Resident Evil 5 | X360 Version

چطور ميشه تير يه تفنگ رو بينهايت كرد ؟؟
بايد چيكار كرد؟؟
ممنون
باید بازی را تمام کرد و یک اسلحه را تا آخر آپگرید کرد بعد می تونید در قسمت خریداری آیتم ها( شرمنده خیلی وقته بازی نکردم و اسم هاش یادم رفته ) باید برید Inf اون اسلحه را بخرید و بعدش هم بی نهایت می شه !
درود
من آیتم بینهایت شدن تیر مگنومو باز کردم ... چیجوری باس تو بازی ازش استفاده کرد !؟
مگنومم هم تا ته آپگرید شده ، گزینه بینهایت شدن تیر اول بازی هم انتخاب میکنم ... فقط مگنومم اصلا تیر نداره (ممکنه واسه این باشه؟) یه جایی بگین برم تیر مگنوم پیدا کنم !!

ربطی نداره ، برو توی قسمت Infinite مطمئن شو که روی مگنومت علامت نزده در این صورت باید بی نهایت باشه ...

به نظر من این بازی ارزش دوبار بیشتر رفتن نداره بیشتر بچه ها تو لایو از دوبار که بیشتر رفتن حالشون از بازی به هم خورده
به جای اینکه بازیرو تموم کنی با شخصیت جدید بری باید با لباس جدید بری :laughing:
تعجب میکنم چرا وقتی جیل و وسکر رو که تو مد Mercerneies ساختن از اونا تو یه خط داستانی جدید استفاده نکردن

سلام
یه سوال داشتم؟
توحالت کو --آپ آفلاین صفحه به طور کامل به دو قسمت تقسیم نمیشه و دو طرف تصویر سیاه است (خالیه)(چپ و راست) در حالی که در نسخه دموی بازی این مشکل وجود نداشت!!
راهی داره که بشه این مشکل رو حل کرد؟؟؟؟؟ و مثل آدم بازی رو کو آپ بازی کرد ؟؟؟
لطفا راهنمایی کنید
باتشکر

سلام
یه سوال داشتم؟
توحالت کو --آپ آفلاین صفحه به طور کامل به دو قسمت تقسیم نمیشه و دو طرف تصویر سیاه است (خالیه)(چپ و راست) در حالی که در نسخه دموی بازی این مشکل وجود نداشت!!
راهی داره که بشه این مشکل رو حل کرد؟؟؟؟؟ و مثل آدم بازی رو کو آپ بازی کرد ؟؟؟
لطفا راهنمایی کنید
باتشکر

co op به صورت دونفره آنلاین را گویند ولی اون که شما می گی باید splite screen باشه که تصویر 2 قسمت می شه ...

من S S بازی کردم و مشکلی هم نداشت ! نمی دونم دقیقا از صفحه سیاه منظورتون چیه ... !

نمی دونم دقیقا از صفحه سیاه منظورتون چیه ... !
splite screen
سلام
ممنون که جواب دادی!
منظورم اینه که به جای اینکه صفحه نمایش به دوقسمت کامل تقسیم بشه (پلیر 1 بالا و پلیر 2 پایین) صفحه به دو قسمت کوچیک تقسیم میشه یعنی فضای بازی پلیر ها به جای اینکه تمام قسمت پایین یا بالای نمایشگر را بپوشونه(بسته به پلیر 1 یا 2 بودن) فقط قسمتی از اون رو میپوشونه به عبارت دیگر یک مربع که فقط یک سوم صفحه رو اشغال کرده برای پلیر 1 در بالا و یک مربع هم با همون مشخصات در پایین برای پلیر 2 وجود داره.
مشکل از کجاست؟
باتشکر

splite screen
سلام
ممنون که جواب دادی!
منظورم اینه که به جای اینکه صفحه نمایش به دوقسمت کامل تقسیم بشه (پلیر 1 بالا و پلیر 2 پایین) صفحه به دو قسمت کوچیک تقسیم میشه یعنی فضای بازی پلیر ها به جای اینکه تمام قسمت پایین یا بالای نمایشگر را بپوشونه(بسته به پلیر 1 یا 2 بودن) فقط قسمتی از اون رو میپوشونه به عبارت دیگر یک مربع که فقط یک سوم صفحه رو اشغال کرده برای پلیر 1 در بالا و یک مربع هم با همون مشخصات در پایین برای پلیر 2 وجود داره.
مشکل از کجاست؟
باتشکر

این مشکل اصلا عادی نیست ... چندین حالت وجود داره :

مانیتور شما مشکل داره یا بیش از حد کوچیک هستش !

مشکل از کنسول و آپدیت ها و تنظیمات داخلی هستش !

چیزه دیگه ای به ذهنم نمی رسه ... ;)

بازي به اين خوبي

راستش همه عادت كردن تا يه بازي با عظمت مياد همه شروع ميكنن به انتقاد كردن
البته بعضي ها ميخوان بگن كه خيلي سرشون ميشه:-"
خوب مسلما کسایی که سرشون میشه موافق هستند که بازی عالی بود ولی Resident Evil نبودش. متوجه تفاوت این دو قضیه میشین؟

خوب مسلما کسایی که سرشون میشه موافق هستند که بازی عالی بود ولی Resident Evil نبودش. متوجه تفاوت این دو قضیه میشین؟

آره برهان جون من متوجه ميشم عزيزم :biggrin1:
ماكه بازيمون نابود شد !!! نشد تمومش كنيم در جرياني كه :laughing:

آره برهان جون من متوجه ميشم عزيزم :biggrin1:
ماكه بازيمون نابود شد !!! نشد تمومش كنيم در جرياني كه :laughing:
آره بابا. ولی کوتاهی هم از خودت بود هی بهت گفتم بیا Co'op بریم من بهت تیر میدم تا آخر زندگیت فول شی از این قضیه نرفت به خرجت:biggrin1: بعدشم که رفتی سراغ KZ2 و ما رو تنها گذاشتی:biggrin1:

این مشکل اصلا عادی نیست ... چندین حالت وجود داره :

مانیتور شما مشکل داره یا بیش از حد کوچیک هستش !

مشکل از کنسول و آپدیت ها و تنظیمات داخلی هستش !

چیزه دیگه ای به ذهنم نمی رسه ... ;)
سلام
خوب مانیتور من w2261v هست و بعید میدونم که مشکلی داشته باشه چون گیرز آف وار 2 رو دونفره بازی میکنم و مشکلی هم نداره!
کنسولمم هم آخرین آپدیت رو داره
اگه ممکنه یکم در مورد تنظیمات داخلی راهنمایی کن (چون گفتی که ممکنه مشکل از تنظیمات داخلی باشه):confused:
یعنی هیچکس بازی رو splite screen بازی نکرده!!!:eek:
باتشکر

سلام
خوب مانیتور من w2261v هست و بعید میدونم که مشکلی داشته باشه چون گیرز آف وار 2 رو دونفره بازی میکنم و مشکلی هم نداره!
کنسولمم هم آخرین آپدیت رو داره
اگه ممکنه یکم در مورد تنظیمات داخلی راهنمایی کن (چون گفتی که ممکنه مشکل از تنظیمات داخلی باشه):confused:
یعنی هیچکس بازی رو splite screen بازی نکرده!!!:eek:
باتشکر
نه این که مشکل نیست من هم همینجوری بازی میکنم ... مدلشه ... تلوزیونمون هم سامسونگ فول اچ دی 42 اینچ هستش .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or