Multi Platform Resident Evil 7

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
January 24, 2017
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

Resident Evil 7 جدیدترین عنوان از این سری است که به طور رسمی در کنفرانس E3 سونی معرفی شد.

بازی توسط کپکام و با استفاده از موتور گرافیکی جدید به نام RE Engine ساخته شده است.
بازی در تاریخ January 24, 2017 برای هر سه پلتفرم PC ,Xbox One ,PS4 عرضه خواهد شد.
بازی از ماه دسامبر سال 2014 در حال ساخت بوده است.
گفتنی است دارندگان نسخه PS4 علاوه بر بازی به وسیله کنترلر میتوانند از Playstation VR برای بازی و تجربه کردن کل عنوان استفاده کنند.
برخلاف عناوین قبلی این بار RE7 به صورت اول شخص خواهد بود.داستان بازی پس از حوادث Resident Evil 6 و در ایالت لویزیانا آمریکا در اطراف عمارتی متروک اتفاق خواهد افتاد.
شخصیت و کاراکتر اول بازی کاملا فردی جدید است. بدین معنا که هیچ کدام از شخصیت های معروف و قهرمانان سری قبل نخواهد بود.

سازندگان بازی وعده بازگشت به ریشه های دلهره آور این سری و همچنین تجربه ای خاص و نو در بین عناوین Survival Horror را با استفاده از تکتیک های صوتی و جلوه های ویژه گرافیکی که به لطف استفاده از موتور جدید Re Engine فراهم شده را به طرفداران این بازی داده اند.به گونه ای که بیشترین تمرکز سازنده های بروی اتمسفر و جو بازی عنوان شده است.

دموی قابل بازی این عنوان که پیش زمینه ای برای بازی اصلی خواهد بود هم اکنون تنها برای دارندگان PSN PLUS از طریق PSN Store قابل دانلود است.
بنا بر اعلام کپکام دموی انتشار یافته بخشی از عنوان نهایی نخواهد بود.در عنوان اصلی شما بازی را با شخصیتی متفاوت آغار خواهید کرد.
این عنوان برای پیش خرید به صورت دو نسخه معمولی( 59$) و (Deluxe Edition (79$ در PSN Store قرار گرفته است.
افرادی که بازی را از طریق Psn Store پیش خرید کنند یک تم ویژه رایگان و Survivor Pack DLC رو دریافت خواهند کرد.
همچنین نسخه Deluxe Editon دارای دو محتوای اضافه خواهد بود که به مرور زمان منشر خواهند شد. اولین Add On شامل چهار داستان فرعی کوتاه,دومین هم شامل یک اپیزود کامل داستانی خواهد بود.

لینک دانلود تریلر 720P :
http://4upld.com/2ngUb

walkthrough دموی منتشر شده اختصاصی بازی سنتر (با تشکر از
Bahram)
http://www.bazicenter.com/videos/102

Last edited by a moderator:

FableBW

The Big Bad Wolf
کاربر سایت
Sep 4, 2016
1,601
نام
Sepehr
دوستان گرامی ، درسته عنوان روی پی سی 4 میلیون نسخه نفروخت (چیزی که بخاطرش دنوو گذاشته شد) و کرک هم شد.اما این تاپیک مربوط به بحث درباره گیم پلی و داستان بازی هست

خواهشا سوالات فنی و مربوط به کرک رو در این تاپیک مطرح کنید :

مشکلات Resident Evil 7 (نصب ، کرک ، مشکلات گرافیکی و ... )

• Like
Reactions: farzan_resident

MaMaSaN

~ Hope is a Lie ~
کاربر سایت
Jun 4, 2016
715
نام
مـحمـد حسـین
دوستان اونايي كه بازي رو تموم كردن بگن بازي كلا چند ساعته؟ چون من ويطاي بازي ام ميخوام ببينم چقدر ديگه مونده :D

Simorq

کاربر سایت
Oct 8, 2012
702
نام
علیرضا
RE2 رو که دارن بازسازی میکنن. الان بیشتر از یک سال و نیم هست که مثلا بازی رو توی فیسبوک معرفی کردند، اما فعلا هیچ اطلاعاتی از پروژه در دسترس نیست جز اینکه دو تا از تهیه کننده های بازی مشخص شدند. احتمالا بعد از RE7 کپکام روی همین ریمیک RE2 مانور میده.
RE2 خیلی بازی کوتاهی هست بنظر من 2 و 3 را با هم ریمیک کنند میکردند خیلی بهتر بود.

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
دوستان این باری ترسناکتر هست یا outlast
آقا من دموی آوت لست 2 رو بازی کردم از آوت لست 1 هم خیلی چیزها دیدم و شنیدم ولی به نظرم هیچ بازی ای به ترسناکیه dead space نسخه اولش نیست برای من...من به چیزی فضایی حساسم مثل دد اسپیس شاید شما از تیریپ آوت لست بترسی ولی بهت بگم آوت لست منو خیلی نمیترسونه رزیدنت 7 رو بازی نکردم ولی دموش رو بازی کردم ترسناک بود ولی نه در حد dead space پادشاه سبک ترسناک

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
کارت درسته 6 ساعته روی هاردکور رفتی . شنیده بودم بالای ده ساعته گیم پلی مخصوصا روی هارد

والا گفتم هاردکورش 6 ساعت گیمپلی مفیده، واسه خود منم 8 ساعتی طول کشید :D اما خب آره اگه توی معماها گیر کنی یا بخوای مناطق بازی رو explore کنی واسه پیدا کردن آیتم ها چندین ساعت بیشتر سرگرم بازی هستی

• Like
Reactions: kamyy

qaqaj

کاربر سایت
May 1, 2015
361
نام
Farzan
دوستان پیشنهاد میکنم ساعت 12 شب به بعد توی اتاق تاریک بازی کنید . منم از امشب میخوام بازی رو بزنم به بدن :D فقط مراقب عوارض آن مثل سکته و استرس و کابوس دیدن در خواب باشید \m/ :-t

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
آقا من دموی آوت لست 2 رو بازی کردم از آوت لست 1 هم خیلی چیزها دیدم و شنیدم ولی به نظرم هیچ بازی ای به ترسناکیه dead space نسخه اولش نیست برای من...من به چیزی فضایی حساسم مثل دد اسپیس شاید شما از تیریپ آوت لست بترسی ولی بهت بگم آوت لست منو خیلی نمیترسونه رزیدنت 7 رو بازی نکردم ولی دموش رو بازی کردم ترسناک بود ولی نه در حد dead space پادشاه سبک ترسناک
Dead space بازي نبود واقعا لذت ترس هدف داستان علاقه به ادامش خيلي زياد بود
من شخصا بازي رو نخريدم مال يكي از اشناهارو با وي ارم تست كردم خيلي بدم اومد
بعد گفتم بخرم بازي رو ولي باز صبر كردم تا اين كه ديروز يك ٢ ساعت بازي كردم
حقيقتا اون رزيدنا اول ناب نيست
البته انتظاريم ازش نداشتم
ولي بدم نيست. در حد يك بار تموم كردن ارزش داره
حالامن تا اخرش نرفتم ولي طبق گفته دوستان انتظار يك بازي ناب رو نميشه ازش داشت

Sent from my iPhone using Tapatalk

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,518
نام
میلاد
یکی دو روزی میشه تمومش کردم ولی گفتم بیام نظرم بدم راجبش:D
اول بگم که بازی تا نیمه راه نمره اش ۹/۵ نیمه دوم بازی نمره اش ۸ !
اینکه نیمه دوم بازی افت میکنه کاملا واضحه اما بازم خوبه.موضوع اینه که تو خونه بیکرها انقدر قوی کار شده بازی که قشنگ اختلاف رو حس میکنی!
- سکانس هایی که تو خونه بیکرها براتون خاطره میشه خیلیه!:D
- اتمسفر بازی شاهکاره و جزو بهترین های نسله
- بازی رو برای این گرفتم که بترسم و واقعا هم کارساز بود!:D تو این زمینه عالیه.آخرین باری که به همچین جو ترسناکی برخوردم دد اسپیس بود
- گرافیک ، نورپردازی ، شخصیت پردازی ، داستان و تلفیق ترس و اکشن همگی تو بالاترین سطحه یه بازیه رزیدنت اویله.مطمعنم هم طرفدارای اکشنش راضی میشن هم طرفدارای جو ترسناکش
- یکی دوتا از باس فایت هاش جزو بهترین باس های سری اویل هستن به نظرم و از اون طرف یکی دوتاشون جزو بدترین! :D البته به نظرم نکته منفیه چون به یک دستیه بازی آسیب زده و نزاشته لولش از اینی که هست بالاتر بره
- متاسفانه تو بازی اثری از پازل های چالش برانگیز این سری نیست.واقعا جای خالیش رو حس کردم
- بازی در ابتدا متاسفانه بالاترین مودش نرماله.حالا نمیدونم برای فقط من اینجوری بود یا نه اما به غیر از یکی دوجا واقعا اذیت نشدم سر درجه سختیش
- مدت زمان اتمامش برای من چیزی حدود ۱۲ ساعت طول کشید با گشتن تمام سولاخ سومبه ها!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر