Riad Call

Raid Call

سلام به دوستان و بچه های بازی سنتر امروز میخوام برنامه خیلی کاربردی Raid call که به درد گیمرهای عزیز میخوره،معرفی کنم.حس کردم این تاپیک جاش خالیه انشالله که به دردتون بخوره

---------------------------------------------------------------------------------------------
معرفی
raid call

همانطورکه قبل تر هم گفتم این نرم افزار که به نوعی مسنجر میباشد و کارایی آن گفتگوهای گروهی و با کیفیت بالا مخصوصا برای گیمرهای عزیز میباشد و دوستان گیمر میتوانند نیازهای خود و کارهای گروهی را برای بازیهای آنلاین برطرف نمایند.

چرا Raid call؟
لتنسی پایین،کیفیت بالا

ٔRaid call یکی از بهترین نرم افزارها برای صحبت کردن در بازیهای آنلاین است چرا که شما میتوانید یک صدا با کیفیت بالا را با لتنسی پایینی تجربه نمایید.با داشتن یک نت 128 هم میتوانید اینکار را انجام دهید بدون داشتن مشکلی در بازی.

محیط کاربری

یکی از مواردی که گیمر ها و کاربران از آن رنج میبرند سختی کار با یک سری از برنامه هاست.ریدکال با محیط ساده و کاربرپسند این مشکل رو حل کرده و شما وقتی وارد آن میشوید خیلی راحت میتوانید با آن کار کنید.
البته باوجود ظاهری ساده،زیبایی خود را نیز حفظ کرده.
آشنایی بیشتر
در ریدکال شما با داشتن نام سرور مورد نظر به راحتی میتوانید داخل آن شوید و با دوستان خود صحبت کنید.و یا بین سرورها به جستجو بپردازید.
این برنامه سیستم امتیاز دهی را دارا میباشد که وقتی شما با آیدی خود آنلاین هستید به میزان هر ساعت 1امتیاز دریافت میکنید و این نشان دهنده سابقه فرد در ریدکال میباشد.جمع کردن امتیاز ها به شما سطح بالاتری را میدهد که با گرفتن هر سطح یک طرح گرافیکی مانند قلب یا الماس و... در کنار آیدی شما قرار میگیرد.
این نرم افزار را اصلا با مسنجرهایی مثل یاهو مقایسه نکنید.در این نرم افزار هر سروری دارای مقرراتی هست که کاملا مستقل اداره میشود.

برخی امکانات معرفی شده از طرف سایت:

• کاملا رایگان

رایگان بودن کامل نرم افزار،شما میتوانید سرور خود را بدون پرداخت پولی راه اندازی کنید!
  • صدای واضح و صاف

صدای شما با بهترین کیفیت!با ریدکال یک صدا با کیفیت عالی را تجربه میکنید!موتور صدای ریدکال
    با یک موتور محبوب به نام اسپیکس مجهز شده که به شما امکان صحبت با کیفیت بالاتر را میدهد.
  • پوشش قوی

شما کارهایی از قبیل صحبت،چت انجام دهید بدون اینکه از بازی خارج شوید!موتور ریدکال بر پایه
    فلش طراحی شده که به شما اجازه اجرای هر بازی را با آن میدهد.
  • سبک و سریع

حجم کم نرم افزار و میزان استفاده خیلی کم از سی پی یو و نصب خیلی آسان روی کامپیوتر.
    به علت حجم خیلی کمی که از رم اشغال میکند هیچ مشکلی برای بازی به وجود نخواهد آورد.
  • حداقل لتنسی
با حداقل لتنسی ممکن، ریدکال برای بازی شما صدای واقعی را ارائه میدهد و اجازه گفتگویی با دقت و بهره وری بالاتری را به تیم شما میدهد.

• شبکه مخصوص
شما با ریدکال میتوانی با هرکس در هرجایی که میخواهید به صورت نوشتاری ،صوتی و...ارتباط برقرار کنید.بهترین نوع ارتباط را در وب تجربه نمایید!​
شما میتوانید با دوستان جدیدی در ریدکال آشنا شوید و یا اینکه فقط با دوستان خود در ارتباط باشید.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
دانلود برنامه
برای دانلود برنامه میتوانید از لینک زیر اقدام کنید
نسخه ویندوز
نسخه مک
برای ثبت نام به سایت زیر رفته و از قسمت sign up یک آیدی برای خود بسازید.
سایت سازنده

دوستانی که دوست داشتن برنامه رو و قصد داشتن برای بازی و هرچیزی پیش ما بیان حتما به من پ.خ کنن.با هم یه جا باشیم و صحبت کنیم.

در ادامه سعی میکنم چند آموزش بذارم هرچند که کار با برنامه همانطور که گفتم ساده است اما خب شاید بعضی از دوستان تازه کار باشند و براشون لازم باشه....امیدوارم خوشتون آمده باشه.

آخرین ویرایش:

TtTtTerrible

کاربر سایت
Oct 23, 2010
157
نام
حسین
دوستان یک خبر دارم براتون بالاخره بعد از مدتها یک سرور ایرانی به قسمت گیم مسنجر ریدکال پیوست...در حال حاضر گیمرهای عزیز به صورت دسته جمعی بازی میکنند و واقعا فضای خوبی به وجود اومده.لازم دیدم که به دوستان خودم
تو بازی سنتر هم بگم که به ما بپیوندن خیلی خیلی خوشحال میشیم.چرا نباید گیمر ها یک جا جمع بشن و به راحتی با هم بازی کنن و در مورد هرچیزی که میخوان بحث کنن؟گاهی لازمه یک سری بازیکنها با بازیهای دیگه هم آشنا بشن.هر بازی اینجا بخش خودش رو داره و میتونین با دوستاتون در حین بازی یک صحبت با کیفیت بالا و بدون لگ و تاخیر داشته باشید....
درصورتی که در بازی خاصی حرفه ای هستین و دوستان خودتون رو دارین با اومدنتون به اینجا میتونیم بخش مربوطه رو محول کنیم چون در حال حاضر یک سری بازیکن برای بعضی بازیها کم هستند و ادمین هایی نیاز به اضافه شدن هستند.
هر گونه سوالی بود در همین تاپیک مطرح کنید.به امید سربلندی ایران و ایرانی
Server Name:Iran Game
Server ID:3737515
برای وارد شدن پس از لوگین در ریدکال به قسمت GAmes که برین میتونین سرور رو مشاهده کنید.

TtTtTerrible

کاربر سایت
Oct 23, 2010
157
نام
حسین
بازی هایی که در حال حاضر در این سرور به صورت دائم قسمتهایی رو دارند به شرح زیر هستند...
Warcraft(DotA Allstars)-COD-***********-WorldOfWarcraft-Counter Strike-Travian-Billiard-Shellshocklive
قسمتهایی هم برای سرگرمی دوستان گذاشته شده که طرفدارهای واقعا زیادی پیدا کرده...
بازی مافیا از جمله این بازیهاست که به تازگی به سرور اضافه شده و نوپا هست و دوستان برای آموزش بازی در خدمت بچه ها هستند..
حتما به جمع ما بپیوندید.

TtTtTerrible

کاربر سایت
Oct 23, 2010
157
نام
حسین
دوستان عزیز برای راهنمایی شما نحوه ی گرفتن امتیاز در این سرور رو توضیح میدم...
در سیستم این مسنجر نحوه ی پوینت/امتیاز دادن به کاربران محترم به صورت هر 1ساعت 1 امتیاز است و البته باید بگم که حدود هر 24 ساعت آپدیت میشه در صورتی که امکان داره شما در یک روز 6 امتیاز بگیرین اما
در روز بعد 42 امتیاز بگیرین .یعنی اگر در روز اول از مقدار امتیازی که گرفتین راضی نیستین باید عرض کنم امتیاز های داده نشده در روز های بعدی به شما میرسه و نگرانی وجود نداره.
در ابتدای ساخت اکانت از امتیاز 0 شروع میشه و هر مقدار امتیاز یه شکلک مخصوص به خودش رو داره.در زیر میتونید این شکلها و نماد هارو ببینین.
آیکون
سطح
امتیاز مورد نیاز
N/A10
xin1.jpg
21
xin2.jpg
34
xin3.jpg
413
xin4.jpg
530
xin5.jpg
657
zuan1.jpg
797
zuan2.jpg
8152
zuan3.jpg
9224
zuan4.jpg
10317
zuan5.jpg
11431
silver1.jpg
12571
silver2.jpg
13737
silver3.jpg
14933
silver4.jpg
151161
silver5.jpg
161424
king1.jpg
171723
king2.jpg
182061
king3.jpg
192441
king4.jpg
202864
king5.jpg
213334
king21.jpg
223853
king22.jpg
234422
king23.jpg
245046
king24.jpg
255725
king25.jpg
266463
king31.jpg
277261
king32.jpg
288122
king33.jpg
299049
king34.jpg
3010044
king35.jpg
3111109

a r y a

کاربر سایت
Jan 24, 2012
194
نام
آریا
Salam doostan
Doostan gaghean man in harfaro ghavul daram . Chatroom alieii hastesh . Karbar ham ziyad dare . Shoma mitunin onja be rahati be sohbat bepardazid . Man khodam 3 ta id daram yeki ba point ya hamun emtiyaz 586 . Yeki point 177 .yeki point 45
Ye server level 5 ham daram ba hodude 600 point.
Download konin . Zarar nemikonin .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر