Resident Evil: Revelations | PC

resident_evil_revelations.jpg

درود خوب لحظاتی پیش بازی برای نسخه pcتایید شد !

گرافیک بازی را به حالت hdدرارورده و همچنین افکت های نورپردازی را در بازی ارتقا داده اند همچنین گفته شده سیستم صدا گذاری بازی بهتر خواه شد !
بازی در تاریخ 21 می 2013 در اختیار عموم قرار خواهد گرفت !این یک بازی کامل هست و ربطی به residen evil 6 نداره. این بازی قبلا برای کنسول دستی 3DS عرضه شده و نقدها و نمرات مثبتی رو روی این کنسول گرفته. حالا تا چند روز دیگه این بازی با گرافیک HD برای PC و بقیه کنسول ها منتشر میشه. بازی یه Spin-Off به حساب میاد ولی از اونجا که این بازی به ریشه های residen evil و سبک Survival horror تا حدی برگشته و همچنین نسخه 3DS نمرات خوبی قبلا گرفته همه منتظر این بازی هستن و خیلی بهش امید دارن.

تصاویری از بازی
.

سیستم مورد نیاز بازی
  • OS
    - Required: XP or later
    - Recommended: Vista or later
  • CPU
    - Required: Intel Core 2 Duo 2.4Ghz or better | AMD Athlon X2 2.8 Ghz or better
    - Recommended: Intel Core 2 Quad 2.7 Ghz or better | AMD Phenom II X4 3 Ghz or better
  • Memory
    - Required: 2 GB RAM
    - Recommended: 4 GB RAM
    - Hard disk space: 8GB or more
  • Display
    - Required: 800×600 or higher
    - Recommended: 1280×720 or higher
  • DVD drive
    - Required: DVD9-compatible
  • Video card (onboard graphics not guaranteed to work)
    - Required: VRAM(256MB or more | NVIDIA GeForce 8800GTS or better | ATI Radeon HD3850 or better
    - Recommended: VRAM(512MB or more) | NVIDIA GeForce GTX 560 or better | ATI Radeon HD6950 or better
  • Sound card
    - DirectSound supported with DirectX9.0c or better
  • Input device
    - Required: Mouse & keyboard
    - Supported: Gamepad (Xbox 360 Controller for Windows recommended)
  • Direct X
    - Required: DirectX 9.0c or later
  • Network connection
    - Required: Steam used for network connections

آخرین ویرایش:

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی
آره همین دموی کوتاه هم معرف بازیه. البته دوست عزیز موجودات کم نیستن، مشکل اینه که شما Infernal نذاشتی درجه سختیو! البته دیگه نمی‌تونی بازی کنی!
توی این درجه سختی یه موجود جدید هم اضافه می‌شه که توی نسخه 3DS نبوده. من که تا کار دوتا رو یه سره می‌کنم تمام مهمات از بین رفته!

اول در مورد گرافیک بازی یه خورده تند رفتم، دوست عزیز، گرافیک همپای نسخه 6 هست. (البته نسخه 6 به هیچ وجه گرافیک سال 2013 رو نداشت که هیچ، از 5 هم پایین‌تر بود.)
گرافیک قابل قبوله و به عنوان یه بازی پورت شده عالیه.

این بازی یه کنترل جدید داره که از نظرم بهترین کنترل توی کل سریه. کنترل 4 و 5 در زمان خودشون جالب بودن اما دیگه جایی واسه این مدل کنترل که واسه دویدن یه کلید رو نگه داری و با دی پد فقط جهت گردش عوض بشه نیست، به خصوص وقتی حرف از آنالوگ در میانه.
اومدن و توی نسخه 6 کنترل رو هم جهت با اضافه شدن حرکاتی، تبدیل به کنترل اکشن سوم شخص این زمان کردن. برای دویدن فوق‌العاده سریع هنوز نگه داشتن دکمه‌ای ضروری بود. این نوع دویدن سریع به طور رسمی فاتحه خوند به وحشت نداشته شماره 6!
اما این بار کنترل به صورت فوق‌العاده زیبا پلی زده بین سبک قدیم و جدید خودش. و دویدن فوق‌العاده سریع هم حذف شد!
دوربین کمی عقب‌تر از شماره‌های قبلی قرار گرفته که واقعا متناسب با این زمان، کار بجایی بود. واقعا جالب نیست که هنوزم در یک چهارم صفحه، مدام عرض شونه‌های کرس رو ببینیم!
توی بک کلام، از کنترل این بازی واقعا لذت خواهید برد!

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
ی نیم ساعتی باز ی کردم نسخه دمو را به نظر جالب میاد البته حس ترس هم داره صداگذاری هم خوب هست به نظرم ازنظر گرافیکی ه مباز یقابل قبول هست با اینک hdشده

Zerg

کاربر سایت
Mar 15, 2013
292
حدود 1 ساعت بازی کردم.اولین نکته اینکه بعد از اویل 4 میشه گفت بهترین RE این چند ساله هست.پرت بازی خوب و بدون باگه.روند بازی با Jill یکم با معما و پیچیده تر و بهتر از بقیه کاراکترهاست.ای کاش capcom بیخیال partner داشتن تو روند بازی میشد:d ولی باز تو RE:R کم تر احساس داشتن همراه میکنید و بعضی جاها حالت ترس رو داره.روند بازی اصلا خسته کننده نیست و متفاوته.

Omid Zaraki

کاربر سایت
Jan 25, 2013
306
نام
OmiD
حدود 1 ساعت بازی کردم.اولین نکته اینکه بعد از اویل 4 میشه گفت بهترین RE این چند ساله هست.پرت بازی خوب و بدون باگه.روند بازی با Jill یکم با معما و پیچیده تر و بهتر از بقیه کاراکترهاست.ای کاش capcom بیخیال partner داشتن تو روند بازی میشد:d ولی باز تو RE:R کم تر احساس داشتن همراه میکنید و بعضی جاها حالت ترس رو داره.روند بازی اصلا خسته کننده نیست و متفاوته.

تو بخش Raid Mode کاراکترهای لیدی هانک و Ooze Rachel رو تونستید باز کنید ؟

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
باورتون نميشه ولي رو 3ds هم گرافيكش همين بود!!!!!
حواستون به اون كانال كولر هاي بالا سرتون باشه وگرنه مثل من از صندلي پرت ميشين پايين!!!

آخرین ویرایش:

Doctor Splinter

کاربر سایت
Apr 27, 2006
1,142
نام
سجاد
مهمترین عامل قوت این سری بازی از نظر من فیزیک خارق العاده و اثر بی نظیر گلوله روی دشمن بود که در نسخه 6 متاسفانه افت محسوسی پیدا کرد@
حالا سوالم اینه که این موضوع در این نسخه چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
مهمترین عامل قوت این سری بازی از نظر من فیزیک خارق العاده و اثر بی نظیر گلوله روی دشمن بود که در نسخه 6 متاسفانه افت محسوسی پیدا کرد@
حالا سوالم اینه که این موضوع در این نسخه چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چه گیری به فیزیک دادی شما ؟
هر وقت داری بازی میکنی کتاب فیزیک سوم و پیش داشنگاهی رو جلوت باز کن فیزیک زده میشی:))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر