Resident Evil HD Remaster | PC

w4v730x6rzprku1vcefr.png

Developer : Capcom
Publisher :
Capcom
Genre :Survival Horror
Platform : PC / Xbox 360 / PS3 / PS4 / Xbox One
Release Date:
20 January 2015

دقایقی پیش Capcom به طور رسمی از نسخه ریمستر شده عنوان Resident Evil HD Remaster رونمایی کرد. این عنوان در اصل در سال 2002 به صورت انحصاری برای کنسول Gamecube ساخته شده بود.

از جمله ویژگی های این عنوان می‌توان به انتخاب نسبت تصویری 4:3 و 16:9 و ارتقا کیفیت بافت ها اشاره کرد. همچنین دوربین بازی دستخوش تغییراتی بوده که بازیکن قادر خواهد بود بین دو حالت داینامیک (همانند Code Veronica) و ثابت، انتخاب داشته باشد.

بازی به صورت دیجیتالی برای پلتفرم های ذکر شده عرضه خواهد شد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
مرسی از شما ، گیاه رو کشتم ، ماسکو برداشتم و اومدم بیرون که از شیشه 2 تا زامبی بی پدر داخل شدن ، رفتم تو اتاقی که زیر راپله هستش و اون بنده خدا در حال استراحته ، وارد اتاق که میشم دختر ازم سوال میپرسه ، جواب بله یا خیر بدم ؟
ببین حشره زرد رو با یه میله زرد رنگ بهم متصصل کردم ، غلطه یا درسته ؟ اگر غلطه که باید چند مرحله به عقب برگردم
منظور از اتاقی که بنده خدا رو نجات دادم همون اتاقی که منتظر موندن تا سرم رو براش بیارم ؟
ماسک هارو ببرم بذارم تو قبرستون رو سر اون مجسمه ها تا تابوت باز بشه ؟ توی تابوت چیه ؟
من یه صفحه چوبی گرفتم و الماس آبی ، اینا رو کجا باید استفاده کنم ؟
چقدر تا انتهای بازی مونده ؟ امکان داره نقشه تمام منطقه ها رو برام عکس بگیرین و بفرستین ؟ ممنونم
با جیل بازی می کنی یا کریس؟ من کل بازی رو رفتم ولی یادم نمیاد کسی ازم سوال پرسیده باشه.
آره اون قلاب زرد رو وصل کن به حشره تقلبی زرد رنگ. بعد جاشو با حشره ی واقعی عوض کن.
آره. از همونجا برو به اتاق بعدی که یه اتاق تاریکه. اون صفحه ی چوبی و الماس آبی رو هنوز هنوزا نیاز نداری. بذارشون تو صندوق.
1/4 بازی رو رفتی تقریبا.

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,073
نام
Mohsen
از همه دوستان متشکرم ، همتم رو جمع کردم که بازی کنم . فقط یه سوال ... : اصل بگیرم یا کپی ؟ اصلش برتری خاصی داره نسبت به کپی ؟ ( اون تایپیکی هم که درمورد وقایع قبل از بازی هست رو میشه بگید کدوم بخش هست ؟ )

ممنون . :D

av_admi

کاربر سایت
Feb 16, 2015
17
از همه دوستان متشکرم ، همتم رو جمع کردم که بازی کنم . فقط یه سوال ... : اصل بگیرم یا کپی ؟ اصلش برتری خاصی داره نسبت به کپی ؟ ( اون تایپیکی هم که درمورد وقایع قبل از بازی هست رو میشه بگید کدوم بخش هست ؟ )

اگر ایران هستی که اصل بازی سخت گیرت میاد ، پس دانلودش کن ، یه سرچ تو گوگل بزنی کلی سایت ایرانی میاد که کامل گذاشتنش ، سعی کن نسخه 17 گیگی رو دانلود کنی که کامل باشه بازیت

درمورد اون تاپیک که دوستمون گفت من بی اطاعم . اگر کسی لینکی داره محبت کنه برم بخونم ببینم چیه

- - -ویرایش - - -

با جیل بازی می کنی یا کریس؟ من کل بازی رو رفتم ولی یادم نمیاد کسی ازم سوال پرسیده باشه.
آره اون قلاب زرد رو وصل کن به حشره تقلبی زرد رنگ. بعد جاشو با حشره ی واقعی عوض کن.
آره. از همونجا برو به اتاق بعدی که یه اتاق تاریکه. اون صفحه ی چوبی و الماس آبی رو هنوز هنوزا نیاز نداری. بذارشون تو صندوق.
1/4 بازی رو رفتی تقریبا.

مرسی از پیگیریت دوست من

من همیشه با پسره بازی کردم

حشره رو میذارم سرجاش ولی اتفاقی نمیوفته ، بهم بگو ، باید جاهاشون رو عوض کنم ؟ اول قلبایه رو بذارم بعد اصلیه رو ؟

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين

بيا رفيق اينم لينك :http://forum.bazicenter.com/thread94166/
اورجينال كه سخته گير آوردنش، براي ps4 فقط ديجيتالي اومد كه من خريدم از استور
خب در مورد اينكه اورجينال بهتر از كرك هست شكي نيست ولي برتري خاصي نه نداره، چون اين بازي ريمستر هست و آنلاين و بخش چند نفره و اين چيزها نداره -اصل بازي براي 1996 هست
اگه بتوني لينك سالم و ورژن كامل رو گير بياري و دانلود كني هم خوبه
فقط حتماً بار اول با جيل بازي رو شروع كن (بهتره) و بعداً يه بار هم با كريس برو

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

av_admi

کاربر سایت
Feb 16, 2015
17
بيا رفيق اينم لينك :http://forum.bazicenter.com/thread94166/
اورجينال كه سخته گير آوردنش، براي ps4 فقط ديجيتالي اومد كه من خريدم از استور
خب در مورد اينكه اورجينال بهتر از كرك هست شكي نيست ولي برتري خاصي نه نداره، چون اين بازي ريمستر هست و آنلاين و بخش چند نفره و اين چيزها نداره -اصل بازي براي 1996 هست
اگه بتوني لينك سالم و ورژن كامل رو گير بياري و دانلود كني هم خوبه
فقط حتماً بار اول با جيل بازي رو شروع كن (بهتره) و بعداً يه بار هم با كريس برو

چرا اول با دختره بازی کنیم ؟ مزیتش چیه ؟

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
چرا اول با دختره بازی کنیم ؟ مزیتش چیه ؟

من خودم هنوز بازي رو تموم نكردم يعني وقت نشد بدلايلي فعلاً گذاشتم كنار
اما فرقش اينه كه جيل كمي آسون تره و دوتا جا هم بيشتر براي حمل اشيا داري كه امتياز بزرگي هست
حتماً با هر دو يه بار بازي رو برو

av_admi

کاربر سایت
Feb 16, 2015
17
دوستان راهی نیست بشه این نشانگر موس رو از رو صفحه بازی برداشت؟

با کی برد بازی کنی همیشه هست ، بهتره با گیم پد بازی کنی که نشانگر اذیتت نکنه
من با کیبرد بازی میکنم و هیچ مشکلی ندارم ، هست نشانگر موس ولی اذیتم نمیکنه

آخرین ویرایش:

av_admi

کاربر سایت
Feb 16, 2015
17
1/4 بازی رو رفتی تقریبا.

آقا من یه صفحه گرد گرفتم به نام Wind Crest گکه شبیه یه نوع سنگه و طلاییه ، کجا استفاده میشه ؟
تو اون اتاقی که شمع و روشن کردم و دوتا زامبی رو کشتم ، منظورم اتاق پشتیه که پشت کمد بود ، روی میز یه چیزی لای پتو بود ولی برش نداشت هر کاری کردم اما دفترچه موزیک و کامل کردم با یه فایل دیگه چسبوندمشون به هم

آقا نور تابلو ها رو درست کردم و ماسک رو برداشتم
از درب ورودی که وارد میشی باید قرمز ، بنفش سبز باشه
ماسکو گذاشتم اما تابوت نیوفتاد ، چند تا ماسک باید داشته باشم ؟ یکی از مجسمه ها دماغش نیست ، اون از کجا باید بگیرم ؟
حتما ماسک هارو باید با هم بذارم ؟ یا جدا جدا بذارم اشکالی نداره ؟ و مهمه چه مساکی رو کجا قرار بدم ؟

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
آقا يكي بياد به من كمك كنه!
همين طوري فقط دارم مي چرخم، من الآن اون تير و الماس آبي رو برداشتم ولي هيچ جا كاربرد نداره! اون قبره رو هم رفتم باز نشد، بيشتر درها هم باز نمي شن
يكي به من بگه الآن اين تير و الماس رو چيكار كنم؟
سپاس از همه
من تو ps4 بازي مي كنم ولي اين كامنت رو اينجا هم گذاشتم تا شايد درست بشه تو نت هم چيز به در بخوري نبود

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,506
آقا يكي بياد به من كمك كنه!
همين طوري فقط دارم مي چرخم، من الآن اون تير و الماس آبي رو برداشتم ولي هيچ جا كاربرد نداره! اون قبره رو هم رفتم باز نشد، بيشتر درها هم باز نمي شن
يكي به من بگه الآن اين تير و الماس رو چيكار كنم؟
سپاس از همه
من تو ps4 بازي مي كنم ولي اين كامنت رو اينجا هم گذاشتم تا شايد درست بشه تو نت هم چيز به در بخوري نبود

یه عکس بزار ببینیم کجایی و چی داری
اون تیرو Examine کن تا سرش در بیاد . بعد برو بزارش تو قبر

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
یه عکس بزار ببینیم کجایی و چی داری
اون تیرو Examine کن تا سرش در بیاد . بعد برو بزارش تو قبر

دمت گرم، تو اون يكي تاپيك پاسخم رو گرفتم