت کردی کپی کن تو یه درایو دیگه، بازی و استیم رو کامل پاک کن، با یوزر ادمین وارد ویندوز شو، استیم رونصب کن، بازی رو بزن دانلود بشه در حد 10 مگ، استیم رو ببند، فولدر بازی که دانلود شده پاک کن، فولدر قبلی رو که کپی کرده بودی کپی کن جاش، استیم رو باز کن، یه وریفای کن فایلهای بازیو که کم و کسری اگه بود بگیره..
درایور گرافیکت رو هم اگه آپدیت نشده آپدیت کن
امیدوارم مشکلت حل بشه.

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
جفت dns رو بده. بازی فقط تا ورودش تو خود مپ نیاز به dns و فیلشکن داره بسته به isp الان مال من بدون فیلشکن میره.

آپدیت های جدید زیادی هم داره میاد و اومده. dx12 و انیمیشن های بهتر و...
پیشنهاد میکنم حتما بازی کنید.

Amoodaolf

کاربر سایت
Sep 8, 2013
325
نام
پوریا

siavash2885

عضو جدید
Jan 3, 2020
1
سلام.
من توی صفحه لود خیلی میمونم یعنی تا ۹۸%رو سریع لود میشه ولی ۹۸ تا ۱۰۰%بعضی وقتا تا ده دقیقه هم طول میکشه وقتی هم وارد بازی میشم بازی هفت،هشت دقیقس که شروع شده و وقتی هم که شروع میکنم خیلی طول میکشه که ساختمونها شکل بگیرن و تا یه تایمه ۲ یا ۳ دقیقه ای من ساختمانی توی بازی نمیبینم و فقط منظره هست،درایور گرافیکم هم به روزه کسی میتونه راهنمایی کنه؟

NAVID.DANGER

عضو جدید
Mar 12, 2020
1
سلام من چرا تو بازی وقتی میرم رو حالت نرمال میخوام پلی بدم تا ۵ دقیقه هم منتظر موندم ولی نمیره تو . هر ۳ تا سرور رو هم امتحان کردم فقط حالت اموزشی میتونم برم که همه باتن هم اسکواد نمیره تو و هم سولو کسی میدونه مشکل چیه ؟؟؟ یا خیلی بیشتر از ۵ دقیقه طول میکشه و عادیه ؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر