Multi Platform Resident Evil 7

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
January 24, 2017
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

Resident Evil 7 جدیدترین عنوان از این سری است که به طور رسمی در کنفرانس E3 سونی معرفی شد.

بازی توسط کپکام و با استفاده از موتور گرافیکی جدید به نام RE Engine ساخته شده است.
بازی در تاریخ January 24, 2017 برای هر سه پلتفرم PC ,Xbox One ,PS4 عرضه خواهد شد.
بازی از ماه دسامبر سال 2014 در حال ساخت بوده است.
گفتنی است دارندگان نسخه PS4 علاوه بر بازی به وسیله کنترلر میتوانند از Playstation VR برای بازی و تجربه کردن کل عنوان استفاده کنند.
برخلاف عناوین قبلی این بار RE7 به صورت اول شخص خواهد بود.داستان بازی پس از حوادث Resident Evil 6 و در ایالت لویزیانا آمریکا در اطراف عمارتی متروک اتفاق خواهد افتاد.
شخصیت و کاراکتر اول بازی کاملا فردی جدید است. بدین معنا که هیچ کدام از شخصیت های معروف و قهرمانان سری قبل نخواهد بود.

سازندگان بازی وعده بازگشت به ریشه های دلهره آور این سری و همچنین تجربه ای خاص و نو در بین عناوین Survival Horror را با استفاده از تکتیک های صوتی و جلوه های ویژه گرافیکی که به لطف استفاده از موتور جدید Re Engine فراهم شده را به طرفداران این بازی داده اند.به گونه ای که بیشترین تمرکز سازنده های بروی اتمسفر و جو بازی عنوان شده است.

دموی قابل بازی این عنوان که پیش زمینه ای برای بازی اصلی خواهد بود هم اکنون تنها برای دارندگان PSN PLUS از طریق PSN Store قابل دانلود است.
بنا بر اعلام کپکام دموی انتشار یافته بخشی از عنوان نهایی نخواهد بود.در عنوان اصلی شما بازی را با شخصیتی متفاوت آغار خواهید کرد.
این عنوان برای پیش خرید به صورت دو نسخه معمولی( 59$) و (Deluxe Edition (79$ در PSN Store قرار گرفته است.
افرادی که بازی را از طریق Psn Store پیش خرید کنند یک تم ویژه رایگان و Survivor Pack DLC رو دریافت خواهند کرد.
همچنین نسخه Deluxe Editon دارای دو محتوای اضافه خواهد بود که به مرور زمان منشر خواهند شد. اولین Add On شامل چهار داستان فرعی کوتاه,دومین هم شامل یک اپیزود کامل داستانی خواهد بود.

لینک دانلود تریلر 720P :
http://4upld.com/2ngUb

walkthrough دموی منتشر شده اختصاصی بازی سنتر (با تشکر از
Bahram)
http://www.bazicenter.com/videos/102

Last edited by a moderator:

MaMaSaN

~ Hope is a Lie ~
کاربر سایت
Jun 4, 2016
715
نام
مـحمـد حسـین
این رزیدنت اویل شده عین سرطان! نه میتونن ولش کنن به حال خودش نه میتونن درستش کنن! کلا نمیدونن چیکار کنن باهاش! از یه طرف ای پی پولسازی هست و میتونه جیب کاپکام رو پر کنه و از یه طرف جوگیر میشن یه حرکتای جکی چانی توو بازی میزنن که همه میرن توو در و دیوار! اخه من نمیفهمم رزیدنت اویلی که 3 نسخه ی اولش جزو برترین بازیهای سبک وحشت توو تاریخ گیم هست چرا باید اول شخص بشه؟! این بازی اگه برترین نمرات تاریخ متا رو هم بگیره بازم واسه من رزیدنت اویل نیست و نمیشه! رزیدنت اویل یعنی یه دوربین سوم شخص با امکانات محدود، فضای تاریک و جنگیدن برای زندگی! نه چرخیدن توو یه محیط مسخره اونم با دوربین اول شخص :|

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,711
نام
Ebrahim
طبق اعلام Koshi Nakanishi :

عنوان Resident Evil VII به هیچ عنوان یک ریبوت از سری Resident Evil نخواهد بود و قرار نیست داستان های قبلی از این سری فراموش شده و کنار گذاشته شود .

این بازی جدید ترین عنوان شماره گذاری شده ( VII ) در سری Resident Evil میباشد و داستان آن ادامه ای بر داستان عنوان های اصلی این سری میباشد .

ممکن است پس از امتحان دموی این بازی با خود بپرسید این بازی چطور میتواند به بازی های قبلی سری Resident Evil مرتبط باشد ، زیرا هیچ شباهتی به آنان ندارد .

در عنوان سبک ترس و بقا به اندکی راز نیاز داریم ، یکی از اهداف ما این است ، زمانی که این عنوان را بازی میکنید ، با خود فکر کنید این بازی چطور به عناوین گذشته این سری مرتبط میباشد .

عنوان Resident Evil VII در تاریخ 24 ژانویه ( 5 بهمن ) برای پلتفرم های Xbox One , PlayStation 4 و PC عرضه میشود .

منبع

منبع

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,711
نام
Ebrahim

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
طبق اعلام کمپانی کپکام داستان بازی Resident Evil VII ، عنصر ماوراء طبیعه یا مرتبط با وجود روح نخواهد داشت ، البته حضور دوباره زامبی ها در این قسمت از سری Resident Evil مبهم است
Resident Evil 7 is Not a Ghost Story but Devs Are Still vague About Zombies | SegmentNext

مبهم است؟!
یعنی چیز دیگه ای هم میشه جایگزین زامبی کرد؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: gamer1998y

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
فقط امیدم به VR هست تا یه چیزی آسی بشه و بتونه جواب منتقدین رو بده و گرنه اگر پروژه VR نبود اصلا 1% هم قابل قبول نبود تغییر سبک از سوم شخص به اول شخص.

• Like
Reactions: gamer1998y

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
Capcom این عکس رو منتشر کرده :

uzoxiqbhfexdytv5b7pk.jpg

:D:|

با توجه به جمله توی تصویر مثل اینکه فعلا انگشت کاربردی نداره ولی در آینده خواهد داشت :-??
و تقویم توی عکس هم به ماه September اشاره میکنه ! احتمالا یه دموی دیگه در کار باشه که در September منتشر بشه و در اون دمو بشه از dummy finger یه استفاده ای کرد :|
جالب اینه که Tokyo Game Show 2016 هم توی September برگزار میشه و احتمالا توی مراسم دموی بعدی بازی معرفی بشه ( یا شایدم آپدیت واسه همین دمو ! )
خلاصه اینکه فعلا وقتتونو واسه این انگشته تلف نکنید و منتظر September باشید !

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
فک کنم سازندگانش تحت تاثیر PT قرار گرفتن یا شایدم بخاطر پروژه VR تغییر سبک دادن در هر صورت خوبه چون دیگه RE تکراری شده بود با اون گیم پلی ای که همه چی داشت جز ترس و دلهره(منظورم این چندتا نسخه اخری هست)

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
این دمو رو بازی کردم بلخره 4 بار کلا نمیشه کاری کرد به این نتیجه رسیدم که سرکاریه و بیشتر برای حدس و گمان ساختنش دمو رو مثل حرف کاربر sam2fisher که دمو رو هر کاری کرده بود نتوسته بود خارج بشه و آخرش گفت که شاید سرکاری باشه که همینجوریم هست.

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
امروز دمو رو بازی کردم ! باید بگم واقعا حیف حجمی که بابت دانلودش از دست دادم !

بازی نچسبه ! شخصیتهایی که دیدم اصلا گیرا نیستن ! گرافیک در سطح خیلی خوبی نیست !

بقیه رو دیگه خودتون حدس بزنید :-q

( ولی خب من خودم از کسانی هستم که با اویل اول شخص بیشتر حال میکنم )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر