Resident Evil 6 | Xbox 360

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
منم همین الان داشتم بازی میکردم به خدا ر..یدن منوهای الکی و گرافیک مضخرف و بخش بخش کردن مسخره اشغال ترین بازی من 3 میدم بهش

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
نوید انتخاب و میزارم دست خودت ولی این جمله جز نق زدن و ترول بیخودی چیزه دیگه ای در بر داره؟:|
شما برو یه دور اول RE4 بازیکن، بعد که قشنگ بازیکردی بیا اینجا به ملت فوش بده :|.
RE4 تو زمان خودش بهترین انیمیشن هارو داشت، انیمیشن تعویض اسلحه و پر کردن سلاحش عالی بود و نمونه نداشت حالا، اون رو با RE6 که یهو چاقو از رو هوا در میاره آدم مقایسه میکنه!

yuri

کاربر سایت
Nov 10, 2011
71
من اهل بازي ترسناک نيستم بنابرين از اويل 6 خوشم مياد ولي اويل3رو هم بازي کردم اين فقط اسمش اويله من به عنوان يه بازي ديگه بهش 9ميدم و به نظرم گرافيک بسيار خوبه گيم پلي متوسط داستان بد نيست وموسيقي عالي ولي اويل نيست

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
گفتم ولي بازم ميگم
یه نقد کوچیک از بازی توسط خودم
بازی یه ذره پیشرفت کرده ولی‌ کلا دیگه روی پا تیر بزنی‌ نمیتونی‌ فیزیک بزنی‌ و فقط رو سر باید تیر بزنی واسه فیزیک و همچنین اینش خیلی‌ بد شد که وقتی‌ جلو رو نگه می‌داری راه نمیره بجاش میدوه و همچنین واسه برداشتن چیزهای روی زمین خمّ نمی‌شه...ولی‌ یه چیز باحال که اضافه کردن اینه که میتونی‌ بدون تیر زدن تا چند ضرب با مشت و لگد بزنی‌ و یه چیز دیگه که نظرم هیجان بازی رو از بین برده جاخالی دادنه که دیگه خودت میتونی‌ جاخالی بدی و ناگهانی بت کیلید نمید که جفت کنی‌ و همچنین دوربین بازی‌ یه ذره مزخرف شده...یعنی دیدش کمتر شده نسبت به RE4 و RE5 و یه مورد دیگه که invertory خیلی‌ مزخرف بود و بدرد جرز دیوار میخوره و اینکه تیر تا دلت بخواد بت میده و اصلا نگرانی تموم شدن خشاب نداری که این خیلی‌ بده و آخرین مورد که خیلی‌ خوبه اینه که واسه شکستن جعبه‌ها نمیخواد چاقو در بیاری بزنی‌ که تیرت هدر نره میری جلو و با لگد میشکونیشون.
و با این وضع که من میبینم دیگه خبری از سبک RE4 و Horror نیست و باید با سبک COD و Kill Everyone سر کنیم.:d
و راستی‌ من به عنوانه بازی به این 8 میدم و بعنوان اویل 2 میدم(اونم محض دلسوزی واگر نه 0):d

و ۲ چیز دیگه:
1)خدا پدر راک ستار رو بیامرزه(خداییش مکس پِين ۳ که اومده همون شیوه مکس پین قدیم رو داره)

2)خدا پدر کپکم رو لعنت کنه(ریده روو اویل):d

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
2,014
نام
sami
اقا چرا انقدر بازی رو تخریب میکنید من همین امروز گرفتمش و تا با لیان و کریس بازی رو تموم نکردم بلند نشدم.خیلی هیجان داشت مخصوصا قسمت لیان.بخش دوم کریسم خیلی با حال بود شده بود مثل gears of war
تازه ماشین سواری هم داشت:d
ولی خدایی توش اصلا ترس نبود ولی خب به نظر من که عالی بود

.:Joel:.

کاربر سایت
Jul 17, 2012
603
نام
دانيال
من بازي رو تموم كردم
اول از همه بگم دم كپكام گرم كه واقعاً يه بازيه خوب ديگه رو ارائه داد و بار ديگه دل هواداران خودش و ip هاش رو شاد كرد
imagegif
imagegif
imagegif

درمورد گرافيك بازي يه چيزي رو بگم توي بخش امتيازات يه عده گفتن وقتي تو بازي به شيشه ها تير ميزني نمي شكنن حقيقتش تا اون جا كه من يادمه توي بازيu3 كه از لحاظ گرافيك تا اينجا بهترين بوده هم وقتي به شيشه ها تير ميزدي نمي شكست وفقط سوراخ ميشد اين مسئله رو توي بخش امتيازات يه عده پيراهن عثمان كرده بودن و هي بازي ميكوبيدن
كلاً از لحاظ تكنيكي گرافيك بازي خوب بود و نسبت به عموم بازي ها كم و كاستي نداشت
در ضمينه ي گيم پلي بازي چيز جديدي نداشت و به نظرمن متوسط بود
از منظر داستان فقط همين رو بگم كه هي دوست داريد دنبال كنيد و يكي ازعواملي هست كه باعث مي شه چند ساعت پشت سرهم و بدون توقف بازي رو ادامه بدين . روايت داستان هم واقعاً عاليه
Aiبازي داغون بود.
در مجموع من از بازي راضي بودم و واقعاً از بازي كردنش لذت بردم و قطعاً مي تونم بگم كه بازي از همه لحاظ سر تر ازre5 بود.

retsamfo

کاربر سایت
Oct 3, 2011
180
نام
M.reza
سلام دوستان من نمی خوام بگم رزیدنت اویل از سریه 4 که مدرن شده بد شده ولی اگه بخاین منطقی به موضوع نگاه کنید شماره به شماره داره افت می کنه به نظر من اگه کپکام به جایه هر چند سال یه شماره جدید از رزیدنت دادن عنوانای کلاسیک 2 و 3 رو مثل آدم ریمیک کنه خیلی بهتره کسایی هم که از سبک بازیهای سری جدید مثل 6 خوششون اومده بازی توی این سبک خیلی زیاده مثل COD یاGeOW برن با اون بازی ها حال کنن چون واقعا این سری های آخر رزیدنت اصلا رزیدنت نیست. در آخر بازم میگم اینا رو گفتم ولی نمی خام بگم رزیدنت6 بازیه بدیه ولی رزیدنت نیست. ممنون.:)

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
ببینید درسته که هممون هنوزم عاشق شماره 2 و3 هستیم اما منم از این بازی خوشم اومد بنظرم از شماره 5 خیلی تاریکتر شده و حداقل اتمسفر عنوانهای کلاسیکشو تا حدودی داره...
این لکه ننگ اکشن شدن بازی از شماره 4 شروع شد که بنظر من بر خلاف عقیده بقیه فوق ضعیف بود و نسخه 5 سعی کرد کلا تبدیل به اکشن بشه اما 6 یجورایی به نسخه های قبلیش وفاداره...
من بازی رو دوس داشتم با اینکه انتظار بیشتری ازش برای کلاسیک شدن داشتم اما 8 رو لایقش میدونم 2 نمره بخاطر رزیدنت اویل خالص نبودن کم میکنم وگرنه اگه بهم میگفتن این یه ip اکشن جدیده حداقل 9 میدادم...
فعلا

AC

کاربر سایت
Oct 10, 2006
58
نام
محمود
من بازی را گرفتم ولی تکسچرها مشکل داره و لود نمیشه و گرافیک کاتسنسها هم بشدت پایینه ! مشکل از چیه ؟

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,148
نام
محمد امین
من موندم یعنی یک نفر هم تو استودیو اینها نبوده که قبلا RE بازی کرده باشه..؟ آدم احساس میکنه یک عده رو از تو کوچه اوردن گفتن بازی بسازین..

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
شما برو یه دور اول RE4 بازیکن، بعد که قشنگ بازیکردی بیا اینجا به ملت فوش بده :|.
ببین بچه جون اون زمانی که تو نمیدونستی گیم چیه ما داشتیم RE4 میزدیم ..حوصله کل کل با آقای ترولو ندارم وگرنه میرفتم پستهایی که RE4 رو هم ترول کردی مینداختم اینجا
یعنی نشده من بیام تو یه تاپیکی تو نق نزنی ..
چند میگیری کلآ بیخیال گیم شی؟

Comman

کاربر سایت
Nov 19, 2005
245
نام
علی پاشایی
ببین بچه جون اون زمانی که تو نمیدونستی گیم چیه ما داشتیم RE4 میزدیم ..حوصله کل کل با آقای ترولو ندارم وگرنه میرفتم پستهایی که RE4 رو هم ترول کردی مینداختم اینجا

حالا دعوا سر هر چیزی هست من این آقا میثم رو میشناسم هم تو بازی قدمیه و هم اینجا ، انصاف نیست بهش بگی بچه

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141

درسته میثم هر جا میره نق میزنه اما خب جدا تو به این Re6 میگی بازی ؟:d

مثلا موقعی که یار کمکیت میاد بهت امپول تزریق کنه رو دیدی ؟=)) هیچی تو دستش نیست ! فقط مشتش رو میکوبه به سینت !:))
اما یه نگاه به انیمیشن های های Re4 بنداز تا بفهمی کلمه اشغال دقیقا برازنده این Resident Evile ـه 6 ـه :x

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر