سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
May 2021
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
Blinking_warning.gif

صحبت در مورد هرگونه لیک داستانی در این تاپیک ممنوع میباشد در صورت رعایت نکردن برخورد میشه

146766

سازنده: Capcom
ناشر: Capcom
سبک: First-Person Survival Horror
پلتفورم ها: PS5, PS4, XSX, XBOXONE, PC
تاریخ انتشار: 7 می 2021 (17 اردیبهشت 1400)

اطلاعاتی که تا بحال منتشر شده:

• وقایع بازی چندین سال بعد از RE7 رخ میدهد.
  • ایتن و میا وینترز بعد پشت سر گذاشتن حوادث هولناک RE7 و نجات یافتن از عمارت بیکرها، به ارامی و خوشحالی در گوشه ای به زندگی خود ادامه میدهند.
  • در این حین کریس ردفیلد چهره نام اشنای سری با حاظر شدن در محل زندگی وینترزها و انجام عملی غیرمنتظره دوباره مسیر زندگی ایتن را تغییر و او را در معرض زنجیره ای از حوادث قرار میدهد.
  • ایتن به دنبال یافتن پاسخی برای علت این حادثه و عمل کریس، سر از دهکده ای اسرار امیز در میاورد.
  • ایتن باید در محیط سرد و تاریک و پوشیده از برف دهکده با موجودات ناشناخته ای روبرو شود.
  • بازی بر خلاف RE7 تمرکز بیشتری روی مبارزه و جست و جو در محیط دارد.
  • بازی فاقد هرگونه لودینگی خواهد بود.
  • سیستم اینوتوری بازی مشابه RE4 (تتریس) خواهد بود.
نحوه اجرای بازی بر روی پلتفرم های مختلف:

RE Village.jpg

تصاویر:

ویدئوها:

Last edited by a moderator:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,912
نام
امین پاشاپور
خب من هم هر دو دمو رو تحربه کردم. درست مثل چیزی که قبلا دیده بودم، بنظرم همه چیز از گرافیک، فضا و اتمسفر، گیم پلی و... عالی بود. اتمسفر قلعه عالی بود و بنظرم یکی از بهترین ارت دیزاین های سری رو داره.
در مورد گیم پلی هم بنظرم گان پلی و شوتینگ بازی در حد استاندارهای سری خوب بود و نسبت به RE7 هم بهتر شده بود. من هندگان رو به دوک فروختم و بجاش اون پارت اپگرید برای شاتگان خریدم و بعلاوه یکی دو تا پارامتر دیگه شاتگان رو اپگرید کردم. بنظرم با اسلحه های اپگرید شده گان پلی قطعا حس بهتری داره. تازه توی این دمو اپگرید محدود هست و فکر کنم با اپگرید کامل اسلحه ها گیم پلی بیشتر لذت بخش میشه.
اره همه چی عالیه
فقط بزرگ شدن دنیای بازی و شکار و..... منو یکم نگران میکنه، لامصب این رزیدنت اویله، فارکرای که نیست

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
866
داخل قلعه ناخودآگاه میخوای چند تا شات بگیری چون اتمسفر جالبی داره (مخصوصا جایی که اون لوستر بزرگ آویزون هست ) منتها غافل از این که کاونت داونی که اینا گذاشتن حتی تو منو هم میاد پایین ! احتمالا خواستن یه هیجان و استرسی ناشی از تموم شدن وقت هم بدن به بازیکن ولی برای خیلی ها خوشایند نبوده.

در کل با در نظر گرفتن این دمو محیط های داخلی اتمسفر و گرافیک بهتری نسبت بیرون داشت و شخصا همون اول کار با توجه به ذهنیت خودم گیم پلی داخل قلعه رو انتخاب کردم.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
کپکام این دفعه دست ملت رو خونده و تایمر بازی رو آنلاین کرده خواستم با Cheat Engine تایمر رو نگه دارم نشد که نشد LOL

پرفرمنس بازی OK بود اکثرا مواقع 60 فریم بود ولی خوب واسه بنده چون CPU نسبتا ضعیفی داشتم شاتر زیاد داشت موقع درگیر شدن با زامبی های گرامی بدجوری بازی لگ میزد فقط کافی بود بهشون شلیک کنی وقتی هم میومدن تو صورتم قشنگ فریم نابود میشد !!! یکی این یکی هم موقع برخورد با پشه هایی که دخترای بانو از خودشون میساختن فریم ریت نابود میشد موقع رودررویی نزدیک !!! حالا دوستان تست کنن ببینن چجوریاس برا من که با 1060 و i5 6400 اینجوری بود

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,466
کپکام این دفعه دست ملت رو خونده و تایمر بازی رو آنلاین کرده خواستم با Cheat Engine تایمر رو نگه دارم نشد که نشد LOL

پرفرمنس بازی OK بود اکثرا مواقع 60 فریم بود ولی خوب واسه بنده چون CPU نسبتا ضعیفی داشتم شاتر زیاد داشت موقع درگیر شدن با زامبی های گرامی بدجوری بازی لگ میزد فقط کافی بود بهشون شلیک کنی وقتی هم میومدن تو صورتم قشنگ فریم نابود میشد !!! یکی این یکی هم موقع برخورد با پشه هایی که دخترای بانو از خودشون میساختن فریم ریت نابود میشد موقع رودررویی نزدیک !!! حالا دوستان تست کنن ببینن چجوریاس برا من که با 1060 و i5 6400 اینجوری بود
شاید انویدیا درایور گیم ردی بده براش روز عرضه البته اگه بده

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,594

من تست نکردم و احتمالا تست هم نکنم. اما ویدیوهای یوتیوبی که دیدم همشون تو اون قسمت افت فریم داشتن. حتی اگه درست یادم باشه تو ویدیوهای مربوط به PS5 هم اون قسمت افت فریم داشت.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
من تست نکردم و احتمالا تست هم نکنم. اما ویدیوهای یوتیوبی که دیدم همشون تو اون قسمت افت فریم داشتن. حتی اگه درست یادم باشه تو ویدیوهای مربوط به PS5 هم اون قسمت افت فریم داشت.
رو PS5 که مشکلی نداشت ولی خوب ظاهرا این باگه الان چند تا ویدئو دیدم بازی هم لگ زیاد داشت همم افت فریم . امیدوارم تو نسخه اصلی کپکام فیکس کرده باشه این مشکل رو

• Sad
Reactions: kamyy

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
از شدت بیکاری دمو بازی رفتم . هر دو مکان با هم در 40 دقیقه تمام کردم . خیلی چسبید . سیستم فروشگاهش جالبه آدمو مجاب می کنه محیط خوب بگرده تا سکه و اشیای قیمتی برای مبادله بدست بیاره و خرید مهمات و ارتقا اسلحه انجام دهد . مشکل فریم من مشاهده نکردم همه چیز خیلی خوب و با کیفیت بود . (1080 TI و 9700K )

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
هــــــــــــــــــآآآآ ... ای که گفتی یعنی چه !!!!!

میگم،،،
کرایه نمیکند اثر دمو
مرگ مگر اثر کند =)) :)) :))

بلاخره الان قابل بازیه روی استیم ؟
8 گیگ دانلود کردم !!!
بله قابل بازی هست ولی باید در حین بازی آنلاین بود . من 9 گیگ دانلود کردم و بعد از نصب در استیم حدود 500 مگ اپدیت !! داشت

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,594
رو PS5 که مشکلی نداشت ولی خوب ظاهرا این باگه الان چند تا ویدئو دیدم بازی هم لگ زیاد داشت همم افت فریم . امیدوارم تو نسخه اصلی کپکام فیکس کرده باشه این مشکل رو
من بررسی دموی جدید رو روی PS5 ندیدم اما دموی اولیه که اومده بود اونم بعد ظاهر شدن یکی از دخترها افت فریم داشت. (دقیقه 9:30 به بعد تقریبا)
اینجا فرق داره کل سکانس فریم اومده دور و بر 50 منظور من افت فریم های ناجوره بازی کامل 60 فریم ـه روونه فقط کافیه زامبی یا یکی از دخترا بیاد تو صورتت یهو تا 30 فریم دراپ میشه جالبیه قضیه هم اینه وقتی گردنت رو بگیرن وضعیت بدتر میشه

تو این ویدیو هم تقریبا همینه، دقیقا اونجایی که گردنش رو میگیره فریم بیشتر افت می کنه ولی خب به این اندازه ای که برا شما اتفاق افتاده، نبوده. به هر حال هر چی هست یه باگی داره بازی تو این بخش که امیدوارم فیکسش کنن.

آخرین ویرایش:
  • Like

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
من بررسی دموی جدید رو روی PS5 ندیدم اما دموی اولیه که اومده بود اونم بعد ظاهر شدن یکی از دخترها افت فریم داشت. (دقیقه 9:30 به بعد تقریبا)
اینجا فرق داره کل سکانس فریم اومده دور و بر 50 منظور من افت فریم های ناجوره بازی کامل 60 فریم ـه روونه فقط کافیه زامبی یا یکی از دخترا بیاد تو صورتت یهو تا 30 فریم دراپ میشه جالبیه قضیه هم اینه وقتی گردنت رو بگیرن وضعیت بدتر میشه

• Sad

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا

من گرافیک 970 و CPU 8400 دارم. دقیقا همونجایی که گفتی یهویی افت فریم میشد. باقی جاها 60 فریم ثابت بود. به نظرم این افت فریم از کارت گرافیکه

• Sad

miladdej

کاربر سایت
Aug 27, 2013
631

Resident Evil Village’s 60 minute demo is out now, and PC players can reset the clock

تایمر دمو مستقیم به اچیومنت ها وابسته هست و از طریق ریست کردن اچیومنت ها با Steam Achievement manager میشه تایمر رو هم ریست کرد :-"
  1. Disable Steam Cloud for RE8 Demo
  2. Download Steam SAM (Steam Achievement Manager)
  3. Delete Local Savefiles
    (Located: D:\Steam\userdata\<YOUR STEAM ID>\1541780\remote\win64_save\
  4. Start Steam SAM
  5. Select RE8 Demo
  6. Remove Achievements and Stats, confirm
من تا حالا نشنیدم کسی با استفاده از SAM اتفاقی برای اکانتش بیفته ولی توجه کنید که همیشه اینجور کارها یه مقدار ریسک داره و بهتره روی یه اکانت اضافی این کار رو انجام بدید.
من هم 1060 ولی با CPU قویتری دارم و بازی هم روی SSD M.2 نصبه ولی تجربه ی منم همینه، همه جا ۶۰ فریم رو میده(روی ۶۰ فریم قفل کردم وگرنه قطعا بالاتر هم میده) به غیر از وقتی که یا همین دخترای بانو خیلی بهم نزدیک میشن یا دشمنای دیگه میان تو صورتت که یه لحظه استاتر ایجاد میشه و فریم هم تا ۴۰ میاد پایین(حالا اگر Lycan ها یا خون آشام های توی زیرزمین خیلی تکسچرهای با کیفیتی داشتن حداقل می گفتیم یه دلیلی براش هست:|)، آخر دموی Village هم که mother miranda رو از دور میبینی افت فریم بی دلیلی داره. مشکل از بازی هست، کسایی که ۳۰۷۰،۳۰۸۰ هم دارن تجربشون همین بوده، حتی مثل این که مشکل از پشه های دخترا هم نیست گزارش شده پشه ها رو با مود حذف کردن ولی باز هم همون افت فریم ها مشاهده میشه.
2021-05-02-20-21-26.jpg
خدایی گرافیک بازی هم اصلا چیز خارق العاده ای نیست:-??image quality خیلی خوبه و میشه عکس های خیلی باکیفیتی گرفت ولی مثلا محیط بازی فجیع استاتیکه. بطری های توی آشپزخونه ی دموی روستا اصلا نمیشکنن یا گل های توی گلدون دموی قلعه کاملا ثابتن و هیچ حرکتی ندارن. نمیدونم شاید دارم سخت میگیرم ولی به نظرم میومد دوران چنین چیزایی خیلی وقته به سر رسیده :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
من گرافیک 970 و CPU 8400 دارم. دقیقا همونجایی که گفتی یهویی افت فریم میشد. باقی جاها 60 فریم ثابت بود. به نظرم این افت فریم از کارت گرافیکه
شاتر و لگ چی ؟
به نظر میاد کرکتر ها بدجوری سنگینن و بار پردازشی دارن اصلا معقول نیست !!! یکی از زامیبا جلو روم رو On/Off کردم (از طریق فوتومود) قشنگ 30 فریم اختلاف بود !!! یهو از هفتاد میپرید 40 !! حالا اینم بازم هیچی موقعی درگیری با خواهرا برخورد اول فقط افت فریم ناجور میشه و لگ کمه برخورد دوم مصرف CPU میاد رو 50 درصد و اون حوالی و به شکل وحشتناکی شاتر میزنه جوری که دیگه نمیشه بازی کرد . برا شما هم همینجوری میشه ؟مصرف بالای GPU رو نمیدونم شاید واقعا مدل ها تو بازی واسه کارت گرافیکای قدیمی سنگینن ولی اون شاتر زدن ـه قشنگ معلوم ـه یـ باگ مربوط به Enemy Behavior ـه وقتی بهت حمله میشه ایجاد میشه

• Sad

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین

Resident Evil Village’s 60 minute demo is out now, and PC players can reset the clock

تایمر دمو مستقیم به اچیومنت ها وابسته هست و از طریق ریست کردن اچیومنت ها با Steam Achievement manager میشه تایمر رو هم ریست کرد :-"
  1. Disable Steam Cloud for RE8 Demo
  2. Download Steam SAM (Steam Achievement Manager)
  3. Delete Local Savefiles
    (Located: D:\Steam\userdata\<YOUR STEAM ID>\1541780\remote\win64_save\
  4. Start Steam SAM
  5. Select RE8 Demo
  6. Remove Achievements and Stats, confirm
من تا حالا نشنیدم کسی با استفاده از SAM اتفاقی برای اکانتش بیفته ولی توجه کنید که همیشه اینجور کارها یه مقدار ریسک داره و بهتره روی یه اکانت اضافی این کار رو انجام بدید.

من هم 1060 ولی با CPU قویتری دارم و بازی هم روی SSD M.2 نصبه ولی تجربه ی منم همینه، همه جا ۶۰ فریم رو میده(روی ۶۰ فریم قفل کردم وگرنه قطعا بالاتر هم میده) به غیر از وقتی که یا همین دخترای بانو خیلی بهم نزدیک میشن یا دشمنای دیگه میان تو صورتت که یه لحظه استاتر ایجاد میشه و فریم هم تا ۴۰ میاد پایین(حالا اگر Lycan ها یا خون آشام های توی زیرزمین خیلی تکسچرهای با کیفیتی داشتن حداقل می گفتیم یه دلیلی براش هست:|)، آخر دموی Village هم که mother miranda رو از دور میبینی افت فریم بی دلیلی داره. مشکل از بازی هست، کسایی که ۳۰۷۰،۳۰۸۰ هم دارن تجربشون همین بوده، حتی مثل این که مشکل از پشه های دخترا هم نیست گزارش شده پشه ها رو با مود حذف کردن ولی باز هم همون افت فریم ها مشاهده میشه.
View attachment 204312
خدایی گرافیک بازی هم اصلا چیز خارق العاده ای نیست:-??image quality خیلی خوبه و میشه عکس های خیلی باکیفیتی گرفت ولی مثلا محیط بازی فجیع استاتیکه. بطری های توی آشپزخونه ی دموی روستا اصلا نمیشکنن یا گل های توی گلدون دموی قلعه کاملا ثابتن و هیچ حرکتی ندارن. نمیدونم شاید دارم سخت میگیرم ولی به نظرم میومد دوران چنین چیزایی خیلی وقته به سر رسیده :D
از اول هم گفتم بازی از لحاظ طراحی هنری محیط زیباست ولی گرافیک فنی و بافت ها و .... بیشتر به بازی های میان نسلی نسل ۸ شبیه هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر