Resident Evil 5 | PS3

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
اخ خوشبحالت
منم میخوام میلاد کفتت بشه:((
اگر بازیش کردی بیا بگو ببینم چه طوره
چی میگی, نه به داره نه باره!! هنوز نخریده کوفتم بشه!!:((
تازه اون تویی که ........... من باید کلی وقت بذارم و پول جمع کنم:( ( باید یا دسته بگیرم یا پولی گه برای دسته گذاشته بودم کنار برای RE5 GD بدم )

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
سلام به همگی بروبکس این RE5 Gold چه فرقی داره با معمولیش من که گرفتم همون RE5 هستش داستانی چیزی اضافه نشده وسط هاش ؟
یا فقط برای آنلاین بدرد میخوره ؟
اگر کسی فرق هاشو با نسخه معمولی بگه ممنون میشم.

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,544
سلام به همگی بروبکس این RE5 Gold چه فرقی داره با معمولیش من که گرفتم همون RE5 هستش داستانی چیزی اضافه نشده وسط هاش ؟
یا فقط برای آنلاین بدرد میخوره ؟
اگر کسی فرق هاشو با نسخه معمولی بگه ممنون میشم.

2 تا DLC داره.یکی اتفاقاتی که برای کریس و جیل تو مخفیگاه اسپنسر میگذره و در آخر با وسکر مواجه میشن و ....
یکی هم اتفاقاتی که برای جیل بعد از رفتن کریس و شیوا براش میفته.
DLC اول رو تا وسطای بازی بری آزاد میشه,دومی هم آخرای بازی آزاد میشه.(برحسب داستان)
یه لباس برای کریس و شیوا هم اضافه داره.همچنین کاراکترهای ربکا,بری و اکسلا هم اضافه شده به مرسرنیرز.

• Like
Reactions: Mohammad®eza

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
دوستان عزیز کسی سیو بازی RE5 Gold رو میتونه برام بذاره ؟ (بازی تموم شده باشه تو PS3)
چون RE5 رو تو ایکس باکس 4 دفعه رفتم تا آخرش و الان فقط میخوام DLC هاش رو تو PS3 بازی کنم اگر دوست عزیزی که RE5 Gold رو رفته تا آخرش و سیو بازی رو داره بره من بگذاره ممنونش میشم.
تشکر.

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
دوستان عزیز کسی سیو بازی RE5 Gold رو میتونه برام بذاره ؟ (بازی تموم شده باشه تو PS3)
چون RE5 رو تو ایکس باکس 4 دفعه رفتم تا آخرش و الان فقط میخوام DLC هاش رو تو PS3 بازی کنم اگر دوست عزیزی که RE5 Gold رو رفته تا آخرش و سیو بازی رو داره بره من بگذاره ممنونش میشم.
تشکر.
برای باز شدن DLC ها لازم نیست حتما بازیرو تموم کنی فکر کنم چپتر 2 رو تموم کنی باز شه یا 3.

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
برای باز شدن DLC ها لازم نیست حتما بازیرو تموم کنی فکر کنم چپتر 2 رو تموم کنی باز شه یا 3.

دوستان عزیز اولین DLC یعنی Lost In Nightmares بعد از پایان چپتر 1-3 آزاد میشه و دومین DLC یعنی Desperate Escape بعد از پایان کل بازی آزاد میشه به همراه Mercenaries Reunion و دو لباس اضافه Chris , Sheva

اینو نوشتم به خاطر اینکه شاید کسی مثل من فقط دنبال آزاد کردن این DLC ها باشه که بدونه دقیقا چه موقعی آزاد میشن بازم تشکر از راهنمایی تمام دوستان.
اگر کسی هم خواستش بگه من سیو بازی رو هم براش قرار بدم تا دیگه از اول تا آخر بازی رو برای این DLC ها نره;)
موفق باشید.

mohsenps5

کاربر سایت
Mar 5, 2011
11
سلام
من alternative رو بازي كردم همينايي كه شما گفتينو آزاد كرد پس فرقش با gold چيه ؟
راسته كه ميكگن تو gold با جيل بر ميگردي زمان راكون سيتي ؟ ( lost ni... نه هااااا / ميگن اونجا كه بيهوش ميشه به يادش مياره و بايد اويل هاي قديمي رو بكشيم)

ميشه يكم توضيح بدين؟

يه جا آموزش گرفتن اون ۳۰تا نشان آبي رو ديدم اما ناقص بود
كسي كاملشو نداره؟

سيو كامل كامل كامل بازي رو كسي داره ؟
كسي كدهاي تقلبشو داره براي ps3 ؟
راستي
من يه ماه بيشتره عضو شدم اما هنوز نميتونم تاپيك بزنم چرا؟

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
دوستان عزیز اولین DLC یعنی Lost In Nightmares بعد از پایان چپتر 1-3 آزاد میشه و دومین DLC یعنی Desperate Escape بعد از پایان کل بازی آزاد میشه به همراه Mercenaries Reunion و دو لباس اضافه Chris , Sheva
Desperate Escape هم همزمان با Lost In Nightmares ازاد میشه. لازم نیست بازیرو تموم کرد.

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
یک سوال داشتم. من gold edition رو روی هارد دارم توی مولتی من نوشته gold edition و عکسش هم درست هستش ولی‌ تو خود بازی که میرم هیچ فرقی‌ با قبلی‌ نداره. منوها همه همونجوریه! اگه بازی رو تموم کنم dlc باز میشه؟ یه سوال دیگه همین بازی رو xbox اومده بود گفتن که الکی‌ هستش و هیچ فرقی‌ با قبلیش نداره آیا تو xbox هم برسی‌ آخر بازی dlc‌ها باز می‌شه؟

hossein.dark

کاربر سایت
Mar 27, 2012
126
نام
}{03E!/\/
سلام بر اويل بازها اين تاپيک از سال 2011 به اين ور داشته خاک ميخورده تا امروز من الان چپتر اخرم اونجا که تو جزيره سقوط ميکنه اونجا که وسکر دنبالت مياد بايد فرار کنى وقتى سنگو ميندازم تو مواد مذاب هر کارى ميکنم نميپره بازى ايراد داره يا بايد کارى کنم ؟؟؟ممنون ميشم جوابم رو بديد ؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر