Review Embargo Thread

FLAWL3SS

کاربر سایت
Mar 19, 2012
1,537
نام
علی

42355804053618271648.jpg

سلام دوستان.
این تاپیک رو زدم تا در اون embargo بازی هایی که در آینده عرضه میشند رو مشخص کنیم تا این سوال که کی نقد ها منتشر میشند رو جواب داده باشیم.
برای دوستانی که نمیدونند embargo چی هست بگم که embargo محدودیتی هست که ناشر روی بازی میزاره و تا یک تاریخ مشخص اجازه انتشار نقد ها رو نمیده.
بیشتر منتقد ها در توییتر این زمان رو اعلام میکنند.
اگر فهمیدید embargo یک بازی کی هست حتما با کمک سایت timeanddate.com اون رو به زمان ایران برگردونید و اینجا بزارید.
تو این تاپیک سوال هم نکنید که embargo کی هست چون به محض مطلع شدن در تاپیک قرار میدیم.

ممنون.

آخرین ویرایش:

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
البته یکی از دلایلش هم میتونه گندکاری باشه ! تا اینکه جند روز اول نقدی منتشر نشه و تا می تونه تو این چند روز بفروشه !

ALBERT WESK3R

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
Gold User
Feb 15, 2016
429
نام
بهزاد
احتمال این‌که The Division حتی تا چند روز اول انتشارشم نقد و امتیازی نداشته باشه زیاده.

ظاهرا یوبی سافت چون هیچ نسخه ای از The Division را به سایت‌ها نداده، به همین علت منتقدها هم باید مثل افراد عادی تا زمان انتشار بازی صبر کنن و بعدش تازه بعد تجربه بازی، میتونن امتیازشونو به بازی بدن.

دلیل این کار هم این بوده که با زیاد شدن تعداد بازیکن‌ها، محیط‌های بازی حس زنده بودن داشته باشن و منتقدها با دید بهتری بازی را تجربه و نقد کنن.

No Division Reviews Until After Release Day

خب الان مشکل این کار چیه؟به نظر من کار درستی هست. اگر برای دستینی هم همچین تصمیمی گرفته میشد نمرات بهتری میگرفت.

متاسفانه هر کاری یوبی سافت بکنه با دید بد بهش نگاه میکنیم. البته منظورم شما نیستید. کلی میگم:d

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
خب الان مشکل این کار چیه؟به نظر من کار درستی هست. اگر برای دستینی هم همچین تصمیمی گرفته میشد نمرات بهتری میگرفت.

متاسفانه هر کاری یوبی سافت بکنه با دید بد بهش نگاه میکنیم. البته منظورم شما نیستید. کلی میگم:d

من کلا بهزاد هر چقدر نوشتمو خوندم جایی که به یوبی سافت خرده گرفته باشم توش ندیدم:d

من اتفاقا خودم یکی از طرفدارای یوبی هستم و این کارشم نمیشه گفت به خاطر ترس از بد بودن بازیه و البته هم جنبه بد داره و هم خوب. چون خودشونم گفتن اگه میخواستن بازی را قبل عرضه به منتقدها بدن، چون بازیکنای عادی در کار نبودن در نتیجه تجربه بازی ممکن بود براشون تکراری بشه

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
Thomas Puha، رئیس بخش روابط عمومی Remedy اعلام کرده، کد بازی Quantum Break از 15 مارس به بیشتر سایت‌های گیم ارسال شده و دلیل این‌کار هم فرصت بیشتر به منتقدها برای تجربه کامل بازی بوده، تا این‌که فقط یکی-دو روز فرصت داشته باشن.

qbreak-review-tweet-jpg.jpg

همچنین نقدهای بازی هم طبق اعلام برادر Shinobi که همیشه هم کارش درست بوده
4.gif
، در تاریخ 1 آپریل و در ساعت 30: 11 دقیقه به وقت ایران منتشر میشن. ( یعنی 4 روز مونده به انتشار بازی )

Embargo drops April 1st 12AM PST/3 AM EST

shinobi602

آخرین ویرایش:

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
بچه ها تا کی نقد برای یه بازی ثبت میشه؟ بازه زمانی خاصی داره:D کسی اگه مظلع هست حواب بده، من یادمه قدیما متا دیگه بعد یه تایمی بسته میشد اگه اشتباه نکنم.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
نقدهای بازی INSIDE تا 2 ساعت دیگه منتشر میشه :D امیدوارم امتیازات خفنی بیاره چون 6 ساله در حال ساخته :D فردا واسه X1 میاد، هفته دیگه برای PC، پلتفرم های دیگه تایید رسمی نشدن ولی طبق کامنت های سازنده توی توئیتر بعد از یه مدت واسه بقیه پلتفرم ها هم میاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر