Revolution Controller

xboy

کاربر سایت
Oct 22, 2005
98
نوشته شده توسط arash_13:
من واقعا نمیدونم چرا از دسته های روولوشن خوشتون نمیاد!؟
نینتندو تا حالا کم دنیای بازی رو متحول نکرده . شرکتهای دیگه مثل سونی هم نشستن ببینن نینتندو چی کار میکنه بیان از روش کپی بزنن!! نمونشم همین دسته های پلی استیشن که اگر دقت کنید می بینید طرح پیشرفته تر دسته کنسول قدیمی نینتندو Snes است
من احتمال میدم سونی واسه کنسول بعدیش بیاد دسته هاش رو مثل این دسته روولوشن بسازه!!

اينكه نينتندو دنياي كنسول رو متحول كرد شكي نيست اما اينكه شما مي گي سوني تقليد كرده هم درسته ولي نه تا اون حد كه شما مي گي حالا مطميني از دسته Snes تقليد كرده اين كنترل شباهت زيادي به دسته پي اس نداره .....خودتون نگاه كنيد http://www.cliffracer.com/store/images/snes-controlpad1.jpg اگر اينطور باشه پس Snes هم از كنترلهاي قبلش تقليد كرده

آخرین ویرایش:

hlozeie

کاربر سایت
Sep 25, 2005
180
نام
Hamed
من كه 100% رولوشن رو ميخرم چون دستش باور نكردنيه قيمتش هم مناسب تره بازي رو بهتر ميتوني حس كني و...
نظر شما چيه

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
شاید همه شمابه این نکته توجه نکرده باشین که تکنولوژی به کار رفته در این کنسول چقدر بالاست.
الان برای یک کار Motion Capture معمولی مقدار زیادی پول هزینه میشه.فقط برای خرید دستگاه.حالا شما همه اینها رو با یک دیویدی رام با هم دارین با قیمت زیر 170 دلار.فوق العاده نیست.
ولی....
میترسم کپی خور نشه.
میگم......گیم کیوب که آخرش کرک شد.شاید اینم بشه.
شاید چون ارزش این کنسول بیشتره هکرها روش کاربیشتری بشه.
شاید....
با تشکر........

XENOS

کاربر سایت
Oct 22, 2005
426
تحولات نينتندو از كنترلر گرفته تا كنسولها شخصيتهاي بازي و...

P1000686.JPG

P1000682.JPG

P1000715.JPG

P1000704.JPG

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
آقا منم دقیقا با اون دوستمون که گفتن سونی تقلید کرده موافقم. دلیل هم دارم. برای اینکه توی روزنامه که همه می خونن نوشته بود اولین دسته ی فانتزی ( مثل Ps2) که با 2 دست گرفته می شد توسط نینتندو ساخته شد که بعدها شرکتها ی دیگر به تقلید از نینتندو، شروع به ساخت دسته های فانتزی با شکلهای مختلف کردند. سونی به نظر من به جز تقلید هیچ کاری بلد نیست. چون حتی این افتضاحی که به بازار داده ( Psp) بازم از نینتندو تقلید کرده. چون اول نینتندو کنسول دستی ساخت و حالا یه بی عرضه اومده از نینتندو تقلید کرده و یه دستگاه عین ( Ps2) ساخته که بازی هاش رو با ید 70 تومان بخری. ولی نینتندو کی تقلید کرد؟ یه بار شما دیدین که نینتندو از کسی تقلید کنه؟ سونی فقط به فکر بالا بردن گرافیکه ( که کمتر کسی توجه می کنه) ولی نینتندو فقط به فکر بالا بردن تکنولوژی و نو آوریه ( که همه به اون توجه می کنن).

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
دوست عزیز اگه سونی برای طراحی دسته های Play Station از Nintendo تقلید کرده مایکروسافت هم از دوتاشون تقلید کرده و شده تقلید در تقلید که میشه تقلید به توان 2 .پس مایکروسافت دیگه باید بمیره.(اون طور که شما گفتین). در ضمن اگه سونی توی دسته هاش از نینتندو تقلید کرده مایکروسافت و نینتندو هم توی طراحی کنسولشون از PS2 تقلید کردند که میتونی این وری و اون وری بذاریش !

بعدشم اگه سونی به خاطر طراحی PSP از نینتندو تقلید کرده پس نینتندو هم برای طراحی اولین کنسول بازیش از یه شرکت دیگه تقلید کرده. ( نمیدونم اولین کنسول بازی برای چه شرکتی بوده ولی برای نینتندو نبوده. )

کی گفته PSP کنسول افتضاحی هست؟ من در مورد فروشش چیزی نمیدونم ولی فکر نکنم زیاد کم بوده باشه و همین طور هم شرکتهای معروف و مطرح دارن براش بازی میسازن که نشون دهنده موفق بودن این کنسول هست.

اگه کمتر کسی به فکر بالا رفتن گرافیک هست نمیدونم چرا کنسولهای PS1 , PS2 همیشه از بقیه کنسولها فروششون بیشتر بوده؟ شما میدونین ؟!
موفق باشین.

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
بله کاملا از فروش Ds مشخصه و همچنین نظر سنچی گیم اسپات که نینتندو از جفت شرکتای دیگه حدود 6 هزار رای بیشتر داره!

pirates

کاربر سایت
Oct 14, 2005
530
نام
MORTEZA
نوشته شده توسط Elvish Hero:
بله کاملا از فروش Ds مشخصه و همچنین نظر سنچی گیم اسپات که نینتندو از جفت شرکتای دیگه حدود 6 هزار رای بیشتر داره!
ولی از نظر ظاهری چیزه دیگه ای به نظر میاد

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
یعنی چی از نظر ضاهری چیز دیگه ای بر میاد؟!
DS فکر کنم فروش 15 میلیون رو رد کرده،و در آسیا،اروپا،امریکا از PSP خیلی بیشتر فروش کرده.
فروش و موفقیت(نظر منابع مختلف) بازیهای تاپ PSP اصلا با مال DS قابل مقایسه نیست.بهتره برین ببینین که تو فروم های مختلف نظر افرادی که جفت این کنسول ها رو دارن چطوریه.
Wii هم که فعلا تو همه ی نظر سنجیها جلوتره.نکنه همه افرادی که میگن Wii wiill sale like hot cakes.بچه ان؟!
بهتره برین یه نگاهی به نظر سنجیه فعلی گیم اسپات بندازین تا ببینین که Wii به عنوان Biggest New نمایشگاه امسال انتخاب شده.
من هنوزم منتظر معنیه جمله ی:ولی از نظر ظاهری چیز دیگه ای به نطر میاد. هستم.

hlozeie

کاربر سایت
Sep 25, 2005
180
نام
Hamed
به نظر من همه دارن در مورد اين كنسول اشتباه ميكنن اين كنسول يه چيز ديگه هست خودتون صبر كنيد و ببينيد كه چيكار ميكنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر