Resident Evil 5 | X360 Version

armin_love_dark

کاربر سایت
May 6, 2007
160
نام
armin
خودمونیم خیلی خرن به نظر من re5 رو به شدت خطر تکراری شدن رو گرفته باید بیاد تا ادم از داستان کامل بازی با خبر بشه !!!!!!!!!!!!!!!! فعلا نظر دادن زوده

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خودمونیم خیلی خرن به نظر من re5 رو به شدت خطر تکراری شدن رو گرفته باید بیاد تا ادم از داستان کامل بازی با خبر بشه !!!!!!!!!!!!!!!! فعلا نظر دادن زوده
من فکر نمیکنم که همچین مشکلی براش پیش بیاد چون که به شدت توی بازی محیط ها تغییر میکنه و GamePlay اون هم که همه میشناسن و داستان هم که حتما جذاب هست پس دیگه چی میمونه؟

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,200
یک اکشن به تمام معنا!رزیدنت اویل 4 تجربه جدیدی بود!اما میتونستن 5رو اکشن کامل نکنن!
دموشو که بازی کردم احساس کردم بازی از دست رفت !هرچند ارزش بازی کردن داره!اما خیلیا مثل خودم
این بازی رو با خاطرات res3 .res0 بازی میکنن!
یادش بخیر:(

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من نمیدونم چرا انقدر گیر الکی میدید به این بازی :D
من هم موافقم واقعا حالا بازی خوب میشه یا نه باید تا زمان عرضه بازی صبر کنیم و ببینم که نظز دوستان عوض میشه یا نه میگن بازهم تکراری هست و .... . آقا اگه خبری از انتشار زودتر بازی در ایران هم شد بگید:biggrin1:

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
1,011
نام
محسن
باید انصاف داشته باشیم چون محیط نسبت به 4 واقعا پیشرفت کرده ! بافت ها و پلیگون ها چند برابر شده ....
میگم حالا خوبه ما ایرانیا تو بازی سازی شاخ نیستیتیم وگرنه اصلا افتخار نمی دادیم بازی کنیم کنسولو قاب میکردیم میزدیم دیوار اونم واسه کلاس !!!!;)

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
1,011
نام
محسن
نه ولی On Lineباشین که همین امروز فرداس که بیاد رونت مثه GOW 2 !! خوشبهحال کسایی که ADSL پر سرعت دارن ...میزنن تو گوشش!!!!!!!!!

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
نترسین اگرم بیاد حالا حالاها نمیاد :D یه نوبت داشتن بازی رو کش میرفتن مچ طرف رو گرفتن، نسخه ریویو سری اول هم که منتشر شد دزدی نشد، سری دوم هم که هنوز نیومده :D

hesam_samy

کاربر سایت
Mar 27, 2008
61
نام
حسام
به نظر من این بازی اصلا چیز خوبی از اب در نمی اد چون روند بازی از re4 کپی شده و هیچ نوع خلا قیتی در ان به کار نرفته :mad:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر