Resident Evil 5 | X360 Version

منظورتو نفهمیدم میشه کاملتر بگی !؟ لطفا
دوست عزیز
دو نوع مد دو نفره در بازی هست که برات توضیح میدم

1:Split Screen-offline
برای این کار باید دو تا دسته به سیستمت وصل باشه و دو تا پروفاییل جدا را انتخاب کرده باشی
در صفحه ای که آیتم انتخاب میکنی کافیه start دسته دوم را بزنی

2:Online CoOp
برای این کار اول باید هر دو نفر به لایو وصل باشید. توی قسمت انتخاب مرحله(دقیقا بعد از new game یا continue) توی صفحه گزینه اول خودش نوشته xbox live شما باید خط دوم را به Invite only تغییر بدی
بعد وقتی صفحه انتاب آیتم ها اومد دوستت را Join to game میکنی

پ.ن:دوستان توی صفحات قبل هم گفته بودن.شما میتونستی برای زودتر به جواب رسیدن صفحات قبل را میگشتی ;)

سلام يه دوستان
شرمنده من صفحات قبل رو خوندم چيزي نفهميدم
اگه ميشه يكي از دوستان براي اين INFINIT شدن اسلحه بگه
بازي رو تموم كردم دوباري كه بازي ميكنم اول گزينه ها را هم infinit رو روي yes ميزارم ولي بينهايت نميشه!!!
مرسي

سلام يه دوستان
شرمنده من صفحات قبل رو خوندم چيزي نفهميدم
اگه ميشه يكي از دوستان براي اين INFINIT شدن اسلحه بگه
بازي رو تموم كردم دوباري كه بازي ميكنم اول گزينه ها را هم infinit رو روي yes ميزارم ولي بينهايت نميشه!!!
مرسي
ببین ایمان جان
اولین قدم اینه که اون اسلحه ای که میخواین نامحدود شه را تا آخرین درجه ممکن ارتقا بدید
دومین قدم اینه که شما به قسمت Bounce برین و قابلیت نامحدود اون اسلحه را بخرید(این گزینه وقتی ظاهر میشه که تفنگ کاملا ارتقا داده بشه)
سومین قذم اینه که برین توی special settings و گزینه infinite Ammo را فعال کنید(این قسمت با اون قسمت که میگین
فرق داره و اگه فعال نشه اصلا فایده نداره)

ببین ایمان جان
اولین قدم اینه که اون اسلحه ای که میخواین نامحدود شه را تا آخرین درجه ممکن ارتقا بدید
دومین قدم اینه که شما به قسمت Bounce برین و قابلیت نامحدود اون اسلحه را بخرید(این گزینه وقتی ظاهر میشه که تفنگ کاملا ارتقا داده بشه)
سومین قذم اینه که برین توی special settings و گزینه infinite Ammo را فعال کنید(این قسمت با اون قسمت که میگین
خيلي ممنون نويد جان
مرسي كه جواب دادي خدا خيرت بده!!!! :p

خوب دوستان من این Pack بازی رو گرفتم که 400 پوینت هم قیمت داشتش. به نظر من چیزه جالبی هستش که با بقیه به صورت آنلاین بازی کنید. سرور های بازی هم فوق العاده قوی هستش و من که هیچ لگی تو بازی احساس نکردم و خیلی روون بازی انجام میشد. بازی دارای یک بخش جدید به نام Versus که دارای 8 مپ هستش و خود این بخش به 4 قسمت تقسیم میشه:
Slayers
Survivors
Team Slayers
Team Survivors
من هنوز خودم بازی نکردم ولی به زودی براتون توضیحاتش رو میزارم. در ضمن هم به صورا آفلاین و هم آنلاین میشه بازی کرد. کیفیت سرور در حالت آنلاین عالی هست. 10 تا آچیومنت به مقدار 200 تا هم اضافه شده به بازیو قیمت Pack Versus هم 400 پوینت معادل 5-6 هزار تومان هست.
موفق باشید

سلام...
من تا الان حدود 5 بار بازی رو تا اخر رفتم ولی یه بار بیشتر تخم مرغ طلایی رو پیدا نکردم...
اون یه بار هم به دلیل مشکلات مالی فروختمش ...
هالا کجا گیرش بیارم این تخم مرغ رو؟؟؟

سلام...
من تا الان حدود 5 بار بازی رو تا اخر رفتم ولی یه بار بیشتر تخم مرغ طلایی رو پیدا نکردم...
اون یه بار هم به دلیل مشکلات مالی فروختمش ...
هالا کجا گیرش بیارم این تخم مرغ رو؟؟؟
چپتر 3-1 (سه-یک) جزیره میانی (میشه اولین جزیره که باید مدال را بردارین) یه مزرعه کوچیک مرغ هستش
از قایق پیاده بشین و همون جا بمونین
یه مرغ میاد یه تخم طلا میذاره و میره

درست ميگي عزيز اما بهد چندتا تير اون زرد رنگه روش بسته ميشه و ديگه نميشه تير زد!!!

10000 تا بده راکت بخر
قلبش رو که نشون داد بزن به قلبش
دیگه دردسر نگهش داری و اینا رو نداری
به همین خوشمزگی

چپتر 3-1 (سه-یک) جزیره میانی (میشه اولین جزیره که باید مدال را بردارین) یه مزرعه کوچیک مرغ هستش
از قایق پیاده بشین و همون جا بمونین
یه مرغ میاد یه تخم طلا میذاره و میره

بعد این تخم طلایی به چه دردی میخوره ؟؟

دوست عزیز شما XBOX360 ندارید و بدین منظور متوجه منظور من نخواهید شد.

شما می تونید موضوع را توی مبحث Pc مطرح کنید.
حالا امیر جان یکم آروم تر با دوستان برخورد کن. دوست عزیز به این لینک برو تا بفهمی آچیومنت چیه.

ميگم اين تخم مرغ كه ميگين 3 رنگش بايد باشه چه رنگ هايي هستش؟؟؟
بعد بايد وقتي گيرش اورديم توي ليست داشته باشيمش يا اگه بفروشيمش Achivement نميده؟؟
مرسي!!!

ميگم اين تخم مرغ كه ميگين 3 رنگش بايد باشه چث رنگ هايي هستش؟؟؟
بعد بايد وقتي گيرش اورديم توي ليست داشته باشيمش يا اگه بفروشيمش طوري هست؟؟
مرسي!!!

فکر کنم 3 رنگ طلایی ، برنزی ، سبز( فاسد:biggrin1: ) بودند که برای گرفتن اچیومنت باید در هر 3 نوع را در لیست خود داشته باشید و بعد از گرفتن اچیومنت می تونید بفروشید.

ویرایش: البته تخم مرغ سفید یا عادی که توی چپتر 1-3 ریخته :دی هم باید باشه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or