سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
May 2021
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
Blinking_warning.gif

صحبت در مورد هرگونه لیک داستانی در این تاپیک ممنوع میباشد در صورت رعایت نکردن برخورد میشه

146766

سازنده: Capcom
ناشر: Capcom
سبک: First-Person Survival Horror
پلتفورم ها: PS5, PS4, XSX, XBOXONE, PC
تاریخ انتشار: 7 می 2021 (17 اردیبهشت 1400)

اطلاعاتی که تا بحال منتشر شده:

• وقایع بازی چندین سال بعد از RE7 رخ میدهد.
  • ایتن و میا وینترز بعد پشت سر گذاشتن حوادث هولناک RE7 و نجات یافتن از عمارت بیکرها، به ارامی و خوشحالی در گوشه ای به زندگی خود ادامه میدهند.
  • در این حین کریس ردفیلد چهره نام اشنای سری با حاظر شدن در محل زندگی وینترزها و انجام عملی غیرمنتظره دوباره مسیر زندگی ایتن را تغییر و او را در معرض زنجیره ای از حوادث قرار میدهد.
  • ایتن به دنبال یافتن پاسخی برای علت این حادثه و عمل کریس، سر از دهکده ای اسرار امیز در میاورد.
  • ایتن باید در محیط سرد و تاریک و پوشیده از برف دهکده با موجودات ناشناخته ای روبرو شود.
  • بازی بر خلاف RE7 تمرکز بیشتری روی مبارزه و جست و جو در محیط دارد.
  • بازی فاقد هرگونه لودینگی خواهد بود.
  • سیستم اینوتوری بازی مشابه RE4 (تتریس) خواهد بود.
نحوه اجرای بازی بر روی پلتفرم های مختلف:

RE Village.jpg

تصاویر:

ویدئوها:

Last edited by a moderator:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,617
کی با من توی نمایش گیم پلی کل کل می کرد که بازی گرافیکش نسل بعدیه؟! از همون نمایش اولیه اشاره کردم به راحتی روی PS4 ران می شه وبه هیچ عنوان نسل بعدی تلقی نمی شه که البته توسعه بازی هم بی تاثیر نبود روی این امر، این نمایش هم هر چند کوتاه، جزییات قسمت های مختلف رو خوشم اومد و مشخصا بانوان محترم در خیلی قسمت ها فقط باید دنبال راهی برای فرار ازشون بودو هر اسلحه ای روشون کارساز نیست، در کل نمایش خوبی بود جز کوتاه بودنش در زمینه گیم پلی که نمیتونم نظری بدم، امیدوارم دموش سرکاری نباشه اونقدرایی که تصور میکنم!

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,585
نام
Alireza
اتمسفر و طراحی محیط‌های داخلی رو بشدت دوست داشتم...حس و حال کلاسیک شدیدی داره + یه تیکه از معماها نشون دادن خیلی کیف کردم، امیدوارم توی این نسخه بیشتر بهش بپردازن.
ولی راستش گیم‌پلی ناامیدکننده بود...انتظار داشتم گان پلی نسبت به VII پیشرفت کنه. هم کم نشون دادن و هم چیزای جدیدی که نشون دادن چندان جالب نبود. این قضیه بلاک کردن با دست چی بود آخه! یا اون قضیه بشکه قرمز... عقب عقب بیا تا دشمنا نزدیک بشکه قرمز بشن و بزن منفجرشون کن! یه جوری نشون دادن انگار خیلی استراتژی جدید و خفنیه... :|
البته هنوزم به مقدار بسیار زیادی امید دارم به بازی...
RE: Verse رو هم که بیخیال :D

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,993
نام
محمد حسین
تاریخ ریلیز 7 می 2021 .نسخه دمو بهار امسال روی pc و کنسولهای نسل هشتم و نهم
تریلر بازی

گیم پلی بازی

• Like
Reactions: sajad-tnt and kamyy

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,155
تریلر رسمی:

کیفیت بد استریم روی نمایش تاثیر داشت اما توی تریلر فکر کنم بهتر باشه. در کل طبق انتظار طراحی هنری و اتمسفر عالی بود. طراحی انتاگونیست ها هم عالیه، مخصوصا این یارو از تریلر اول که ظاهرا شباهتی هم به یکی از دشمن های بلادبورن داره و صداش هم خیلی شبیه تروی بیکر بود :D

Screenshot_۲۰۲۱۰۱۲۲_۰۲۱۳۱۲.jpg

بانوی قد بلند هم عظمتی داشت، هر چند بعید میدونم اون سه تا دخترهای واقعیش باشند. :D در مورد گیم پلی هم پیشرفت بلاک، اینونتوری و مرچنت خیلی خوبه. اون دمو هم هر چند دموی اصلی بازی نیست اما قشنگ معلومه میخوان یاد و خاطره دموی اول RE7 رو زنده کنند و خودشون هم گفتند قصدشون بیشتر اینه که پلیر رو با جو و اتمسفر بازی اشنا کنند. بهر حال خوش بحال اونهایی که میتونند همین الان دمو رو تجربه کنند. :D

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,155
ss013.jpg

RE:Verse از نظر گرافیکی از رزیستنس و امبرلا کورپس هم بدتره، تا جایی که بعضی جاها انگار گرافیک سل شید داره :)) کپکام بجای اینکه بودجه بیشتری رو به این بازی های مولتی پلیر اختصاص بده هر دفعه اوضاع رو بدتر میکنه و بازی رو از همه نظر چیپ تر میسازه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر