Resident Evil 5 | PC

بالاخره پس از کش و قوس های فراوان کپکام رسما تایید کرد که Resident Evil 5 برای PC منتشر میشه .
سایت کپکام تایید کرده که در بازی مود Co-OP اینترنتی هم وجود داره و همچنین گفته شده که بازی از تکنولوژی 3D Vision (همون تکنولوژی عینک های سه بعدی) کارتهای انویدیا استفاده بهینه رو خواهد برد . مانیجی ها روی صورت شما و شیوا در یک قدمیتان !
یه خبر خوب دیگه اینه که بازی موس و کیبورد رو ساپورت میکنه و مثل نسخه چهارم نیست که با موس مشکل داشته باشه .
بازی با دایرکت ایکس 9 و 10 راه اندازی شده .
گرافیک بازی wide-screen و Ultra-high resolutions رو هم ساپورت میکنه .
این بار دیگه نباید منتظر یه پورت بد (مثل نسخه چهارم ) باشیم و 100% میتونیم انتظار یه بازی خیلی خوب رو بکشیم .
اگرم سوالی در مورد بازی دارید میتونید توی سایت کپکام و توی این صفحه (تو بخش نظرات) بپرسید و اگه سوالتو طوری باشه که بشه بهش پاسخ داد مطمئنا "اتحاد بازیهای PC کپکام" به سوالتو جواب خواهد داد .
تاریخ انتشار بازی هم زمانی دیرتر در امسال اعلام شده .
اخبار بعدی توی همین تاپیک

کپکام

============
Update
زمان عرضه ی بازی 17سپتامبر

آخرین ویرایش:

water_engineer_m_s

کاربر سایت
Apr 13, 2008
32
رفتم dvd boysteam رو تو سر مغاره دار زدم و پولم رو گرفتم رفتم یه 2 dvd رو گرفتم.
بازی رو هم هم میخوام پاک کنم و این جدیده رو نصب کنم.
حالا چه جوری میشه سیو بازی رو منتقل کرد؟

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
درود
چه گندی به این بازی زدند که یه پچ 1 گیگی دادن براش بیرون ، یکی نیست آخه مرض دارید تو ستاب اصلی بازی دست میبرید!!!
شما سیو ها رو از C:\Documents and Settings\[USER NAME]\My Documents\CAPCOM میتونی کپی کنی یه جا دیگه!

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
شما اصلا نیاز به کاری نداری و فقط باید یه بک آپ از سیوت برداری و بعد بازی قبلی رو پاک کنی اگرم ازت پرسید که سیوا رو پاک کنم می گی نه! همین اگرم نپرسید و سیوات رو هم پاک کرد خودت سیوات رو توی داکیومنت کپی کن

Intel

کاربر سایت
Oct 6, 2007
846
نام
Mohsen
همون گزینه دانلود بهترین گزینه بود، من دانلود کردم هیچ مشکلی نداره و بای کامل هست با آخرین تنظیمات هم با همین سیستمی که تو پروفایلم هست بازی میکنم، با Anti 8x حدود 40 فریم میگیریم. کرک Reloaded هم مشکلی نداره.

danial619

کاربر سایت
Jun 3, 2008
11
نام
دانیال
آقا من رفتم بازی boysteam رو پس دادم پولمو زنده کردم , اما حالا دنبال نسخه درسته بازی میگردم کسانی که تو کرج هستند میتونن بهم بگن از کجا نسخه درستشو تهیه کنم؟

amirtycoon2000

کاربر سایت
May 11, 2007
555
روش برگردونده Laser

C:\Users\"Username"\Documents\CAPCOM\RESIDENT EVIL 5\config.ini (for

Vista / 7)
or
Ñ:\My Documents\CAPCOM\RESIDENT EVIL 5\config.ini (for XP)
and change Stereo=OFF to Stereo=ON.
;)
البته بارم crosshair باقی می مونه....ولی زیاد مهم نیست.
به نظر من بازی با Laser سختره.مثل evil 4 نیست، باید عکس العمل سریعتری داشت.

hfreinds_m

کاربر سایت
Aug 23, 2009
18
آقا من رفتم بازی boysteam رو پس دادم پولمو زنده کردم , اما حالا دنبال نسخه درسته بازی میگردم کسانی که تو کرج هستند میتونن بهم بگن از کجا نسخه درستشو تهیه کنم؟

سلام. از مغازه شهرام بگیر. همیشه بازیاش مشکل دارند ولی این دفعه درست حسابی اورده . من از اون گرفتم الانم آخرای بازیم تا حالام مشکلی نداشتم.

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
دوستان موشکلتون با یه پچ که خود boysteam داده حل میشه این همه هم درده سر نداره من همین الان گرفتم نصب کردم پج هم مجانی هست فقط یه فلشی چیزی ببرید براتون بریزه
این همه هم دردسر و بدبختی هم نداره شونصدتا فایلو بخواید هی dl کنید

من ارز پاساژمینا گرفتم تو آریاشهر

دوست عزیز میشه یه آدرسی ، تلفنی از این فروشگاهی که گفتی بدی
امشب تا ساعت چند بازه ؟
دوستان کسایی که پچ رو از مغازه گرفتن در صورت امکان اونو آپلود کنن. ممنون
رفقا اگر کسی میدونه نزدیک میدون انقلاب کجا میشه پچ یا نسخه اصلیشو گیر آورد بگه لطفا !!!!!!!!!!!!!

آخرین ویرایش:

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
دوستان من با صاحب بازی مارکت صحبت کردم گفت بازی رزیدنت اویل 5 کاملا تست شده هیچ مشکلی نداره و بهتر از اون ستاپ اصلی است دوستان از دست ندید
www.bazimarket.com
اگه حرف من را قبول ندارید اینم جی میلbazimarket@gmail.com بپرسید

bazibaz

کاربر سایت
Aug 8, 2006
407
دوستان من با صاحب بازی مارکت صحبت کردم گفت بازی رزیدنت اویل 5 کاملا تست شده هیچ مشکلی نداره و بهتر از اون ستاپ اصلی است دوستان از دست ندید
www.bazimarket.com
چه جالب از ستاپ اصلی هم بهتره:laughing: چه کارا که واسه فروش نمیکنن ملت:sick:

Lucky4ever

کاربر سایت
May 28, 2007
105
www.bazimarket.com

تو سایتش زیر Need for speed: shift نوشته : سبك :استراتژیك :laughing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر