سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
May 2021
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
Blinking_warning.gif

صحبت در مورد هرگونه لیک داستانی در این تاپیک ممنوع میباشد در صورت رعایت نکردن برخورد میشه

146766

سازنده: Capcom
ناشر: Capcom
سبک: First-Person Survival Horror
پلتفورم ها: PS5, PS4, XSX, XBOXONE, PC
تاریخ انتشار: 7 می 2021 (17 اردیبهشت 1400)

اطلاعاتی که تا بحال منتشر شده:

• وقایع بازی چندین سال بعد از RE7 رخ میدهد.
  • ایتن و میا وینترز بعد پشت سر گذاشتن حوادث هولناک RE7 و نجات یافتن از عمارت بیکرها، به ارامی و خوشحالی در گوشه ای به زندگی خود ادامه میدهند.
  • در این حین کریس ردفیلد چهره نام اشنای سری با حاظر شدن در محل زندگی وینترزها و انجام عملی غیرمنتظره دوباره مسیر زندگی ایتن را تغییر و او را در معرض زنجیره ای از حوادث قرار میدهد.
  • ایتن به دنبال یافتن پاسخی برای علت این حادثه و عمل کریس، سر از دهکده ای اسرار امیز در میاورد.
  • ایتن باید در محیط سرد و تاریک و پوشیده از برف دهکده با موجودات ناشناخته ای روبرو شود.
  • بازی بر خلاف RE7 تمرکز بیشتری روی مبارزه و جست و جو در محیط دارد.
  • بازی فاقد هرگونه لودینگی خواهد بود.
  • سیستم اینوتوری بازی مشابه RE4 (تتریس) خواهد بود.
نحوه اجرای بازی بر روی پلتفرم های مختلف:

RE Village.jpg

تصاویر:

ویدئوها:

Last edited by a moderator:

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,811
گیمپلی ps4 رو دیدم گرافیک و گیمپلی روی کنسول نسل قبل عالی بود فقط گرافیک اب و طراحی صاف و انعکاس بیش از حد آب بنظرم جالب نیومد
شاید تا زمان عرضه این مشکل بهتر بشه

• Like
Reactions: kamyy

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
برای تجربه این عنوان لازمه که رزیدنت 7 رو هم بازی کنیم؟ یه جورایی بعد از رزیدنت 4 من نسخه هفتم رو چند بار رو کنسول و پی سی نصب کردم ولی هر بار فقط تونستم دو ساعت تحملش کنم. بعد هم که ریمیک ها اومدن خیلی بهم حال دادن دیگه نشد برم سراغ نسخه هفت!
داداش اشتباه زدی من عین تو چند بار 7 رو خواستم باری کنم ولی اوایل بازی کنار گذاشتم، بعد که با قاطعیت رفتم سراغش و تموم و پلاتش کردم و انقدر که بهم حال داد و شد یکی از تاپ 5 های نسل برام و برا همین اینقدر منتظر و مشتاق 8 هستم،
7 رو حتما بازی کن هم بخاطر داستان که مستقیم ربط داره به 8 و هم بخاطر شاهکار بودنش (نظر شخصی)

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
من برای RE7 اصلا اون زمان هایپ نبودم و نسبت به بازی شک داشتم ولی بعدا که بازی کردم خیلی لذت بردم و حتی 4-5 باری رفتم بازی را و یکی از بهترین RE های ساخته شده میدونمش.

برای این ولی از نمایش اول هایپ بودم ولی اخیرا یکمی از هایپم کمتر شده. به خصوص که این Lady ها را اسباب طنز کردن و اون حس مرموز و ناشناخته ای که میتونست داشته باشه را از دست داده. گیم پلی را هم حس میکنم زیادی اکشن شده. هرچند فکر میکنم به صورت کلی بازی خیلی خوبی خواهد بود ولی نمیدونم در حد RE7 بتونه راضیم کنه یا نه.

گرافیک هم نسبت به اون تریلرهای اولی که احتمالا روی نسل بعد کپچر شده بود کمتره که البته طبیعی هم هست و بیشتر به RE7 نزدیکه تا یک عنوان تمام نسل بعدی.

• Like
Reactions: kamyy

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,453
گیمپلی ps4 رو دیدم گرافیک و گیمپلی روی کنسول نسل قبل عالی بود فقط گرافیک اب و طراحی صاف و انعکاس بیش از حد آب بنظرم جالب نیومد
شاید تا زمان عرضه این مشکل بهتر بشه
اون قسمت آب راکد تو سردابه بقدری زلال و شفاف بود که دلت میخواست شیرجه بزنی توش :-"

کلیاتا خوب بود. نمیشه منکر اختلاف محسوس با نسخه نسل 9 شد. در درجه اول در نورپردازی و بعد کیفیت یکسری بافتها. اما در کل به قولی; should do the job .

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
من که خودم سمت بازی ترسناک نمیرم
ولی
به نظرم خوبه یکی از انیمیشن های game over بانو این باشه که بشینه رو اتان:D
هیچکی بازی رو تموم نمیکنه:D
کپکام فکر اونجاشم کرده

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
اما ما دعا می کنیم اون زیر یه هشت پا قایم نکرده باشه
راست میگی اصلا معلوم نیست چخبره اون زیر ما اینهمه داریم دلمون رو صابون میزنیم. مثلا اومدیمو این لیدی کلا کله باشه! بقیه ی بدن یچیز دیگه! اون لباس هاش هست که جا جای قصر تو تن مانکنه ، احتمال داره مثلا کله اش از بدنش جدا شه مثل خرچنگ بره روی بدن اون مانکن ها بشینه دوباره جون بگیره! والله اعلم!

• Wow
  • Like
Reactions: Tatsumaru and kamyy

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,148
پوسترهای تبلیغاتی:

EyCz4BUVEAAAiZ0.jpeg EyCz4EBVoAIZgCL.jpeg

اون شخصیت ماسک دار بنظر جالب میرسه و احتمالا یکی از انتاگونیست ها یا باس های اصلی بازی باشه.

داسک توی توئیتر توضیحات جالبی رو در مورد یکی از ویلن های اصلی بازی داد که اگر واقعیت داشته باشه، بازی میتونه خوف ترین باس های سری رو از نظر دیزاین، تنوع، شخصیت پردازی و.... داشته باشه. واقعا کنجکاوم تا در مورد بقیه ویلن ها بیشتر بدونم. هر چند از همین حالا میدونم احتمالا هیچ کدوم به کمالات بانو دیمیترسکو نمیرسند :D.

Michael Gove

کاربر سایت
Jan 15, 2020
437
نام
Bojack Horseman
راست میگی اصلا معلوم نیست چخبره اون زیر ما اینهمه داریم دلمون رو صابون میزنیم. مثلا اومدیمو این لیدی کلا کله باشه! بقیه ی بدن یچیز دیگه! اون لباس هاش هست که جا جای قصر تو تن مانکنه ، احتمال داره مثلا کله اش از بدنش جدا شه مثل خرچنگ بره روی بدن اون مانکن ها بشینه دوباره جون بگیره! والله اعلم!
30e0ffdfc61dcf818fc0eb377d9c6fe4.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر