Resident Evil Revelations - 3DS

bthegame

کاربر سایت
Dec 1, 2013
324
خب اونو مبیکشم و درو باز میکنم ولی اسلحه هنوز ندارم و بعد میرم تو اون یکی راهرو ها توش پر از دشمن هست هنوزم اسلحه ندارم و همینطوری میرم تا میرسم به دوستم.
من قبلا تا باس اولش رفته بودم که تو اون بازاره هست ولی یادم نیست کجا اسلحه رو گرفته بودم الانم تا پیش یارم میتونم بدونه اسلحه جا خالی بدم و برم ولی دیگه بقیشو بدون اسلحه نمیتونم رد کنم

من بیشتر از این یادم نمیاد ولی من وقتی گیر میکردم از این رهنمای قدم بقدم استفاده میکردم تو هم ببین شاید کمکت کرد http://guides.gamepressure.com/residentevilrevelations/

ارسال شده از GT-I9003 با استفاده از تپاتالک 2

• Like
Reactions: playstation1

VMMAHDI

کاربر سایت
Jun 2, 2013
169
نام
مهدی
من بیشتر از این یادم نمیاد ولی من وقتی گیر میکردم از این رهنمای قدم بقدم استفاده میکردم تو هم ببین شاید کمکت کرد Resident Evil: Revelations Game Guide & Walkthrough

ارسال شده از GT-I9003 با استفاده از تپاتالک 2
متاسفانه زبانم خوب نیست
-------------------------------------
یعنی کسی نیست راهنمایی کنه؟

• Like

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
خب اسلحه فعلا نداری... باید از اون gernade هایی که parker میده استفاده کنی تا برسی به اتاقی که تفنگ ها هستند. تازه زامبیاش کُند هستند راحت می تونی با B+Circle pad جا خالی بدی.

• Like

VMMAHDI

کاربر سایت
Jun 2, 2013
169
نام
مهدی
خب اسلحه فعلا نداری... باید از اون gernade هایی که parker میده استفاده کنی تا برسی به اتاقی که تفنگ ها هستند. تازه زامبیاش کُند هستند راحت می تونی با B+Circle pad جا خالی بدی.
اره راحت میشه جاخالی داد .
من الان رسیدم به یارم -یارم اسمش پارکره؟- بعدش میره تو اون کتابخانه یعنی باید از اونجا هم جلو تر برم تا اسلحه بگیرم؟

• Like

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
دیروز توی ای شاپ دیدم یه تخفیف اساسی به بازی خورده و شده فقط 9 دلار! منم از قبل 10 دلار داشتم و فوری خریدمش. فعلا 2 اپیزودشو رفتم. البته با درجه ی کژوال! چون خیلی فن رزیدنت نیستم.
توی صفحه قبل یکی گفته بود نسخه کنسولی رو تغییر دادن. مثلا اینکه موقع نشونه گرفتن میشه راه رفت. ولی باید بگم توی نسخه 3ds هم این امکان وجود داره. توی تنظیمات میشه خیلی چیزهاشو تغییر داد.
مثلا من نشونه گیری رو گذاشتم رو حالت ژیروسکوپ. یعنی برای نشونه روی باید دستگاهو حرکت بدم. توی این حالت،میشه راه رفت.
حتی میشه کاری کرد که موقع نشونه گرفتن، بجای اول شخص،همون سوم شخص باقی بمونه.
اگه بازی ارزش تکرار دوباره داشته باشه، دور بعدی رو با درجه سختی بالاتر میرم. فعلا همین دور رو ببینم کی میتونم تموم کنم.

• Like
Reactions: 23LDA

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
دیروز توی ای شاپ دیدم یه تخفیف اساسی به بازی خورده و شده فقط 9 دلار! منم از قبل 10 دلار داشتم و فوری خریدمش. فعلا 2 اپیزودشو رفتم. البته با درجه ی کژوال! چون خیلی فن رزیدنت نیستم.
توی صفحه قبل یکی گفته بود نسخه کنسولی رو تغییر دادن. مثلا اینکه موقع نشونه گرفتن میشه راه رفت. ولی باید بگم توی نسخه 3ds هم این امکان وجود داره. توی تنظیمات میشه خیلی چیزهاشو تغییر داد.
مثلا من نشونه گیری رو گذاشتم رو حالت ژیروسکوپ. یعنی برای نشونه روی باید دستگاهو حرکت بدم. توی این حالت،میشه راه رفت.
حتی میشه کاری کرد که موقع نشونه گرفتن، بجای اول شخص،همون سوم شخص باقی بمونه.
اگه بازی ارزش تکرار دوباره داشته باشه، دور بعدی رو با درجه سختی بالاتر میرم. فعلا همین دور رو ببینم کی میتونم تموم کنم.
مطمئن باش که ارزش تکرار رو داره خیلی بازی خفنیه البته ارجینالشو از بچه های همین جا هم میتونستی 50 تومن بخری و بازم خوبه
البته اگر circle pad pro هم براش بتونی گیر بیاری عالی میشه
این new 3ds هم اینقدر طول میده که بیاد اعصاب نمیزاره برای آدم خوب با همون استرالیا بقیه جاها هم میدادن دیگه

• Like

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
بازی حدود 30 تومان شد اینجوری!:d
قابلیت 3بعدی توی این بازی به هیچ دردی نمیخوره. ر شن و خاموش بودن 3بعدی هیچ تفاوتی باهم نداره. به علاوه که من چون با حالت ژیروسکوپ بازی میکنم، بهتره 3بعدی بسته باشه.

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
دیروز بالاخره رئیس آخر رو هم کشتم و بازی تموم شد:d
این اولین رزیدنت اویلی بود که تموم کردم تا حالا!:d
البته رزیدنت 6 رو هم تموم کرده بودم ولی اونو جزو این سری بازی به حساب نمیارم!
در کل بازی خوبی بود. فقط حیف که شماره‌ی دومش برای نینتندو نمیاد:| معلوم نیست این شرکت‌های بازی‌سازی این سیاستهای مسخره چیه در پیش می‌گیرن.

SH124SHAYAN

کاربر سایت
Apr 14, 2014
46
بهترین رزیدنت اویلی که تو عمرم بازی کردم بعد نسخه چهار اینه سه بعدیش هم عالیه

- - -ویرایش - - -

بازی حدود 30 تومان شد اینجوری!:d
قابلیت 3بعدی توی این بازی به هیچ دردی نمیخوره. ر شن و خاموش بودن 3بعدی هیچ تفاوتی باهم نداره. به علاوه که من چون با حالت ژیروسکوپ بازی میکنم، بهتره 3بعدی بسته باشه.

داداش چون سخت افزارش ضعیفه واسش نمیاد وگرنه واسه ویتا تایید شده

• Like

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
بهترین رزیدنت اویلی که تو عمرم بازی کردم بعد نسخه چهار اینه سه بعدیش هم عالیه

- - -ویرایش - - -

داداش چون سخت افزارش ضعیفه واسش نمیاد وگرنه واسه ویتا تایید شده

پس چجوری نسخه اول بازی برای 3ds اونم انحصاری هم بود برای مدت حدود 1 سال؟

من همیشه برام جالب بود psp با اینکه سخت افزار قویتری نسبت به ds داشت اما برای psp یه کالاف 2 اومد اما برای ds با اون سخت افزار 4 نسخه کالاف به روزتر تر مثل مدرن وار 3 اومد

آخرین ویرایش:

SH124SHAYAN

کاربر سایت
Apr 14, 2014
46
داداش اگه هم بیاد باید گرافیکشو نابود کنند با این گرافیک پیکا 200 که این کنسول داره فقط میتونه هفت میلیون پولیگان رو پردازش کنه در حالی که ویتا پنجاه میلیون پولیگانو میتونه پردازش کنه دلیل این که رولیشن یک گرافیکش خوب بود رزولوشن پایین صفحه نمایش کنسول بود تمام ماریو کارت هفتو بازی کرده باشید به اوج قدرت 3ds پی میبرید:p البته با این وجود همه چیز قدرت سخت افزاری نیست بخاطر همین من این کنسولو گرفتم چون بازیهای شاد و جذابی داره

• Like

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
داداش اگه هم بیاد باید گرافیکشو نابود کنند با این گرافیک پیکا 200 که این کنسول داره فقط میتونه هفت میلیون پولیگان رو پردازش کنه در حالی که ویتا پنجاه میلیون پولیگانو میتونه پردازش کنه دلیل این که رولیشن یک گرافیکش خوب بود رزولوشن پایین صفحه نمایش کنسول بود تمام ماریو کارت هفتو بازی کرده باشید به اوج قدرت 3ds پی میبرید:p البته با این وجود همه چیز قدرت سخت افزاری نیست بخاطر همین من این کنسولو گرفتم چون بازیهای شاد و جذابی داره

دیگه نینتدو به استفاده بهنیه و عالی از سخت افزار کنسول هاش معروفه حتی کیت ها بازی سازیش فرق میکنه بازی هایی میسازه که خیلی جلوتر و پیشرفته تر از اون کنسول رفتن

مسئله سخت افزار نیست وگرنه این همه بازیا برای ds نمیومد مسئله ها پشت پرده و سیاست گذاری هستش

• Like

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
post-11-0-22116000-1327647730.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر