Resident Evil 5 | X360 Version

دوست عزیز چرا ول نمیکنین این حرفا رو برا همینه که 1هفتس این تاپیک قفله دیگه
شما بیا بازی رو درست و کامل نقد کن یا اگه میخوای هی بگی اویل3 اویل3 اصلا نقد هم نکن
این بار هزارم شما و دوستان این جمله ی بالا رو میگین که زامبی ها موتور سوار شدن خوب موتور سوار شدن که شدن اتفاقا اون صحنه یکی از بهترین صحنه های بازیه که سینمایی کار شده
موفق باشی لطفا هم ادامش نده;)

دوست عزیز برو قسمت ps3 تاپیک re5 ببین اونجام قفل میکننًًًًً:eek:
ادامه دادن هم نیست اینا نظر شخصیه و خطاب به کسی نیست!
حالا کسی خوشش نمیاد به دل میگیره!اینجا جای تبادل نظره

امتياز ها اصلاً خيره کننده نيست ..با اين اوصاف و رونده امتياز های اينچنينی اين بازی مجموع ميانگينش زيره 9 ميشه..
به نظر من تنها علتشم رونده تکراريه اکثر مراحل بود( به خصوص مراحل اخر )...اکثر غولهای بازی بسيار زيبا و ديدنی کار شده بودند ولی رونده مرحله ای بازی چيزه زياد و شاهکاری واسه گفتن نداشت( به جز چند مرحله اندک )...هرچند به نظر من بعضی از غولهای بازی به قدری زيبا و استثنايی کار شده بود که ميتونست نقاط ضعف بازيرو پر کنه
اون سيستم کاور گيری هم بی عيبو نقص نبود و مشکلاتی داشت.
انفجارهای بازی به نظر من زيباترين افکتهای اين نسل رو داشت...کل بازی به کنار اون انفجارهای غولی که تو کشتی بود ( اواسط مراحل ) و باز يه غول ديگه تو کشتی ( تو مراحل پايانی ) رخ ميداد آدم رو مبهوت خودش ميکرد...

بهتر اینه که از نکات مثبت بازی هم یادی بشه !

گرافیک بی نظیر ، Co op بی نظیر ، سیستم partner تک توی دنیای گیم ، اسلحه های قانع کننده ، امکاناتی برای بالا بردن اکشن بازی ، اکشن بسیار عالی

سلام کمک کنید لطفاً:biggrin1:
مرحله ی کشتی(5):اونجا که مرده تفنگیه رو میکشی دوتا کارت میخواد،کارت اولو که از جنازه بر میداری دومی کجاس؟
ممنون

سلام کمک کنید لطفاً:biggrin1:
مرحله ی کشتی(5):اونجا که مرده تفنگیه رو میکشی دوتا کارت میخواد،کارت اولو که از جنازه بر میداری دومی کجاس؟
ممنون

تو يه صندوقه نزديكای همون در كه كارت می خاد پشت به در وايسی فكر كنم دسته چپته ‏

آخرین ویرایش:
دوستان ریجن دستگاه من J است میشه راحت بازی کنم؟ بن نشم یک وقت ؟!
نسخه J بازی رسما ریلیز شده پس با خیال راحت از نظر زمان ریلیز بازی کنید. ولی مسئله ای که وجود داره اینه که کلا بازی احتمال بن شدن را به دنبال داره !

اگر یه بازی رو قبل از تاریخ عرضش بازی کنی(در محیط XBL) امکان بن شدن هست.
پدرام جان اینجا که جاش نیست ولی حالا که بحثش شده اگر بازی را قبل از ریلیز بازی کنی شاید 2 3 هفته فقط گیمرتگت بن بشه و هیچ گاه کنسول بن نمی شه !

این حرف که این بازی رو الان بازی کنید چرته این بازی تو ژاپن و اسیا پخش شده و مشکلی نداره من و چند تا از دوستان به راحتی 3-4 روزه انلاین بازی میکنیم پس ترس رو کنار بزارید

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or