Resident Evil 6 | Xbox 360

ezioo

کاربر سایت
May 25, 2010
19
سلام به همه .
من نسخه عادی این بازی رو گرفتم ولی بیشتر از 34 درصد نصب نمیشه !میخاستم از روش موسیقی از روی هارد اجرا کنم چون قبلا هم این کار برای بازی مکس پین انجام دادم و عملی بود میخاستم بپرسم احتمال داره وسط بازی به مشکل بخورم یعنی از روی دیسک میتونم تا اخر بازی کنم؟
یکی از دوستان جواب منو بده ؟

SHOPX360

کاربر سایت
Sep 15, 2012
7
سلام به همه .
من نسخه عادی این بازی رو گرفتم ولی بیشتر از 34 درصد نصب نمیشه !میخاستم از روش موسیقی از روی هارد اجرا کنم چون قبلا هم این کار برای بازی مکس پین انجام دادم و عملی بود میخاستم بپرسم احتمال داره وسط بازی به مشکل بخورم یعنی از روی دیسک میتونم تا اخر بازی کنم؟

سلام دوست عزیز

مشکل از رایت بازیتون هستش ...

جدیدا بعضی از فروشند ها ی نامرده چی بگم آخه بهشون )x )x)x میان بازیا رو روی دیسک های کیفیت پایین رایت میکنن که این مشکلات پیش میاد.

اگر کیفیت دیسک پایین باشه و بد رایت شده باشه هم در 97% و هم در نسخه برنر مکس یا 100 % این مشکل برای شما پیش میاد و مثلا در 50 % که میخوای توی هاردتون نصبش کنید و موقع تغییر لایه هست ( Layer Break ) بازیتون دیگه توی هارد نصب نمیشه ...

سوال دیگه ای بود در خدمتم . :d

اقا يه سوال.من بازي رو خريدم،وقتي بازي مي كنم خيلي باگ داره،بازكونه اصليم سياه،وقتي هم سواره هليكوپتر ميشم اون زامبي كه ميخواد اون دختره رو بوخوره فقط سرش پيداس بدنش نا معلومه.ميخوام بدونم مشكل از بازيه يا دستگاه

سلام

بازیتون مشکل داره یکی دیگه تهیه کنید .
یکی از دوستان جواب منو بده ؟

بالا توضیح دادم دیگه ;)

فروش بازیهای xbox 360 با ارزانترین قیمت برنر مکس و معمولی = فروشگاه اینترنتی SHOP ONLINE - صفحه 1
09391299900-09352499901 پورحسینی

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,135
نام
حسین
امروز سناریو جیک رو هم تموم کردم.به جرات میگم،سناریو جیک آشغالترین بازی ایی بوده که تا حالا به دست بشر ساخته شده.باز حداقل سناریو لیان و کریس قابل تحمل بود.ولی این جیک اصن فاجعه بود.

hamid0006

کاربر سایت
Sep 2, 2009
43
سلام دوستان
آیا کسی از کدشکن های بازیهای xbox360 خبر داره مثلgameshark،codejunkiesو..........
من تو کف اون زمانی بودم که تو پلی استیشن 1و2 از این کد شکن ها استفاده میکردیم وتیر بینهایت می شد یا پولمون 999999999999999999 میشد.اگه کسی وسیلشو داره خبر بده .می خوام resident evil 6 رو بترکونم.:x

doobleh_2006

کاربر سایت
Sep 24, 2012
45
نام
محمدرضا
سلام عزیز منکه همون روز اول همرو باز کردم اگر میخای سیوتو برام بفرست doobleh_2006@yahoo.com
سلام دوستان
آیا کسی از کدشکن های بازیهای xbox360 خبر داره مثلgameshark،codejunkiesو..........
من تو کف اون زمانی بودم که تو پلی استیشن 1و2 از این کد شکن ها استفاده میکردیم وتیر بینهایت می شد یا پولمون 999999999999999999 میشد.اگه کسی وسیلشو داره خبر بده .می خوام resident evil 6 رو بترکونم.:x

siamaksakety

کاربر سایت
Nov 26, 2010
61
نام
سیامک
سوالاتی در مورد داستان بازی

چند سوال داشتم راجع به داستان بازی ممنون میشم کسی جواب بده

سیمون که بود؟ و رابطش با آیدا چی بود؟

اون اپراتوری که صدای زن داشت و با آیدا حرف میزد کی بود؟

اون زنی که شبیه آیدا بود کی بود؟ آیا از هیولا متولد شده بود یا خواهر آیدا بود؟

چرا سیمون برای پیشبرد اهدافش یه نفر شبیه آیدا درست کرده بود مگه بدون آیدا نمی تونست به هدفش برسه؟

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,883
چند سوال داشتم راجع به داستان بازی ممنون میشم کسی جواب بده

سیمون که بود؟ و رابطش با آیدا چی بود؟

اون اپراتوری که صدای زن داشت و با آیدا حرف میزد کی بود؟

اون زنی که شبیه آیدا بود کی بود؟ آیا از هیولا متولد شده بود یا خواهر آیدا بود؟

چرا سیمون برای پیشبرد اهدافش یه نفر شبیه آیدا درست کرده بود مگه بدون آیدا نمی تونست به هدفش برسه؟

داداش این سوالایی که پرسیدی یه جورایی نا معلومه تو خوده بازی! :D داستان بازی اصلا در و پیکر نداره چه شروعش ، پایانش هم که فیلم هندی بود همه به خوبی و خوشی رفتن خونه هاشون! :D

اقا امشب سناریوی جیک و ada هم تموم شد! جیک که جز 1ی همش تکراری بود! همین طور ada

نمیدونم کپ کام چجوری روش شد این بازی رو بده بیرون بعدم هی سناریوی تکراری جا بده تو بازی تازه هی هایپ کنه براش!

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,124
نام
آرمان
سناريو Ada چه قدر طول مي كشه ؟ چند ساعت ؟

از سناريو كريس و ليان و جيك كوتاه تره ؟

چند تا چپتره ؟

ممنون مي شم كمك كنيد;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر