Respawn به حرف در آمد.

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
شرکت Respawn شاید ساکت ترین شرکتی باشد که در این چند سال اخیر به وجود آمده است.مصاحبه ای با سران این شرکت یعنی Jason West و Vince Zampella انجام شده است که صحبت های جالبی در آن گفته شده است.

"من فکر میکنم یکی از چیزهایی که ما باید در اینجا پایه گذاری کنیم این است که بتوانیم افرادی که در این جا کار میکنند را به کارشان علاقه مند بکنیم.Respawn در حال حاضر مالکیت IP در حال ساخت خود را دارا است پس اگر بتوانیم به کسانی که اینجا کار می کنند این احساس را القاء کنیم که این IP برای خودشان است آنها می توانند با تمام وجود برای آن کار کنند.ما تنها استودیویی نیستیم که می خواهیم این کار را بکنیم ولی این بزرگترین بخش کار ما است."

در سوالی که از West و Zampella پرسیده شد که بزرگترین چیزی که آنها از خروج از شرکت Infinty Ward یاد گرفته اند چه بوده است ، West در جواب این سوال گفت:"بزرگترین تغییر برای من تا آنجایی که می دانم این بوده که خیلی چیزها از وکیلها در مورد قرارداد بستن یاد گرفتم.این بزرگترین تغییر من است.

Respawn هنوز اطلاعاتی در مورد بازی جدید خود --که احتمالا شوتر است-- و قرار است توسط EA منتشر شود نداده ولی به احتمال زیاد به زودی خبرهای خواهد رسید.استودیو در حال حاضر 55 کارمند تمام وقت و 5 پیمان کار دارد که گروهی معمولی از نظر اندازه و تعداد است.

Zampella در این مورد اینگونه گفت که:"ما بزرگ تر خواهیم شد ولی به آرامی رشد خواهیم کرد."وی در ادامه این گونه گفت:"ما در اول کارمان با گروه خوبی شروع کردیم و در اکثر شاخه ها توانستیم مهندسان خوبی را استخدام کنیم ولی هنوز در بعضی شاخه ها به کارمند نیاز داریم و در هر جایی مهندسین خوبی را ببینیم مطمئنا آنها را استخدام خواهیم کرد."

West در تایید سخنان Zampella اینگونه گفت که:"ما گروه بسیار خوبی را جمع کرده ایم و تمام کسانی که در شرکت هستند فوق العاده هستند.ما در هر شاخه ای بهترین افراد را جمع آوری کرده ایم و من فکر میکنم این همان چیزی است که شرکت ما را با بقیه ی شرکت ها متفاوت می کند."

West و Zampella صاحب یکی از موفق ترین شرکتهای جهان هستند که در یک اتفاق بسیار مشهور از Activision اخراج شدند و سپس با دشمن دیرینه ی آن یعنی EA قرارداد بستند.

20110902respawn.jpg

منبع:

• Like
Reactions: semejpc

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
در سوالی که از West و Zampella پرسیده شد که بزرگترین چیزی که آنها از خروج از شرکت Infinty Ward یاد گرفته اند چه بوده است ، West در جواب این سوال گفت:"بزرگترین تغییر برای من تا آنجایی که می دانم این بوده که خیلی چیزها از وکیلها در مورد قرارداد بستن یاد گرفتم.این بزرگترین تغییر من است.
یکی از بهترین جواب های این چند ساله ! :d

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
واقعا Respawn غولی شده برای خودش بهترین ها داخلشن اگر با موتور frostbite2 و همکاری Dice کنارش باشه هر بازی بسازن بهترین :|

Acatalectic

کاربر سایت
Apr 5, 2010
469
خیلی خوبه که IP دست خودشونه.
از همین حالا به یکی از پرطرفدارترین IP های آینده ( و تاریخ ) که اصلا قرار نیست مثل CoD به گند کشیده بشه خوش آمد می گوئیم! :)

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
بهترین تصمیم رو گرفتن.پیوستن به ea که روز به روز شاهد پیشرفت کیفی بازیهاش هستیم و همچنین جدا شدن ار اکتی که فقط به فکر پول هست.مطمئنم respawn کاری میکنه که اکتی به ...خوردن بیفته.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر