Resident Evil HD Remaster | PC

w4v730x6rzprku1vcefr.png

Developer : Capcom
Publisher :
Capcom
Genre :Survival Horror
Platform : PC / Xbox 360 / PS3 / PS4 / Xbox One
Release Date:
20 January 2015

دقایقی پیش Capcom به طور رسمی از نسخه ریمستر شده عنوان Resident Evil HD Remaster رونمایی کرد. این عنوان در اصل در سال 2002 به صورت انحصاری برای کنسول Gamecube ساخته شده بود.

از جمله ویژگی های این عنوان می‌توان به انتخاب نسبت تصویری 4:3 و 16:9 و ارتقا کیفیت بافت ها اشاره کرد. همچنین دوربین بازی دستخوش تغییراتی بوده که بازیکن قادر خواهد بود بین دو حالت داینامیک (همانند Code Veronica) و ثابت، انتخاب داشته باشد.

بازی به صورت دیجیتالی برای پلتفرم های ذکر شده عرضه خواهد شد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,531
آقا دفترچه نوت رو گذاشتم تو پیانو
دختره اومد به نواختن ، ولی اتفاقی نیوفتاد
حال باید چه کنم ؟ جایی باز نیست برم و چیزی بگیرم . دیگه به سمت جلو حرکت نمیکنه
دفترچه و نت رو باید با هم ترکیب کنی تا بزنه بعد یه در همونجا باز میشه

- - -ویرایش - - -

سپاس از همه
من اوّلين باره دارم اين بازي رو انجام ميدم از سري هاي قديمي فقط يه كم 3 رو بازي كرده بودم بخاطر همين .....
يه آيتم گرفتم wooden mount كه (در) هست
اين دقيقاً كجا كار برد داره؟ چون كلاً پر شده ظرفيت مي خواستم اگه فعلاً كاربرد نداره بذارم تو جعبه

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
Wooden Mount رو بزار تو شمینه و بعد شمیه رو با فندک روشن کن تا بهت نقشه رو بده
شمیه همون اتاق بقلی جایی هست که فندک رو برداشتی

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
- - -ویرایش - - -

Wooden Mount رو بزار تو شمینه و بعد شمیه رو با فندک روشن کن تا بهت نقشه رو بده
شمیه همون اتاق بقلی جایی هست که فندک رو برداشتی

ببخشيد رفيق اما من شومينه رو پيدا نكردم اينجا همون اتاقي هست كه فندك رو برداشتم
9c443c8417704e8c8d3a6784f272eb0d.jpg

av_admi

کاربر سایت
Feb 16, 2015
17
آقا مرسی ، من برگشتم به اتاق که نواختن آهنگ درست شد و در باز شد و من یه سنگ برداشتم و یکی جایگزین گذاشتم تا در باز بمونه و بتونم خارج بشم
الان باید چه کنم ؟ به جلو حرکت نمیکنه دیگه

شما چیزی به ذهنت میرسه ؟
نزدیک 10 بار همه اتاق ها رو گشتم اما چیزی نیافتم

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
دوستان سوالاتتون رو با ذکر بخش بزارید توی تگ اسپویلر تا دوستانی که نمیخوان از اونها با خبر شن به مشکل نخورن. ممنون

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,531
آقا مرسی ، من برگشتم به اتاق که نواختن آهنگ درست شد و در باز شد و من یه سنگ برداشتم و یکی جایگزین گذاشتم تا در باز بمونه و بتونم خارج بشم
الان باید چه کنم ؟ به جلو حرکت نمیکنه دیگه

شما چیزی به ذهنت میرسه ؟
نزدیک 10 بار همه اتاق ها رو گشتم اما چیزی نیافتم
حالا اون نماد طلایی رو بردار و بیا اولین اتاقی که با بری برتون توش بودی و خون رو رو زمین دیدی . نماد رو بزار جای اونیکه اول برداشته بودی و بعد معمای ساعت رو حل کن

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
دوستان سوالاتتون رو با ذکر بخش بزارید توی تگ اسپویلر تا دوستانی که نمیخوان از اونها با خبر شن به مشکل نخورن. ممنون

رفيق شرمنده اگه سؤالات من باعث اسپويله
اين بازي پر معما هست
اما من با tapatalk ميام به اين انجمن اينه كه امكان اين كاري كه گفتيد رو ندارم و بلد هم نيستم
:(((

av_admi

کاربر سایت
Feb 16, 2015
17
حالا اون نماد طلایی رو بردار و بیا اولین اتاقی که با بری برتون توش بودی و خون رو رو زمین دیدی . نماد رو بزار جای اونیکه اول برداشته بودی و بعد معمای ساعت رو حل کن

منظورت همون سالنیه که به اتاق پیانو هم میخوره ؟ کنار پنجره یه سرباز مرده ؟ باید نماد رو اونجا استفاده کنم ؟ اگر خیر ، پس بیشتر راهنمایی کن ، ممنونم کمکم میکنی

- - -ویرایش - - -

قربان این که شما فرمودین یعنی چی ؟ من متوجه نشدم . اسپویلر چیه ؟ اسپم فرستادن چیه ؟ یه راهنماییم می فرمایید ؟ سپاس گذارم

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
رفيق شرمنده اگه سؤالات من باعث اسپويله
اين بازي پر معما هست
اما من با tapatalk ميام به اين انجمن اينه كه امكان اين كاري كه گفتيد رو ندارم و بلد هم نيستم
:(((

دوست عزیزم فروم برای طرح سواله خیالتون راحت :D

منظورت همون سالنیه که به اتاق پیانو هم میخوره ؟ کنار پنجره یه سرباز مرده ؟ باید نماد رو اونجا استفاده کنم ؟ اگر خیر ، پس بیشتر راهنمایی کن ، ممنونم کمکم میکنی

- - -ویرایش - - -

قربان این که شما فرمودین یعنی چی ؟ من متوجه نشدم . اسپویلر چیه ؟ اسپم فرستادن چیه ؟ یه راهنماییم می فرمایید ؟ سپاس گذارم

اسپویل یعنی شما مثلاً میگی در فلان جای بازی فلان اتفاق میوفته. و بقیه که هنوز نرسیدن از این موضوع با خبر میشن و بازی براشون از داستانش لو میره.

اما بعد:
برای جلو گیری از این اتفاق هنگام ارسال پاسخ یه گزینه دارید در بالای پاسخگر به این شکل SP
با زدنش درست مثل نقل قول کردن یه کروشه باز میشه و شما وقتی روی نمایش کلیک کنید از محتوی اون پست با خبر میشید به این شکل:
ممنون از اینکه در ادامه این نکته رو رعایت خواهید کرد

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
دوست عزیزم فروم برای طرح سواله خیالتون راحت :D

اسپویل یعنی شما مثلاً میگی در فلان جای بازی فلان اتفاق میوفته. و بقیه که هنوز نرسیدن از این موضوع با خبر میشن و بازی براشون از داستانش لو میره.

اما بعد:
برای جلو گیری از این اتفاق هنگام ارسال پاسخ یه گزینه دارید در بالای پاسخگر به این شکل SP
با زدنش درست مثل نقل قول کردن یه کروشه باز میشه و شما وقتی روی نمایش کلیک کنید از محتوی اون پست با خبر میشید به این شکل:
ممنون از اینکه در ادامه این نکته رو رعایت خواهید کرد

رفيق اگه با PC و مرورگر بودم حتماً رعايت مي كنم اين نكته رو
اما متأسفانه با tapatalk فقط دو گزينه براي پاسخ گويي و پست نوشتن دارم يكي Quote و يكي هم Like

av_admi

کاربر سایت
Feb 16, 2015
17
هم مگنوم و گرفتم هم چوب رو تو شومینه گذاشتم و نقشه جدید رو بهم داد ، توی قبرستونی که مگنوم گرفتم یه استخر بود که واردش نشد ، و یه ظاهرا آسانسور قبل استخر بود که در اونجا هم هیچ عملی انجام نداد و تو سالن اصلی یه راه پله زیرزمینی 2 طرفه هست که به جایی میخوره که وقتی دربش رو میزنی میگه اینجا ظاهرا دیونه خونس یا زندانه و درش باز نمیشه ، بقیه درها هم یا از پشت قفل هستن و یا کلید Emblem میخوان ، همه جا رو گشتم ، اتاق تابلو رو هم هنوز نیافتم

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
همین سمت راست یه در هست

ببخشيد دوست عزيز
ولي من اصلاً شومينه رو پيدا نمي كنم! احتمالاً تو اين درهايي هست كه باز نمي شه
اون اتاقي كه فندك رو برداشتم و راهروش ، سفيد شده (يعني نكته اي نداره)
سؤال ديگه اي دارم، اين نماد هايي كه باهاش درها رو باز مي كنن كجا پيدا ميشه؟! من يه دونه گرفتم (تو همون سالن اول بازي به ديوار هست)
ميشه بگيد اين نماد براي كدوم (در) كاربرد داره؟
اينم بگم با جيل هستم
مرسي

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,531
ببخشيد دوست عزيز
ولي من اصلاً شومينه رو پيدا نمي كنم! احتمالاً تو اين درهايي هست كه باز نمي شه
اون اتاقي كه فندك رو برداشتم و راهروش ، سفيد شده (يعني نكته اي نداره)
سؤال ديگه اي دارم، اين نماد هايي كه باهاش درها رو باز مي كنن كجا پيدا ميشه؟! من يه دونه گرفتم (تو همون سالن اول بازي به ديوار هست)
ميشه بگيد اين نماد براي كدوم (در) كاربرد داره؟
اينم بگم با جيل هستم
مرسي

حالا اون شمونیه هم اصلا مهم نیست . چون پازل نیست یا کلیدی .... چیزی بهت نمیده . فقط یه نقشه بهت میده
اون نماد ها همون طلایی یا نقره همون 2 جا کاربرد دارن .
برای باز کردن درها فقط کلید میخوای که یکی یکی بهت میده . یعنی اگه به ترتیب بری یکی یکی میگیریشون

- - -ویرایش - - -

هم مگنوم و گرفتم هم چوب رو تو شومینه گذاشتم و نقشه جدید رو بهم داد ، توی قبرستونی که مگنوم گرفتم یه استخر بود که واردش نشد ، و یه ظاهرا آسانسور قبل استخر بود که در اونجا هم هیچ عملی انجام نداد و تو سالن اصلی یه راه پله زیرزمینی 2 طرفه هست که به جایی میخوره که وقتی دربش رو میزنی میگه اینجا ظاهرا دیونه خونس یا زندانه و درش باز نمیشه ، بقیه درها هم یا از پشت قفل هستن و یا کلید Emblem میخوان ، همه جا رو گشتم ، اتاق تابلو رو هم هنوز نیافتم
اون آسانسور رو هنوز کار داری تا راه بندازی . اون اهرم رو گرفتی یا نه هنوز ؟؟؟

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
حالا اون شمونیه هم اصلا مهم نیست . چون پازل نیست یا کلیدی .... چیزی بهت نمیده . فقط یه نقشه بهت میده
اون نماد ها همون طلایی یا نقره همون 2 جا کاربرد دارن .
برای باز کردن درها فقط کلید میخوای که یکی یکی بهت میده . یعنی اگه به ترتیب بری یکی یکی میگیریشون

- - -ویرایش - - -

اون آسانسور رو هنوز کار داری تا راه بندازی . اون اهرم رو گرفتی یا نه هنوز ؟؟؟

مرسي رفيق
من الآن تقريباً همه ي قسمت هاي نقشه رو كه بهش دسترسي دارم سفيد كردم
و همش به درهايي برخورد مي كنم كه قرمزه و راهي براي باز كردنش نيست
اون كليد زرد هم استفاده كردم رفته
يه گوني و اون وسيله ي مربوط به سگ، اسلحه شكسته و... اين چيزها رو گفتم
اما كاري از پيش نمي برم!
اين نقشه هاي منه

6a24b7692cedff1adc71f6bffd0c5c63.jpg
c7b99c78bc05c4103a88bdc06c33e351.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟