Resident Evil Series

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نوشته شده توسط farzadlion:
آره سوم شخصه
اما دوربین مثل نسخه های قبل دیگه ثابت نیست و متحرک شده :arrowl:
اما تو اون تریلری که تو پست های بالا یی گذاشتم دوم شخص بود !!! عجب!!! بهتره برم چاییمو بخورم :lol:

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
نوشته شده توسط alprh:
اما تو اون تریلری که تو پست های بالا یی گذاشتم دوم شخص بود !!! عجب!!! بهتره برم چاییمو بخورم :lol:
دوست عزيزز بازم ميگم در زمينه بازي دوربين دوم شخص هنوز اختراع نشده و به كار گرفته نشده
و ايني كه شما ميگي سوم شخص است:mad:

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نوشته شده توسط MGS:
دوست عزيزز بازم ميگم در زمينه بازي دوربين دوم شخص هنوز اختراع نشده و به كار گرفته نشده
و ايني كه شما ميگي سوم شخص است:mad:
خوب من که اعتراف کردم تقسیر من بوده . چرا میزنی.منظور من از دوم شخص همین بود که شما میگی و سو شخص رو هم منظورم دوربین بازی هایی مثل رزیدنت اویل 1و2و3 بود. حالا شاید اسم مناسبی نبوده این دوم شخص.

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
دوستان انتظار داره به پايان ميرسه اين بازي فردا ريليز ميشه :D

جالب اينه كه گيم اسپات هنوز بهش امتياز نداده در حالي كه براي بازي مثل f.e.a.r چهار روز قبل ريلزش نمره داد

اين بازي در امريكا در 25 اكتبر و در اروپا 1 نوامبر و در زاپن در 3 دسامبر پخش ميشه

يه خرده به اين تاپيك رونق بديد و پست بزنيد اين چند روزه لحظه هاي رويايي براي ps2 است

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نوشته شده توسط MGS:
دوستان انتظار داره به پايان ميرسه اين بازي فردا ريليز ميشه :D

جالب اينه كه گيم اسپات هنوز بهش امتياز نداده در حالي كه براي بازي مثل f.e.a.r چهار روز قبل ريلزش نمره داد

اين بازي در امريكا در 25 اكتبر و در اروپا 1 نوامبر و در زاپن در 3 دسامبر پخش ميشه

يه خرده به اين تاپيك رونق بديد و پست بزنيد اين چند روزه لحظه هاي رويايي براي ps2 است
من گرفتمش . 2 روز پیش منتها هیجان نمیذاره برم سراغش .یه بابای میگت داره من مسخرش میکردم رفت آوردش برام 4 روز قبل از نشر عممی بازی !!!

آخرین ویرایش:

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
خدايي ميگي ميشه بگي از كجا گرفتي

راستي ورود موفق اين بازي رو به بازار به تمام دوستان تبريك ميگم

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نوشته شده توسط mgs:
خدايي ميگي ميشه بگي از كجا گرفتي

راستي ورود موفق اين بازي رو به بازار به تمام دوستان تبريك ميگم
تبریک نگو فعلا . تا میای بازی کنی 30 -40 ثانیه بعد فرتی میریزه به هم . آخه یه کپی ناقص فرستاده برام طرف.

FAFA

کاربر سایت
Jan 6, 2007
25
سلام به همه ی دوستان عشق بازی مثل خودم.من تو اخرای بازی رزیدنت3 گیر کردم .
می شه یکی بهم یه راهنمای فارسی معرفی کنه.:(

FAFA

کاربر سایت
Jan 6, 2007
25
کجاش گیر کردی ؟
بیشتر توضیح بده...
(یه جای بازی باید یه نمونه آب را توی یه دستگاه سپس امواج رو یه جور سر هم بندی کرد که مانند موج نمونه شود) عزیزم جاش فرق نداره مهم راهنمای فارسی بازی که اگه گیرم بیاد عالی میشه.:(

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
(یه جای بازی باید یه نمونه آب را توی یه دستگاه سپس امواج رو یه جور سر هم بندی کرد که مانند موج نمونه شود) عزیزم جاش فرق نداره مهم راهنمای فارسی بازی که اگه گیرم بیاد عالی میشه.:(

اين كه كاري نداره عزيز................
يادم نيست درست كدوم موجا رو بايد كنار هم بذاري ولي يكم خودت باهاش ور بري خودت ميفهمي چي كار بايد بكني.
سه رديف موجه كه بايد يجوري زير هم قرار بگيرن كه شكل نمونه بدست بياد. آسونه ميتوني خودت بدستش بياري :biggrin1::biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر