Rhode Island بازی Kingdoms of Amalur و ip های 38 Studios را به فروش میگذارد

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
Kingdoms-of-Amalur-BT3.jpg

ورشکستگی استدیو 38 Studios سازنده بازی Kingdom of Amalur: Reckoning که خیلی ها منتظر آن بودند خبر خوشی نبود.این استدیو مبلغی بالغ بر 150 میلیون دلار بدهکار بود که باعث ورشکستگی آن شد.20 میلیون دلار را البته این کمپانی داشت اما اصلا کافی نبود.
مالک این استدیو یعنی Rhode Island قصد فروش ip های آن را دارد از جمله Kingdoms of Amalur تا بتواند پول را تامین کند.
Richard J. Land (وکیل) گفته است :
"کی میداند ارزش آن چقدر خواهد بود.اما ابراز علاقه به خرید آنها وجود دارد"
محبوبیت رئیس 38 Studios به او کمکی نکرد و به همراه 13 نفر دیگر متهم شدند که می دانستند اوضاع در مذاکرات مالی 2010 به خوبی پیش نرفته اما کاری برای بهبود اوضاع نکرده اند.
یک سوال باقی می ماند : چه کسی صاحب Kingdoms of Amalur و دیگر بازی های Studios 38 خواهد شد؟؟!
نظر شما چیست؟
Gamingbolt

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
Kingdom of amular که بازی واقعا زیبایی بود از نقشه ی بزرگش گرفته تا گرافیک جادوییش :x امیدوارم این ip دست یه استودیوی خوب نقش آفرینی بلد بیفته

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
بازی هنوز نیومده شروع کردند به مقایسه اش با Skyrim.حتی به یاد دارم در خبری که خودم ترجمه کردم رئیس استدیو فرموده بود از لحاظ عظمت با اسکایریم برابره و حتی بهتر هم هست.نتیجه اش شد همین وضعی که الآن درش هستند.البته ذکر کنم گیم پلی بسیار خوبی داشت اما در بقیه زمینه ها متوسط بود

ممنون ازترجمه ی خبر

آخرین ویرایش:

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
این بازی هایپ فراوانی شده بود اما در حد اسکایریم به هیچ وجه نبود!
اما از بعضی لحاض خیلی دوسش دارم : محیط فانتزی - رنگ پردازی خوب - صد البته مهمترین گزینش که به اسکایریم برتری محض داره : مبارزه که واقعا عالی بود!
در کل امیدوارم یک بار دیگه شاهدش باشم (در یک بازی جدید)

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
امیدوارم خود EA بخره بده یکی از شعبه های BioWare. خیلی پتانسیل داشت این IP. چه حالی میده Bethesda بخره اونو و در کنار TES و FallOut اینرو هم بده بیرون.
در هر صورت یه کمپانی پدر و مادر دار بخرتش که کیفیت حفظ بشه. (حتی Obsidian هم بد نیست بخرتش. جدیدا خیلی داره عالی عمل میکنه!)

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
Kingdom of Amalur: Reckoning بدترین زمان رو برای عرضه داشت، تا آخرین لحظات زیر سایه ی سنگین Skyrim دست و پا میزد. اعضای با استعدادش همگی حروم شدن با اون وضع.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر