Resident Evil 5

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
سلام!
دوست عزیز من با توجه به اون راهنمایی هایی که صفحه ی اول هست گفتم.از 3 تای chapter 1 هم 2 تاشو گرفتم.فقط این یکی مونده که اونم با توجه به اون متنی که گذاشتم میخوام دوستان اگه میدونن بگن کجاست.
اونی که شما میگی رو گرفتم.یکی هم اخر همین چپتر تو اون راهروها هست که گرفتم.فقط این یکی مونده...
این تصاویر مربوط به سه تا لوح مرحله اول هست، شما ببین اونی که نگرفتی تو این تصاویر هست یا نه.
emblem01.jpg

emblem02.jpg

emblem03.jpg

total_ps85

کاربر سایت
Oct 23, 2008
135
نام
سهیل
دوست عزیز من با توجه به اون راهنمایی هایی که صفحه ی اول هست گفتم.از 3 تای chapter 1 هم 2 تاشو گرفتم.فقط این یکی مونده که اونم با توجه به اون متنی که گذاشتم میخوام دوستان اگه میدونن بگن کجاست.
اونی که شما میگی رو گرفتم.یکی هم اخر همین چپتر تو اون راهروها هست که گرفتم.فقط این یکی مونده...:biggrin1:

خوب دوست عزیز شما متنی که گذاشتی مربوط به لوحه اوله.:laughing:
مشکل از طرح سواله خودتونه:-". شما لوحه دومو نگرفتی.
قبل از اینکه وارد جایی میشی که دمو میشه و نشون میده نیروهایه bssa مردن یه ساختمونه خرابه هست. از نردبانه چوبی بالا برو. به سمت دری میری که باید b بزنی,این ساختمون سقف نداره. زاویه دوربینو بالا ببر, یه منبع اب میبینی. زیر منبع اب لوحو میبینی.

• Like
Reactions: PAUSE

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
این تصاویر مربوط به سه تا لوح مرحله اول هست، شما ببین اونی که نگرفتی تو این تصاویر هست یا نه.
آقا دستت درد نکنه.اون دومیه بود.گرفتم.مرسی.:smile:
خوب دوست عزیز شما متنی که گذاشتی مربوط به لوحه اوله.:laughing:
مشکل از طرح سواله خودتونه:-". شما لوحه دومو نگرفتی.
:biggrin1:
البته مشکل از من نبود.از اون متن اول بود.
Chapter 1-2
One: There's a building where you go upstairs andcome out on a balcony. Look at the opposite building from the balcony and you'llfind it

Two: At the chest with 3 gold bars inside, before you jump overthe gap to reach the chest, look up and you'll see a water tank. The emblem isright underneath it

Three: Right before you finish the chapter with the elevator, lookto the right of the corridor and you'll see the emblem through the gap in thewal
من فکر کردم این که شماره زده یک و دو و سه,حتما به ترتیبه.شماره ی دو رو که پیدا کردم گفتم حتما شماره ی یک قبل از اینه دیگه!!!:biggrin1:
در هر صورت از تمام بچه هایی که جواب دادن ممنونم.:smile:

III Ashkan III

کاربر سایت
Jun 16, 2009
173
اگه اگه اگه کسی از دوستان تو گرفتن BSAA مشکل داره می تونه از این عکس ها استفاده کنه.که لینکشو می زارم.
http://www.supercheats.com/guides/resident-evil-5/bsaa-emblem-locations-guide/

بعد یه سوال؟؟؟؟ می خواستم بدونم وقتی یکی از تفنگ ها تیر بی نهایت میشه اگه با تیر بی نهایتش بریم تو بازی اچیومنت های بازی آزاد میشه؟؟؟ یا مثل
call of duty modern وقتی چیتش رو فعال می کنی اچیومنت آزاد نمی شه!!!
آیا رزیدنت اویل هم این گونه است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

• Like
Reactions: PAUSE

ARN31

کاربر سایت
May 15, 2010
341
اگه اگه اگه کسی از دوستان تو گرفتن BSAA مشکل داره می تونه از این عکس ها استفاده کنه.که لینکشو می زارم.
http://www.supercheats.com/guides/resident-evil-5/bsaa-emblem-locations-guide/

بعد یه سوال؟؟؟؟ می خواستم بدونم وقتی یکی از تفنگ ها تیر بی نهایت میشه اگه با تیر بی نهایتش بریم تو بازی اچیومنت های بازی آزاد میشه؟؟؟ یا مثل
call of duty modern وقتی چیتش رو فعال می کنی اچیومنت آزاد نمی شه!!!
آیا رزیدنت اویل هم این گونه است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه با چیت و تقلب این طوری کردی آزاد نمیشه ! اما نه اگه تو خود بازی بی نهایتش رو خریده باشی آزاد میشه مثله باقلوا :d

msadra22

کاربر سایت
Jun 18, 2017
2
سلام دوستان
من در نصب این بازی مشکل دارم
داستان از این قراره که من کل نکات نصب رو رعایت کردم و بازی بالا می آید ویدئو ها را میتوان دید ولی تا قبل از آن که کنترل کارکتر را به عهده بگیرم بازی هنگ میکند نه چیزی بالا می آید نه اتفاقی می افتد
در حالی دوست من روی ویندوز هفت و سیستم پایین تری جواب مثبت از بازی گرفته من ویندوز 10 دارم
تو رو خدا بگید چی کار کنم؟

able41148

عضو جدید
Dec 16, 2021
1
خیلی عالی بود دمت گرم فقط من برای آخرین کارکتر توی قسمت لایبری گیر کردم نمیدونم چطوری بازش کنم اگه بلدین میشه راهنمایی کنین؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر