Ridge Racer Unbounded | PC

34997335708759423768.jpg

ناشر: Namco Bandai
سبک: Racing
تاریخ انتشار: TBA 2012

بعداز مدتها نسخه جدیدی از سری جذاب و فوق العاده ridge racer بنام UNBOUNDED اینبار نه فقط برای کنسول ps3 بلکه برای PC و 360 هم منتشر خواهد شد.اطلاعات و جزییات بیشتر جز یک تریلر 1 دقیقه ای در دسترس نست که میتونید از اینجا ببینید:

http://www.gamespot.com/pc/driving/...67/ridge-racer-unbounded-teaser-trailer?hd=0#

آخرین ویرایش:

timemachine2029

کاربر سایت
May 18, 2008
543
نام
......................
من نمیدونم چرا بهش ایقدر امتیاز بالا دادن
دانلودش کردم و یه 1..2 ساعتی بازی هم کردم ولی همش اقتباس از splitsecond و burnout هست
حجمش هم خیلی کمه 1.5 گیگه
soundtrack هاش هم خیلی خوب هستن مخصوصا skrillex :x

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
عزیزان این بازی قابلیت Split screen رو داره ؟
من گشتم و چیزی پیدا نکردم. فقط حالت آنلاین (که با نسخه کرک هم میشه) می تونید چند نفره بازی کنید.
سیو این بازی نیومده ؟؟
چون من تفریحی بازی میکنم و حال باز کردن مراحل ندارم :d
قطعاً کسی هست که تمومش کرده باشه. توی گوگل Ridge Racer Unbounded Savegame رو سرچ کنید و لینکا رو بگردید ببینید چیزی پیدا می کنید یا نه.

حالا بررسی من در مورد بازی تا اینجا (حدود 3 ساعت بازی )

گرافیک بازی چیزی نیست که در ابتدای بازی چشم شما رو بگیره. با یک گرافیک خوب سبک بازی های Racing مقابل هستیم. این حرف من به این معنا نیست که گرافیک بازی پایین و یا در سطح پایینتر از رقبا قرار داره. نه اصلاً. گرافیک هم سطح دیگر عنوان ها هست و چیز جدیدی رو به شما نشون نمیده. ترکیب رنگی که بیشتر از همه توی بازی استفاده شده هم مشکی و نارنجی هست.

در مورد گیم پلی هم اولین چیزی که تو ذهنتون هست رو، همین ابتدا میگم. تخریب محیط و ماشین ها. در بازی Split/Second شاهد تخریب محیط از طریق Powerـی که به دست میاوردیم بودیم. در سری بازی های Burnout هم (حالا چیزی که افراد بیشتر تجربه اش رو داشتن، نسخه Paradise) شاهد تخریب پذیری بسیار زیبای ماشین ها بودیم. RR:U به هر دو شاخصه ی این بازی ها ناخنکی زده. در RR:U همونطور که ما شاهد اون تخریب های بسیار بزرگ و هیجان انگیز Split/Second نیستم، شاهد تخریب پذیری های دل انگیز و واقعاً کار شده ی Burnout هم نیستیم. RR:U یک چیزی بین این دو تا هست. تخریپ محیط به خراب کردن یک دیوار و رانندگی روی پل پشتش و تخریب ماشین ها هم ضربه شدن به اون ها پرت شدن اونا به اطراف محدود میشه.
البته هر دو این قابلیت ها در جای خود و در هنگام بازی دلپذیر میشن ولی اون آدرنالینی که S/S و Burnout بهتون وارد میکرد، رو به شما وارد نمی کنند.
همچنین بازی شامل مسابقات متعددی همچون نابودی محیط و ماشین ها و همچنین در عین حال اول شدن (Domination)، مسابقه ی سرعتی (یعنی فقط اول شدن مهمه)، مسابقه ی Drift (یک زمان کوتاه دارید و با Drift تک نفره زمان + امتیاز جمع می کنید)، مسابقه Time Trial (شامل یک پیست مانند عجیب و غریب همراه چندین سکوی پرش و راه های تو در تو، که با استفاده از Power ها و آیتم های درون پیست زمان رو نگه می دارید و هر چه زودتر به مقصد برسید، امتیاز بیشتری میگیرد) می باشد. بهترین نوع مسابقه هم همون Domination هست.
کنترل ماشین ها سخت نیست و کنترل نسبتاً روانی دارن. حس سرعت بالا آنچنان به شما القا نمیشه ولی باز هم نمیگم طوری هست که اذیت کنه. در حین بازی جذاب هست.

تعداد ماشین ها هم آنچنان زیاد نیست. با امتیاز گرفتن ماشین ها جدید آزاد می کنید و در هر نوع مسابقه تقریباً از بین 10 نوع ماشین می تونید انتخاب کنید. (ولی تقریباً بیشتریا شبیه هم هستن)

داستان بازی
هم که خوب مثل دیگر بازی های سبک Racing چیز خاصی نیست. همونطور که 95% بازی های این سبک شامل داستانی محور شروع از هیچی و تسخیر شهر توسط شما می شوند، داستان این بازی هم همینطور هست.

صداگذاری و موسیقی
هم در بازی جالب و دلنواز هست. موسیقی بازی بیشتر از آهنگ های Dubstep و کمی Electronic تشکیل شده. موسیقی بازی هم به شما آنچنان Adrenalineـی رو القا نمیکنه. (خودمونیم تا اون نسلی که با موسیقی های NFS Underground ها و Burnout ها زندگی کرد، تا چیزی رو دست اونا نیاد، به چشممون نمیاد). صدا گذاری ماشین ها هم خوب کار شده و من ازش راضی بودم و مشکل خاصی ندیدم.

در کل میشه گفت Riiiiidge raaaaacer unbounded یک بازی سبک Racingـی که طعم خوشی رو برای Racing باز ها به جا میذاره. درسته بعد از مدتی کمی محیط بازی تکراری میشه ولی با قابلیت های دیگه بازی و حتی قابلیت شهرسازی خودتون در بازی، جبران میشه. اگر هم به عنوان یک طرفدار RR به سراغ بازی میرید، باید بگم که RR:U آنقدر شبیه نسخه های قبلیش هست که NFS: Run شبیه NFS: Shift بود. در آخر هم اگر تامل در خرید/دانلود بازی دارید، پیشنهاد میکنم بازی رو تهیه کنید و در نبود بازی جذاب Racing از این بازی لذت ببرید.

پ.ن: چرا یک بازی Racing با قابلیت Tuning توسط خودمون نمیاد! من دلم لک زده برای به قول بچه ها اسپرت کردن ماشین مثل NFS: Underground & Mostwanted

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر