Rhianna Pratchett : آرزوی بهترین ها را برای Mirror’s Edge 2 دارم

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
ME2-Announce-E313.jpg
درود.

بدون شک یکی از بهترین عناوینی که در چندسال اخیر منتشر شده است، بازی زیبای Mirror’s Edge بود که توسط EA GAMES در سال 2008 منتشر شد.
سال پیش بود که EA GAMES طی خبری رسما اعلام کردند که نسخه دوم این بازی در حال ساخت است و تیم سازنده با تلاش فراوان دارند بر روی این ادامه کار می کنند.
همان موقع ها بود که بسیاری از Fan ها و گیمرها میخواستند بدانند که خانم Rhianna Pratchett که نویسنده داستان نسخه اول بازی بود ، در این ادامه نیز فعالیت میکند یا خیر که مطلع شدیم ایشان دیگر بر روی این ادامه کار نمیکند و حتی به او درخواست این کار را هم DICE نداده است!!
حالا ایشان دوباره تاکید مجددی کردند که به او اصلا چنین درخواستی از طرف استودیوی سازنده داده نشده است و بر روی این ادامه کار نمیکند.
220px-Rhianna_Pratchett.jpg

Rhianna Pratchett نویسنده داستان بازی Mirror's Edge
این خیلی خوب هستش که هنوز هم طرفداران دوست دارن بدونن که من توی این پروژه حضور فعال دارم یا نه!!
ولی خب دیگه من دیگه اصلا روی این پروژه کار نمی کنم و اصلا هم از من درخواست چنین کاری رو به من ندادن.
اگه بخوایم به داستان نسخه اول بازی هم نگاهی بیندازیم، فک نکنم خیلی در نقدها عالی عمل کرده باشه...ولی خب از اونجایی که خود من هم بخاطر این قضیه نگرانم، آرزوی بهترین ها رو براشون دارم.
خدا پشت و پناهتون، امیدوارم چیزهای جالبی در دست ساخت داشته باشین!
Mirror’s Edge 2 توسط DICE در حال ساخت است و شرکت EA GAMES مسئولیت انتشار بازی را برای کنسول های PS4 و Xbox ONE و همچنین PC بر عهده دارد.
source

آخرین ویرایش:

curtis1

کاربر سایت
May 16, 2011
17
یکش که خیلی قشنگ بود ولی گیم پلیش یخورده تکراری میشد توی نسخه ی جدید هم نمیشه کار خاصی با ایده ی گیم پلیش انجام داد که
خیلی فرقی ایجاد بشه مگر اینکه اکشنش بیشتر بشه و محیط هاش خیلی بزرگتر بشن البته بستگی به شرکت سازنده داره که متاسفانه
ea معمولا توی نسخه ی بعدی بازیاش تغییر زیادی ایجاد نمیکنه ولی امیدوارم بازی خوبی بشه;)

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
حالا اینو کار ندارم ولی نسخه اول خیلی بازی زیبایی بود...
موسیقی های بازی که همه آهنگ های الکترونیک و ترنس بودن...
سبک جالب و نوآورانه بازی ، همش میدویدی و پارکور بازی و ....
پشت بوم های خیلی خیلی خیلی بلند و ساکت و آروم ....
اصلا جو و اتمسفر خیلی خاص ـی داشت!!!
راستی این خانم هم تو پرونده اش هم کارهای نسبتا خوبی داره:
Heavenly Sword
Overlord
Prince of Persia (Additional Writer)
Bioshock Infinite (Additional Writer)
Tomb Raider (Lead Writer)

آخرین ویرایش:

.:MATIN:.

کاربر سایت
Dec 20, 2013
506
نام
متین
با نسخه اولش زندگی کردم:x
اوج هیجان بازی اونجا بود که مثل اسب دار میدویی بعد صدای نفس نفس زدنش میومد اصلا یه فازی بود واسه خودش:d

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
با نسخه اولش زندگی کردم:x
اوج هیجان بازی اونجا بود که مثل اسب دار میدویی بعد صدای نفس نفس زدنش میومد اصلا یه فازی بود واسه خودش:d
مثل اسب:))=))
میگم دمت گرم ، تمثیل ـی بس زیبا و یگانه کردی شما در وصف این بازی:d

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
من تا حالا نمیدونستم نویسنده نسخه 1 یک زنه.میخواستم نسخه یک رو تجربه کنم ولی الان باید تجدید نظر کنم.;)
مگه زن نویسنده باشه بده ؟؟؟ نویسنده هری پاتر نگاه کن شما ؛ این خانم سابقه اش خوبه تو tomb rider بوده ؛ تو bioshock infinte هم جز تیم نویسنده بوده ، فکر کنم هر جا شخصبت اصلی دختر باشه این خانوم پای ثابت نویسندگیشه.

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
من تا حالا نمیدونستم نویسنده نسخه 1 یک زنه.
میخواستم نسخه یک رو تجربه کنم ولی الان باید تجدید نظر کنم.;)

کلی فکر کردم یه چیزی بگم ولی قفل کردم ! :|

Death Mentor

کاربر سایت
Feb 2, 2013
220
نام
I do not remember
برام اصلا مهم نیست که دوباره نویسندش Rhianna Pratchett هست یا نیست (البته احترام زیادی بهش قائلم :d)! من فقط میخوام دوباره ی عنوان شاهکار رو تجربه کنم و تا اون روز میشینم روز شماری میکنم :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر