Resident Evil The Darkside Chronicles

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
کسانی که Wii ندارن ولی دوست دارن این نسخه از اویل رو بازی کنن می تونن از امولاتور اجرای بازی های Wii بر روی کامپیوتر استفاده کنن. برای اطلاعات بیشتر می تونید پیام خصوصی بزنید.

تاپیک اجرای بازی های Wii بر روی PC :
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=26614

ELISAN

کاربر سایت
Apr 9, 2008
396
نام
مهدی فنائی
آقا اونهایی که بازی کردن... اون غولی که میله ها رو میکنه و یه دست گنده داره رو چجوری باید زد؟
من میزنمش تا خونش تموم میشه ولی بازم نمیمیره!!

• Like
Reactions: ehsanservat

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
من از بازی تریلر این گیم ندیدم! بازی کاملا شوتره؟ خودش اتومات حرکت میکنه؟ یه چیزی تو مایه های evil dead?
راستی ببخشید این سوال می کنم میشه با تبدیل دلفین این بازی رو انجام داد:blushing:

• Like

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
بازی ارزش دانلود کردنو داره؟

100 %

من از بازی تریلر این گیم ندیدم! بازی کاملا شوتره؟ خودش اتومات حرکت میکنه؟ یه چیزی تو مایه های evil dead?

آره خودش حرکت میکنه و شما تیر اندازی میکنید ...

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
آقا اونهایی که بازی کردن... اون غولی که میله ها رو میکنه و یه دست گنده داره رو چجوری باید زد؟

فکر کنم باید به یه جایی بکشونیش بعد بندازیش پایین .انقد تند تند تیر بزن تا از بالا بیوفته.

• Like

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
راستی ببخشید این سوال می کنم میشه با تبدیل دلفین این بازی رو انجام داد
بله میشه.
آره. اصطلاحا می گن ریل شوتر.

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
سلام...اوایل باید با shotgun بزنی...بعد وقتی که از نرده ها آویزون میشی با uzi تند تند بزن تا بالا بیای و ... .

• Like

sajjad_mabani

کاربر سایت
May 28, 2006
490
آقا شرمنده، من با اين بازي مشكل دارم اين بازي نه از ديسك چنل ميتونم اجراش كنم نه از NeoGamma اجرا ميشه. از ديسك چنل خطا ميده كه نمي تونه ديسك رو بخونه تو NeoGamma هم مينويسه Error: No DVD(n) 2 بار هم دانلودش كردم ولي باز همين مشكل رو داشت

• Like

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
آقا شرمنده، من با اين بازي مشكل دارم اين بازي نه از ديسك چنل ميتونم اجراش كنم نه از NeoGamma اجرا ميشه. از ديسك چنل خطا ميده كه نمي تونه ديسك رو بخونه تو NeoGamma هم مينويسه Error: No DVD(n) 2 بار هم دانلودش كردم ولي باز همين مشكل رو داشت

پست اول این تاپیک رو بخون :
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=26466

احتمال زیاد cios ت قدیمیه و wii ت آپدیت نیست ...
راستی اگر ارور 002 رو برداشتی برگردون . چون بازی جدیدا با این روش به مشکل برمیخورند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر