Resident Evil 8: Village [پست اول مطالعه شود]

Blinking_warning.gif

صحبت در مورد هرگونه لیک داستانی در این تاپیک ممنوع میباشد در صورت رعایت نکردن برخورد میشه

146766

سازنده: Capcom
ناشر: Capcom
سبک: First-Person Survival Horror
پلتفورم ها: PS5, PS4, XSX, XBOXONE, PC
تاریخ انتشار: 7 می 2021 (17 اردیبهشت 1400)

اطلاعاتی که تا بحال منتشر شده:

• وقایع بازی چندین سال بعد از RE7 رخ میدهد.
  • ایتن و میا وینترز بعد پشت سر گذاشتن حوادث هولناک RE7 و نجات یافتن از عمارت بیکرها، به ارامی و خوشحالی در گوشه ای به زندگی خود ادامه میدهند.
  • در این حین کریس ردفیلد چهره نام اشنای سری با حاظر شدن در محل زندگی وینترزها و انجام عملی غیرمنتظره دوباره مسیر زندگی ایتن را تغییر و او را در معرض زنجیره ای از حوادث قرار میدهد.
  • ایتن به دنبال یافتن پاسخی برای علت این حادثه و عمل کریس، سر از دهکده ای اسرار امیز در میاورد.
  • ایتن باید در محیط سرد و تاریک و پوشیده از برف دهکده با موجودات ناشناخته ای روبرو شود.
  • بازی بر خلاف RE7 تمرکز بیشتری روی مبارزه و جست و جو در محیط دارد.
  • بازی فاقد هرگونه لودینگی خواهد بود.
  • سیستم اینوتوری بازی مشابه RE4 (تتریس) خواهد بود.
نحوه اجرای بازی بر روی پلتفرم های مختلف:

RE Village.jpg

تصاویر:

ویدئوها:

Last edited by a moderator:

Arman Sensi

کاربر سایت
Sep 8, 2008
748
نام
آرمـان
من بازی رو بعد تریلر آخری پیش خرید کردم. امیدوارم ناامیدمون نکنه. حسابی اویل خونم اومده پایین.

پیش خرید قبلی که *** رومون. نیازی به گفتنش هم نیست که چه بازی ای بود

• Haha
  • Like
Reactions: a2010 and kamyy

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
655
من بازی رو بعد تریلر آخری پیش خرید کردم. امیدوارم ناامیدمون نکنه. حسابی اویل خونم اومده پایین.

پیش خرید قبلی که *** رومون. نیازی به گفتنش هم نیست که چه بازی ای بود

به احتمال زیاد ناامیدت نمیکنه. حداقل از نظر محتوا چه کمپین اصلی و چه محتوای اضافه، میدونیم که اصلا قابل مقایسه با RE3 نیست و از این نظر تضمین شده هست.

[K1LL3R]

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
15,334
نام
∂αнмα
Resident Evil Village: How Capcom Is Balancing Action and Horror

Now, I know what some of you may be thinking. “They’re taking the scary out of Resident Evil Village!” But fear not true believers. Morimasa Sato and his team have you covered.

“What you saw in seven with its peaks and valleys is what you can expect to find in Resident Evil Village as well. Those kinds of shocking moments that really defined the game. Those are definitely still there, which is why we think that people who play RE Village will definitely be satisfied.”

این قسمتش برام دلگرم کنندست ...

Horror

Valar Morghulis
Gold User
Mar 16, 2010
4,025
نام
Mohammad
هی من میخوام نرم سراغ دمو هی نمیذارن :))
باس های بازی به طرز عجیبی خوب طراحی شدن
کاش این دمو هم مثل Maiden بخشی از بازی اصلی نبود اینطوری بدون عذاب وجدان میرفتیم سراغش!
اصلا حال نمیکنم یه بخشی از بازی اصلی رو قبلا تست کرده باشم

• Like
Reactions: kamyy

.Amirone

ソニー株式会社
Gold User
Oct 1, 2009
5,054
کپکام یه ایمیل برای اعضای ambassador خودش ارسال کرده که توی ایمیل اشاره شده REverse تابستان امسال لانچ میشه و ظاهرا دیگه همزمان با RE8 عرضه نمیشه. متن ایمیل:

View attachment 203544
بعدازظهری فرستادو با لبخند ازش عبور کردم، یک دلیلش می تونه این باشه که روی نقدهای بازی احتمالش زیاده تاثیر منفی بذاره! خودشون هم فهمیدن چه سمی بوده! هر چند که این زمان هم با چیزی که دیدیم اصلشو عوض نمی کنه و در پایان همین سم رو با تغییراتی تحویل می دن!

• Like
Reactions: kamyy

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
655
بعدازظهری فرستادو با لبخند ازش عبور کردم، یک دلیلش می تونه این باشه که روی نقدهای بازی احتمالش زیاده تاثیر منفی بذاره! خودشون هم فهمیدن چه سمی بوده! هر چند که این زمان هم با چیزی که دیدیم اصلشو عوض نمی کنه و در پایان همین سم رو با تغییراتی تحویل می دن!
من بتا رو کمی بازی کردم اما بنظرم اصلا خوب نبود. بعضی از کرکترها مثل هانک و کریس زیاد از حد op بودند. البته من هیچوقت تو بازی انلاین رقابتی و PvP خوب نبودم و به شخصه اصلا انلاین باز نیستم.

با این وجود بنظرم دلیل تاخیر نقدها نبوده. احتمالا بخاطر بالانس کردن بیشتر بازی و کرکترها و مشکلات فنی مربوط به سرورهای بازی تاخیر خورده. تا اونجایی هم که یادم میاد رزیستنس روی نقدهای RE3 تاثیری نداشت. الان با وجود کمپین نسبتا طولانی و مرسنریز فکر کنم اصلا کسی مشکلی با نبود REverse نداره.

• Like
Reactions: kamyy and .Amirone

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
655
ویدئو جدید که خلاصه ای که خلاصه ای اتفاقات RE7 رو از زبان ایتن وینترز روایت میکنه. چیز جدید بخصوصی از ویلیج نشون داده نمیشه.

View attachment Remembering Resident Evil 7.mp4

در مورد لیک بازی گویا افرادی که به بازی دسترسی داشتند و تا الان بازی رو تموم کردند، یه سری اطلاعات داستانی تو‌ فروم های مختلف لیک کردند. احتمالا تو یکی دو روز اینده هم ویدئوهای بازی توی یوتیوب و جاهای مختلف اپلود بشه.
طبق طبق حرف هایی که گفته شده بازی نسبت به اون لیکی که چند ماه پیش اتفاق افتاد دچار تغییرات گسترده ای شده. فقط یه چیز فکر کنم اینجا اکثرا کنجکاو باشند بدونند، ظاهرا مدت زمان طول بازی برای اولین بار یه چیزی بین ۱۲-۱۵ ساعت روی درجه سختی استاندارد بوده. البته این موضوع قاعدتا برای افراد مختلف و روی درجه های سختی بالاتر فرق میکنه.

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
655
خدا خفه کنه این ژاپنیا رو با این تبلیغاتشون پکیدم از خنده :))

مارکتینگ ژاپنی بازی کلا تو سطح دیگه ای هست :D اولش اون خواننده سنتی ژاپنی و الان هم این نمایش عروسکی. قراره روز لانچ بازی هم یه استریم مخصوص با حضور یکی از کمدین های معروف ژاپن و تهیه کننده و کارگردان بازی از کپکام تی وی داشته باشند :D.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر