Resident Evil HD Remaster | PC

w4v730x6rzprku1vcefr.png

Developer : Capcom
Publisher :
Capcom
Genre :Survival Horror
Platform : PC / Xbox 360 / PS3 / PS4 / Xbox One
Release Date:
20 January 2015

دقایقی پیش Capcom به طور رسمی از نسخه ریمستر شده عنوان Resident Evil HD Remaster رونمایی کرد. این عنوان در اصل در سال 2002 به صورت انحصاری برای کنسول Gamecube ساخته شده بود.

از جمله ویژگی های این عنوان می‌توان به انتخاب نسبت تصویری 4:3 و 16:9 و ارتقا کیفیت بافت ها اشاره کرد. همچنین دوربین بازی دستخوش تغییراتی بوده که بازیکن قادر خواهد بود بین دو حالت داینامیک (همانند Code Veronica) و ثابت، انتخاب داشته باشد.

بازی به صورت دیجیتالی برای پلتفرم های ذکر شده عرضه خواهد شد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,079
نام
Mohsen
بيا رفيق اينم لينك :http://forum.bazicenter.com/thread94166/
اورجينال كه سخته گير آوردنش، براي ps4 فقط ديجيتالي اومد كه من خريدم از استور
خب در مورد اينكه اورجينال بهتر از كرك هست شكي نيست ولي برتري خاصي نه نداره، چون اين بازي ريمستر هست و آنلاين و بخش چند نفره و اين چيزها نداره -اصل بازي براي 1996 هست
اگه بتوني لينك سالم و ورژن كامل رو گير بياري و دانلود كني هم خوبه
فقط حتماً بار اول با جيل بازي رو شروع كن (بهتره) و بعداً يه بار هم با كريس برو

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

عزیز جایی مطمئن نمیشناسی بفروشه ؟ 2 روزه منتظرم این تایپیک لود بشه ... یعنی فکر کردن به اینکه دانلود کنم هم برام سخته .... ( دیشب خواستم یه ویدئو 5 دقیقه ای از گیم پلی بازی ببینم ، دهنم صاف شد )

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,533
آقا من یه صفحه گرد گرفتم به نام Wind Crest گکه شبیه یه نوع سنگه و طلاییه ، کجا استفاده میشه ؟
تو اون اتاقی که شمع و روشن کردم و دوتا زامبی رو کشتم ، منظورم اتاق پشتیه که پشت کمد بود ، روی میز یه چیزی لای پتو بود ولی برش نداشت هر کاری کردم اما دفترچه موزیک و کامل کردم با یه فایل دیگه چسبوندمشون به هم

آقا نور تابلو ها رو درست کردم و ماسک رو برداشتم
از درب ورودی که وارد میشی باید قرمز ، بنفش سبز باشه
ماسکو گذاشتم اما تابوت نیوفتاد ، چند تا ماسک باید داشته باشم ؟ یکی از مجسمه ها دماغش نیست ، اون از کجا باید بگیرم ؟
حتما ماسک هارو باید با هم بذارم ؟ یا جدا جدا بذارم اشکالی نداره ؟ و مهمه چه مساکی رو کجا قرار بدم ؟
Wind Crest رو میزاری رو سنگ قبر . تو اون مسیری که از از پشت عمارت میاد و به یه کلبه ختم میشه . بازم باید پیدا کنی . وفی کامل کردی . بهت اسلحه مگنوم رو میده
نت موسیقی رو با اون دفترچهترکیب کن بعد بزنشون تو پیانو
از اون ماسک ها هم باید 4 تا پیدا کنی تا تابوت درش باز بشه .

av_admi

کاربر سایت
Feb 16, 2015
17
Wind Crest رو میزاری رو سنگ قبر . تو اون مسیری که از از پشت عمارت میاد و به یه کلبه ختم میشه . بازم باید پیدا کنی . وفی کامل کردی . بهت اسلحه مگنوم رو میده
نت موسیقی رو با اون دفترچهترکیب کن بعد بزنشون تو پیانو
از اون ماسک ها هم باید 4 تا پیدا کنی تا تابوت درش باز بشه .

مرسی از راهنماییت
سنگ قبر کجاس ؟ ندیدمش
نوت موسیقی رو بزارم تو پیانو ، منظورت اون پیانو قدیمیس ؟

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
عزیز جایی مطمئن نمیشناسی بفروشه ؟ 2 روزه منتظرم این تایپیک لود بشه ... یعنی فکر کردن به اینکه دانلود کنم هم برام سخته .... ( دیشب خواستم یه ویدئو 5 دقیقه ای از گیم پلی بازی ببینم ، دهنم صاف شد )

رفيق اورجينال اگه منظورت باشه، نه نمي شناسم براي PC
ولي كرك ، مغازه هاي زيادي هستن كه به تعداد زياد رايت مي كنن ميفروشن
كافيه بري بپرسي حتماً گير مياد بازي پر طرفداري هست
حالا از دوستاني كه تو كار اورجينال هستن براي PC مي توني بپرسي

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
آقا يكي به من كمك كنه!
قبر رو باز كردم و اون كليد زرد رو برداشتم و خيلي از درها رو باز كردم و اون كليد هم خودش رفت (گفت ديگه كاربرد نداره) از اون موقع به بعد همينجوري دارم الكي ميچرخم! راستي اين بنزين و فندك كجا بكار مي ره؟
الآن بايد چيكار كنم
دوتا محل سيو و item box رو پيدا كردم
با جيل ميرم
يه دونه هم emblem گرفتم تو همون سالن اول بازي، به چه درد ميخوره؟ كجا رو مي تونم باهاش باز كنم
اون الماس آبي رو كي باهاش كار داريم تو بازي؟؟!
سپاس از همه

آخرین ویرایش:

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,533
یه سوال نسخه اصلیش چند تا دی وی دی هست واسه pc ؟
17.5 گیگ هست میشه 4 تا DVD
آقا يكي به من كمك كنه!
قبر رو باز كردم و اون كليد زرد رو برداشتم و خيلي از درها رو باز كردم و اون كليد هم خودش رفت (گفت ديگه كاربرد نداره) از اون موقع به بعد همينجوري دارم الكي ميچرخم! راستي اين بنزين و فندك كجا بكار مي ره؟
الآن بايد چيكار كنم
دوتا محل سيو و item box رو پيدا كردم
با جيل ميرم
يه دونه هم emblem گرفتم تو همون سالن اول بازي، به چه درد ميخوره؟ كجا رو مي تونم باهاش باز كنم
اون الماس آبي رو كي باهاش كار داريم تو بازي؟؟!
سپاس از همه
فندک که باهاش شمینه رو روشن میکنی و ....
بنزین هم وقتی زامبی ای رو کشتی بسوزونش . برو روش و بزنین رو انتخاب کن . تا Crimson Head نشن . این زامبی ها خیلی خطرناکن
یه در آهنی بود که ته یه راهرو هسظت . اون در فکر کنم الان باز میشه

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
17.5 گیگ هست میشه 4 تا DVD

فندک که باهاش شمینه رو روشن میکنی و ....
بنزین هم وقتی زامبی ای رو کشتی بسوزونش . برو روش و بزنین رو انتخاب کن . تا Crimson Head نشن . این زامبی ها خیلی خطرناکن
یه در آهنی بود که ته یه راهرو هسظت . اون در فکر کنم الان باز میشه

دمت گرم رفيق
مؤفق شدم تا حدودي بازي رو پيش ببرم اونجايي كه بري كمك مي كنه به جيل تا له نشه رو رد كردم و shotgun رو پيدا كردم بعد تو هال دوباره بري رو ديدم كه يه اسيد داد
اين اسيده كجا استفاده ميشه؟

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
دمت گرم رفيق
مؤفق شدم تا حدودي بازي رو پيش ببرم اونجايي كه بري كمك مي كنه به جيل تا له نشه رو رد كردم و shotgun رو پيدا كردم بعد تو هال دوباره بري رو ديدم كه يه اسيد داد

یه دری هست فک کنم با کلید سوم باز میشد یادم نیست درست میخوره به یه بالکن باریک اخرش یه اسلحه لانچر پهلوی یه جنازه هست هست که این تیرا برا اونه الکی ازش استفاده نکن بزار برا باس های بازی

miladmk7

کاربر سایت
Oct 15, 2012
8
دمت گرم رفيق

اون اسید واسه گرنید لانچر یا نارنجک انداز هست. یه کم که بری جلوتر پیداش میکنی.

این راکت لانچر خیلی حال میده. هر موجودی رو با یه شات نابود میکنه. بازی کمدی شده واسم دیگه از بس بازی کردم :)))

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
سپاس از همه
من اوّلين باره دارم اين بازي رو انجام ميدم از سري هاي قديمي فقط يه كم 3 رو بازي كرده بودم بخاطر همين .....
يه آيتم گرفتم wooden mount كه (در) هست
اين دقيقاً كجا كار برد داره؟ چون كلاً پر شده ظرفيت مي خواستم اگه فعلاً كاربرد نداره بذارم تو جعبه

miladmk7

کاربر سایت
Oct 15, 2012
8
سپاس از همه
من اوّلين باره دارم اين بازي رو انجام ميدم از سري هاي قديمي فقط يه كم 3 رو بازي كرده بودم بخاطر همين .....
يه آيتم گرفتم wooden mount كه (در) هست
اين دقيقاً كجا كار برد داره؟ چون كلاً پر شده ظرفيت مي خواستم اگه فعلاً كاربرد نداره بذارم تو جعبه

این واسه گرفتن نقشه طبقه دومه عمارته. دقیقا نمیدونم کجا استفاده میشه چون خودم استفاده نکردم. خیلی مهم نیست

av_admi

کاربر سایت
Feb 16, 2015
17
آقا دفترچه نوت رو گذاشتم تو پیانو
دختره اومد به نواختن ، ولی اتفاقی نیوفتاد
حال باید چه کنم ؟ جایی باز نیست برم و چیزی بگیرم . دیگه به سمت جلو حرکت نمیکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر