Resident Evil 5 | PC

بالاخره پس از کش و قوس های فراوان کپکام رسما تایید کرد که Resident Evil 5 برای PC منتشر میشه .
سایت کپکام تایید کرده که در بازی مود Co-OP اینترنتی هم وجود داره و همچنین گفته شده که بازی از تکنولوژی 3D Vision (همون تکنولوژی عینک های سه بعدی) کارتهای انویدیا استفاده بهینه رو خواهد برد . مانیجی ها روی صورت شما و شیوا در یک قدمیتان !
یه خبر خوب دیگه اینه که بازی موس و کیبورد رو ساپورت میکنه و مثل نسخه چهارم نیست که با موس مشکل داشته باشه .
بازی با دایرکت ایکس 9 و 10 راه اندازی شده .
گرافیک بازی wide-screen و Ultra-high resolutions رو هم ساپورت میکنه .
این بار دیگه نباید منتظر یه پورت بد (مثل نسخه چهارم ) باشیم و 100% میتونیم انتظار یه بازی خیلی خوب رو بکشیم .
اگرم سوالی در مورد بازی دارید میتونید توی سایت کپکام و توی این صفحه (تو بخش نظرات) بپرسید و اگه سوالتو طوری باشه که بشه بهش پاسخ داد مطمئنا "اتحاد بازیهای PC کپکام" به سوالتو جواب خواهد داد .
تاریخ انتشار بازی هم زمانی دیرتر در امسال اعلام شده .
اخبار بعدی توی همین تاپیک

کپکام

============
Update
زمان عرضه ی بازی 17سپتامبر

آخرین ویرایش:

kamran_dotnet

کاربر سایت
Jan 13, 2008
171
آقا من میخوام این بازی رو co-op بازی کنم.
اما وقتی یکی تو بازیه با یه کامپیوتر دیگه سرچ میکنم پیدا نمیکنه
کسی این رو co-op بازی کرده؟
من دو سی دی رو گرفتم.

nathan mckane

کاربر سایت
Jul 14, 2009
979
نام
عباس
سلام به دوستان . راستش از کسانی که بازی رو گرفتن می خوام بپرسم که این بازی چقدر به cpu حساسه چون من تو toms خوندم حداقل به یه سه هسته ای احتیاج داره تا بیشتر از 30 فریم بده . مرسی .

AZGALOR

کاربر سایت
Mar 10, 2008
64
سلام
من بازی رو تموم کردم و الان میخوام این بار با ammo بی نهایت برم.مشکل اینجاست هر کاری میکنم بی نهایت نمیشه.شاید من بلد نیستم.اگه میشه توضیح بدید:cool:
در ضمن تو evil 5 مهمات رو فقط از طریق کشتن زامبی ها و از جعبه ها میشه به دست اورد؟چون توی منوی Buy هرچی گشتم نمیشد مهمات خرید(شاید باورتون نشه ولی من phase اخر وسکر رو چون مهمات نداشتم,با چاقو تموم کردم)
راست یکی توضیح میده ببینم این جعبه هایی که شبیه جعبه مهمات و عکس یه ببر مشکی روشه ماله چیه؟من که دیدم ازش سر در نمیارم و بی خیالش شدم.اگه میشه توضیح بدید.
اینا سوال هایی بود که تو کلک میپیچید و مشغولم کرده بود.اگه میشه یه نفر منو از این اشتغال در بیاره:cheesygri
بابا این تایپیک شده تایپیک مشکلات فایل های بازی:laughing:
یعنی یه نفر نیست که بتونه جواب منو بده؟:confused:

keyvan1985

کاربر سایت
Aug 28, 2008
142
سلام به دوستان . راستش از کسانی که بازی رو گرفتن می خوام بپرسم که این بازی چقدر به cpu حساسه چون من تو toms خوندم حداقل به یه سه هسته ای احتیاج داره تا بیشتر از 30 فریم بده . مرسی .
من با Cpu 6400 core 2 و گرافیک 250gts
60 فریم متوسط میگیرم به نظر من بیشتر به گرافیک ربط داره

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,252

من با این سیستم تست کردم 22 فریم گرفتم

cpu :3200 amd
ram : 1gb
vga: 6600

ولی فکر نکنم cpu خیلی بالا بخواد . همون 2 هسته ای باشه کافیه !:biggrin1:

speedy3m

کاربر سایت
Jun 27, 2009
19
من قبلا این بازی رو تو ویندوز xp نصب کردم و بازی کردم و زبان بازی هم انگلیسی بود
حالا که ویندوز رو عوض کردم ویندوز7 رو زدم و بازی رو دوباره نصبیدم، زبان بازی ژاپنی شده!
به نظرتون باید چی کار کنم؟ تو تنضیمات داخل بازی انگار گزینه ای برای تغییر زبان وجود نداره!:eek:

progamer

کاربر سایت
Mar 31, 2008
199
دوستان من با سیستمم چک کردم 60-70 fps میگیریم ولی یک مشکل عجیب دیدم تو بازی من وقتی anti alising رو فعال می کنم دمو های بازی همه چیز و خود بازی رونه ولی همون اوایل بازی که اول درگیری رو می بینیم که جمع شدند یارو بلند گو دستشه و با کریک تماس می گیره تا نیرو کمکی بفرسته اون قسمت اگر anti alising فعال باشه دمو ها می پره مثلا فرض کنید وقتی میمیریم صحنه ی بعد از مرگت رو نشون می ده که میریزن سرت این رو دیگه نشون نمی ده فقط صداش میاد. بازی رونه هیچ مشکلی نداره فقط دمو هاش. وقتی هم غیر غعال می کنم دمو ها رو هم نشون می ده کسی همچین مشکلی نداشته؟

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
من قبلا این بازی رو تو ویندوز xp نصب کردم و بازی کردم و زبان بازی هم انگلیسی بود
حالا که ویندوز رو عوض کردم ویندوز7 رو زدم و بازی رو دوباره نصبیدم، زبان بازی ژاپنی شده!
به نظرتون باید چی کار کنم؟ تو تنضیمات داخل بازی انگار گزینه ای برای تغییر زبان وجود نداره!:eek:
درود
شما وقتی رو آیکن بازی کلیک میکنی RESIDENT EVIL 5 LAUNCHER باز میشه که از منوی Language میتونی زبان رو تغییر بدی!

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
دوستان اگه با Lan میشه دو نفره بازی کرد لطفا روشش رو توضیح بدید . مرسی
اول باید شبکه براه باشه بعد توی اون قسمت تنظیمات اول بازی باید به جای Rouge شما No limited رو برداری تا رفیقت بتونه به شما بپیونده.الان بازی رو نصب ندارم و الا دقیق تر می گفتم

سلام
من بازی رو تموم کردم و الان میخوام این بار با ammo بی نهایت برم.مشکل اینجاست هر کاری میکنم بی نهایت نمیشه.شاید من بلد نیستم.اگه میشه توضیح بدید
در ضمن تو evil 5 مهمات رو فقط از طریق کشتن زامبی ها و از جعبه ها میشه به دست اورد؟چون توی منوی Buy هرچی گشتم نمیشد مهمات خرید(شاید باورتون نشه ولی من phase اخر وسکر رو چون مهمات نداشتم,با چاقو تموم کردم)
راست یکی توضیح میده ببینم این جعبه هایی که شبیه جعبه مهمات و عکس یه ببر مشکی روشه ماله چیه؟من که دیدم ازش سر در نمیارم و بی خیالش شدم.اگه میشه توضیح بدید.
اینا سوال هایی بود که تو کلک میپیچید و مشغولم کرده بود.اگه میشه یه نفر منو از این اشتغال در بیاره
باید مثلا تمام آپگرید های اون اسلحه رو بگیری تا بی نهایت بشه.اون مدل از جعبه هم مطمئنا مهمات یکی از اسلحه ها بوده که چون هنوز بازی رو تا آخر نرفتم نمی دونم کدومشون هست.

دوستان من بازی رو تازه ریختم
کنترل دوربینش به اون بدی که شندیم نبود فقط یک چیز. کریس نمی تونه در حین حرکت تیر بزنه؟ چون نشونه می رم فقط وایستاده
درسته ران اند گان نیست.

دوستان من با سیستمم چک کردم 60-70 fps میگیریم ولی یک مشکل عجیب دیدم تو بازی من وقتی anti alising رو فعال می کنم دمو های بازی همه چیز و خود بازی رونه ولی همون اوایل بازی که اول درگیری رو می بینیم که جمع شدند یارو بلند گو دستشه و با کریک تماس می گیره تا نیرو کمکی بفرسته اون قسمت اگر anti alising فعال باشه دمو ها می پره مثلا فرض کنید وقتی میمیریم صحنه ی بعد از مرگت رو نشون می ده که میریزن سرت این رو دیگه نشون نمی ده فقط صداش میاد. بازی رونه هیچ مشکلی نداره فقط دمو هاش. وقتی هم غیر غعال می کنم دمو ها رو هم نشون می ده کسی همچین مشکلی نداشته؟
دوست عزیزسیستمت نمی کشه دیگه باید آف کنی

Play_game

کاربر سایت
Sep 25, 2008
308
دوستان من که بازی رو تموم کردم
توی پیش نمایش هایی که خونده بودم نوشته بودن:شیوا وکریس اگه مدت زیادی توی افتاب باشن سراب میبینن
:worthy:!یا اگه داخل یه اتاق بشن چشماشون(صحفه بازی)برای مدتی سیاه میشه ودر همین موقعه چند تا زامبی بهشون حمله میکنن وخیلی چیز های دیگه که یادم نیست و توی بازی هم ندیدم شما دیدین؟؟؟:confused:
نکات منفی گرافیگ بازی (نظر شخصی)
1 -اگه به زامبیها دقت کنید خیلی تکراری هستن وفقط لباس هاشون فرق میکنه
2-اگه یه زامبی رو با چاقو بکشید دقیقا مثل نسخه چهارم میمیرند(کپی برداری انیمیشن های نسخه چهارم)
3-اشیاءمحیط بازی کیفیت بالایی ندارن
4-باس های بازی دقیقا مثل نسخه چهارم فقط با اندکی تغییر امدن
نکات مثبت گرافیگ بازی (نظر شخصی)
1-استفاده هوشمندانه از رنگ که حس گرما رو به خوبی منتقل میکنه
2 -نور پردازی عالی

3مدل سازی شیوا وکریس جزیات بالایی دارن
نتیجه گرافیک:استفاده زیبا از جلوه های بصیری ومخفی کردن ضعف های تکنیکی پشت انها!!!!!
:cool:
قشنگ ترین صحنه موجود در بازی به نظر من افکت اتش بود:gunner:
بازی اصلا ترسناک نبود وخیلی هم خنده دار بود ؟شما تو چه بازی دیدین زامبیها با موتور بیان دنبالتون بعد در بین راه هم تک چرخ بزنن:laughing:
:excited:
نکات مثبت رو از روی tomb raider anniversary دزدیدن .

S@eEd

کاربر سایت
May 1, 2008
263
اول باید شبکه براه باشه بعد توی اون قسمت تنظیمات اول بازی باید به جای Rouge شما No limited رو برداری تا رفیقت بتونه به شما بپیونده.الان بازی رو نصب ندارم و الا دقیق تر می گفتم

ممنون دوست عزیز . لطفا هر وقت تونستی یه توضیح دقیق در این مورد بده . خیلی جالبه که همه ی بچه های اینجا بازی رو تک نفره جلو بردن در حالی که لذت بازی دو نفره خیلی بیشتره :smile:

lord pourya

کاربر سایت
Aug 24, 2009
21
یعنی هیچ جور نمیشه این بازی رو split screen بازی کرد؟ :confused:
هیچ راهی نداره؟ :(

بچه ها کمک سیو هام پاک شده هر کاری میکنم نمیاد ریستارت هم کردم بازم نمیاد مرحله آخر بودم

این سیو منه.بازی رو تمام کردم.
rpg و مگنم hawk هم بی نهایت هست. تمام مراحل و شخصیت ها هم ازاد.همه چی ازاده.
خواستی مرحله اخر رو بازی کنی برو تو chapter select
حالشو ببر.
راستی فایل های سیو رو بریز تو پروفایل خودت توی پوشه ی CAPCOM\RESIDENT EVIL 5
که با GFWL ساختی.:cheesygri
اینم ادرس لینکش:
http://persiandrive.com/951833

Last edited by a moderator:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
ممنون دوست عزیز . لطفا هر وقت تونستی یه توضیح دقیق در این مورد بده . خیلی جالبه که همه ی بچه های اینجا بازی رو تک نفره جلو بردن در حالی که لذت بازی دو نفره خیلی بیشتره
دوست عزیز مشکل هزینه 2 تا پی سی که بتونه این بازی رو خوب اجرا کنه هست و الا هیچ کس از دو نفره بازی کردن این بازی اونم به شکل لن بدش نمیاد;)

یعنی هیچ جور نمیشه این بازی رو split screen بازی کرد؟
هیچ راهی نداره؟
یکی از دوستان گفته بود یه پچ وجود داره ولی لینکش رو نذاشت شما یه سرچ بکن ببین پیدا میشه یا نه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر