Resident Evil: Revelations | Xbox 360

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
دموي بازيرو بازي كردم با اين كه خيلي كوتاه بود ولي خيلي اميدوار كنندست.گرافيك بازي هم به نظر من راضي كنندست.همچنين دشمنان بازي.خيلي از اين چند شماره اخير بهتره و حس اين كه داري Re بازي ميكني رو بهت ميده

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
دموي بازيرو بازي كردم با اين كه خيلي كوتاه بود ولي خيلي اميدوار كنندست.گرافيك بازي هم به نظر من راضي كنندست.همچنين دشمنان بازي.خيلي از اين چند شماره اخير بهتره و حس اين كه داري Re بازي ميكني رو بهت ميده
بیشتر تعریف کن.از دشمن ها بگو.ترسناکن؟حتی یکم

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
بیشتر تعریف کن.از دشمن ها بگو.ترسناکن؟حتی یکم
تو دمو كه كلا يك دشمن بيشتر نبود ولي ضاهرش جالب بود.ترسناك هم نبودن.البته تو بازي أصلي با توجه به محيط هاي بسته بازي ممكنه صحنه هاي ترسناك به وجود بياد

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,296
نام
shahab
بنظر من این رزیدنت اویل می تونه خاطرات بدون ترس مارو از شماره های 5و6 جبران کنه. ان طور که شنیدم بازی چیزی در حد شماره 4 است. که اگه این طور باشه عالی هست. از هیچی که بهتره.
در کل به این بازی امید بسیار است.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
من بازیرو شروع کردم همون مرحله اولشم رفتم.واقعا از دو شماره قبلی یعنی 5 و 6(اون عملیات راکون هم که فاجع بود)خیلی بهتره.بازی از همون شروع جو تاریکی داره و میشه کمی ترسید.گرافیک هم به نظر من راضی کنندست

آخرین ویرایش:

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,163
نام
محسن
امیدوارم گندیو که سری های قبلی زدنو و بازیرو به کالاف :gunner::gunner:تبدیل کردن تا حدودی جبران کنه راستی دم اقا بهرام هم گرم تا بازی لینک میشه می ره تست می کنه اینجا میزاره خدا عجرت بده :dراستی اقا بهرام گرافیکش در حد 5و 6 هستش یا پایینتره

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
امیدوارم گندیو که سری های قبلی زدنو و بازیرو به کالاف :gunner::gunner:تبدیل کردن تا حدودی جبران کنه راستی دم اقا بهرام هم گرم تا بازی لینک میشه می ره تست می کنه اینجا میزاره خدا عجرت بده :dراستی اقا بهرام گرافیکش در حد 5و 6 هستش یا پایینتره
قربونت داداش :d
گرافیک که شماره 5 بهتره
ولی در مقابل شماره 6 به نظر من به اون نزدیکه.البته من هنوز زیاد بازی نکردم.البته تو شماره 6 هم گرافیک متغیر بود بعضی مراحل خیلی بد بود و بعضی مراحل خوب ولی این شماره به نظر گرافیک ثابتی داره

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
داداش بهرام.بازی باز هم اکشن هست مثل 5 و 6 ؟یا از اکشن بودنش کم شده؟خشاب زیاد میده یا مثل نسخه 4 به سختی؟انیمیشن ها چطوره؟واقعا یکم ترسیدی؟:bighug:

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
داداش بهرام.بازی باز هم اکشن هست مثل 5 و 6 ؟یا از اکشن بودنش کم شده؟خشاب زیاد میده یا مثل نسخه 4 به سختی؟انیمیشن ها چطوره؟واقعا یکم ترسیدی؟:bighug:

بازی که برای یه کنسول دستی بوده رو اوردن گرافیک اچ دی کردن .توقع نداشته باشین در حد 5 یا 6 باشه!!
صد درصد ضعیف تر میشه. اما این گیم روی کنسول دستی نینتندو تو سری بازی های خوب بود که 8.5 از سایتی مثل گیم اسپات امتیاز گرفت.بازی رو خودم هنوز روی کنسول خونگی امتحان نکردم. اما کسایی که دنبال گرافیک هستن یا مقایسه با یک سری عنوان ها ی قبل. به نظرم راضی کننده نمیشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر