Resident Evil: Revelations براي كنسول ها هم منتشر مي شود؟

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
resident_evil_revelations.jpg

Resident Evil: Revelations براي كنسول ها هم منتشر مي شود.

ايا بازي هاي باتم زامبي سال قبل شما را راضي نكرده اند؟ آيا با بازي كردن عناويني همچون Operation Raccoon City و Resident Evil 6 و The Walking Dead هنوز هم

عطش شما براي اين سبك بازيها سيراب نشده؟ براساس خبري كه به تازگي منتشر شده شما بايد خودتان را براي ميزباني سيل ديگري از زامبي ها آماده كنيد.

به نظر مي رسد كپكام براي انتشار عنوان انحصاري 3DS يعني Resident Evil: Revelations بر روي كنسول ها اعلام امادگي كرده است بر اساس ليستي كه

در Korean Ratings Board منتشر شده نام اين عنوان را ميبينيم كه قرار است براي كنسول هاي PlayStation 3 و Xbox 360 منتشر بشود.

Resident Evil: Revelations زماني كه در ژانويه ي 2012 منتشر شد با نقد هاي مثبتي از جانب منتقدين روبرو شد و اين در حالي است كه

عناوين Resident Evil 6 و Operation Raccoon City از نظر منتقدين واكثريت هواداران عناويني نااميد كننده نام گرفتند.

فعلا كه از Resident Evil 7 خبري نيست اما كپكام براي اينكه اعتبار اين سري رابه ان بازگرداند گويا نقشه هايي درسر دارد.

در حال حاضر كپكام هنوز واكنشي نسبت به اين خبر نشان نداده است .
منبع

آخرین ویرایش:

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
منم دارم ميگم درسته بازي كامل بود ولي اگه در نهايت بخواد HD هم بكنه باز بايد يه دست حسابي رو سر و روش بكشه. اون گرافيك براي 3ds خوب بود ولي براي 360 و ps3 حتي به عنوان يه نسخه HD هم نياز به توجه زياد و تقويت گرافيكي داره.از طرفي هم مطئن باش كپكام ديگه با اين چيزا نمياد مسير خودش رو عوض كنه چون اگه قرار بود از مسير اكشن بكشه بيرون بعد re5 اين كارو ميكرد و نميومد دوباره re6 رو با اون اوضاع داغون درست كنه و تحويل مردم بده.
به هرحال نميگم من بدم مياد نه وقتي يه re خوب هست چرا نبايد همه ازش استفاده كنن ولي من ميگم كه ديگه به كپكام به اندازه كافي اعتماد ندارم و ميترسم يه عنوان خوبم كه تو اين سري زده رو به گند بكشه و ببرش زير سوال.

مگه قرار بوده با همون گرافیک بده بیرون مشخصه که گرافیکشو HD میکنه مثل کاری که برای رزیدنت اویل 4 و کد ورونیکا کرد!
کپکام با اکشن کردن رزیدنت اویل 5 تونست خیلی از فن های اکشن پسند رو به سمت خودش جذب کنه! اون اعتراضاتیم که بازی شد از طرف فن های قدیمی بود این فن های جدید هر چی بهشون بدی میخورن! حالا اکشن رو بهتر و کپکام اینو خوب فهمیده! اومد رزیدنت اویل 6 رو هم اکشن هم به قول خودش ترسناک ساخت که هر دو کفه ترازر رو ثابت نگه داره اما گویا همون بخش ترسناکشم اکشن قاطی کرده بود و کاملا Survival Horror نبود! رزیدنت اویل رولیشنز رو اگه کپکام به جای رزیدنت اویل 6 راهی میکرد یعنی منظورم اینه که از اول همون 3 سال رو رو اون کار میکرد مطمعنا نتیجش خیلی بهتر از 6 میشد! هر چند رزیدنت اویل 6 تو ژاپن ترکوند! اما شما ها خودتون شاهد ریویو های عجیب و غریب بازی بودید بعضی ها کاملا مثبت بعضی ها کاملا منفی این نشون میده که کپکام شکست نخورده کاملا هنوز! اما من نمیدونم چرا از فروش رزیدنت اویل رولیشنز درس نمیگیره کمتر کسی بود که از این بازی بد بگه! همه عاشق این بازی شده بودند فکر میکنی چرا؟!!! چون اکشن توش خیلی کم بود! و اتمسفر بازی کاملا ترسناک بود! داستان هم که کلا یه چیز جدید یه ویروس جدید بود و خودش کلی بازی رو متنوع کرده بود! درسته زامبی نداشت اما ترسناک بود! این رزیدنت اویل ORC توش به اندازه کل بازی های رزیدنت اویل زامبی داشت کسی هست عاشق این بازی شده باشه؟ حتی خیلی از وبسایت های رزیدنت اویل که اخبار بازی رو میگن به این بازی امتیازات خجالت آوری داده بودن. پس زامبی مهم نیست مهم ترس هست! من میترسم رزیدنت اویل 7 از اینم اکشن تر بشه! اینکه یک شرکت بیاد سبک بازیشو کلا عوض کنه یک اشتباه محض هست! نتیجش میشه همون متلکی که سازنده GOW به کپکام زد! من اینو تو پیجم هم گفتم کپکام باید یه بار هم که شده بعد از 15 سال ریسک کنه و یک رزیدنت اویل کاملا ترسناک با یک داستان جدید با استفاده از المان های رزیدنت اویل های کلاسیک بسازه! اگر نتیجه نداد بعد من خودم و دار میزنم! ;;) به قول یکی از همون سازند ههای کپکام و کپکام تو کنسول های دستی داره رو خط Survival - Horror حرکت میکنه! ولی این کار رو اگر رو کنسول های خانگی هم میکرد مطمعنا موفقیت آمیز میبود! نمیدونم چی بگم دیگه فقط امیدوارم رزیدنت اویل 5 منو کلا از رزیدنت اویل مایوس نکنه همین!

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
مگه قرار بوده با همون گرافیک بده بیرون مشخصه که گرافیکشو HD میکنه مثل کاری که برای رزیدنت اویل 4 و کد ورونیکا کرد!
کپکام با اکشن کردن رزیدنت اویل 5 تونست خیلی از فن های اکشن پسند رو به سمت خودش جذب کنه! اون اعتراضاتیم که بازی شد از طرف فن های قدیمی بود این فن های جدید هر چی بهشون بدی میخورن! حالا اکشن رو بهتر و کپکام اینو خوب فهمیده! اومد رزیدنت اویل 6 رو هم اکشن هم به قول خودش ترسناک ساخت که هر دو کفه ترازر رو ثابت نگه داره اما گویا همون بخش ترسناکشم اکشن قاطی کرده بود و کاملا Survival Horror نبود! رزیدنت اویل رولیشنز رو اگه کپکام به جای رزیدنت اویل 6 راهی میکرد یعنی منظورم اینه که از اول همون 3 سال رو رو اون کار میکرد مطمعنا نتیجش خیلی بهتر از 6 میشد! هر چند رزیدنت اویل 6 تو ژاپن ترکوند! اما شما ها خودتون شاهد ریویو های عجیب و غریب بازی بودید بعضی ها کاملا مثبت بعضی ها کاملا منفی این نشون میده که کپکام شکست نخورده کاملا هنوز! اما من نمیدونم چرا از فروش رزیدنت اویل رولیشنز درس نمیگیره کمتر کسی بود که از این بازی بد بگه! همه عاشق این بازی شده بودند فکر میکنی چرا؟!!! چون اکشن توش خیلی کم بود! و اتمسفر بازی کاملا ترسناک بود! داستان هم که کلا یه چیز جدید یه ویروس جدید بود و خودش کلی بازی رو متنوع کرده بود! درسته زامبی نداشت اما ترسناک بود! این رزیدنت اویل ORC توش به اندازه کل بازی های رزیدنت اویل زامبی داشت کسی هست عاشق این بازی شده باشه؟ حتی خیلی از وبسایت های رزیدنت اویل که اخبار بازی رو میگن به این بازی امتیازات خجالت آوری داده بودن. پس زامبی مهم نیست مهم ترس هست! من میترسم رزیدنت اویل 7 از اینم اکشن تر بشه! اینکه یک شرکت بیاد سبک بازیشو کلا عوض کنه یک اشتباه محض هست! نتیجش میشه همون متلکی که سازنده GOW به کپکام زد! من اینو تو پیجم هم گفتم کپکام باید یه بار هم که شده بعد از 15 سال ریسک کنه و یک رزیدنت اویل کاملا ترسناک با یک داستان جدید با استفاده از المان های رزیدنت اویل های کلاسیک بسازه! اگر نتیجه نداد بعد من خودم و دار میزنم! ;;) به قول یکی از همون سازند ههای کپکام و کپکام تو کنسول های دستی داره رو خط Survival - Horror حرکت میکنه! ولی این کار رو اگر رو کنسول های خانگی هم میکرد مطمعنا موفقیت آمیز میبود! نمیدونم چی بگم دیگه فقط امیدوارم رزیدنت اویل 5 منو کلا از رزیدنت اویل مایوس نکنه همین!

نه به نظر من اين طور نيست وقتي شينجي ميكامي re4 رو از حالت اوليه خودش تا حدودي متمايز كرد همه ديدگاه ها نسبت به اين عنوان مثبت بود چون يك جهش بزرگي داشت كه هم تونسته بود بخش ترسناك بازي رو به خوبي دربياره و هم با تغيير المان هاي اصلي گيم پلي يه عنوان نو رو تحويل گيمرا بده كه نتيجش هم شد متاي 96 اما بعد از اون كپكام اومد همون فرمول رو حفظ كرد ولي به جاي اينكه المان ترس رو تقويت كنه به طرفداراي اصلي اين سري پشت كرد و تمركزش رو روي اكشن بازي گذاشت كه نتيجش افت يك نمره اي متاي بازي و نارضايتي طرفداراي قديمي بود.پس اومد يه توازن برقرار كنه و هم ترس بازي رو افزايش بده و هم بخش اكشن رو بسيار پيشرفته تر از گذشته بكنه يعني دو موردي كه كاملا با هم در تضاد هستن پس راه خودش رو از ريشه و اصالت اين سري دور كرد.علاوه بر اون كپكام طي اين چند سال اخير نشون داده كه طرفداراي اصلي اين سري براش اهميت خاصي ندارن چه بسا ديديم كه وقتي فروش re6 مورد قبول واقع شد زياد نگران نشد.و حتي از اين طريق مهر تاييدي بر كار خودش زد.
حالا به نظر من اين كپكام با چنين اوصافي ديگه نمياد به يه متاي بالاي 8 نگاه كنه و مستقيما بچسبه به ترس و اكشن رو كاهش بده.من با حرفت موافقم چرا چون re اصلي اونيه كه توش ترس المان اصلي باشه ولي متاسفانه ديدگاه كپكام متضاد ما هستش، پس بعيد نيست كه به اين عنوانم بهاي زيادي نده و خرابش كنه.

شما هم خودت رو دار نزن براي ما عزيز و باارزش تر از اين حرفايي:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر