Resident Evil 5 | PC

بالاخره پس از کش و قوس های فراوان کپکام رسما تایید کرد که Resident Evil 5 برای PC منتشر میشه .
سایت کپکام تایید کرده که در بازی مود Co-OP اینترنتی هم وجود داره و همچنین گفته شده که بازی از تکنولوژی 3D Vision (همون تکنولوژی عینک های سه بعدی) کارتهای انویدیا استفاده بهینه رو خواهد برد . مانیجی ها روی صورت شما و شیوا در یک قدمیتان !
یه خبر خوب دیگه اینه که بازی موس و کیبورد رو ساپورت میکنه و مثل نسخه چهارم نیست که با موس مشکل داشته باشه .
بازی با دایرکت ایکس 9 و 10 راه اندازی شده .
گرافیک بازی wide-screen و Ultra-high resolutions رو هم ساپورت میکنه .
این بار دیگه نباید منتظر یه پورت بد (مثل نسخه چهارم ) باشیم و 100% میتونیم انتظار یه بازی خیلی خوب رو بکشیم .
اگرم سوالی در مورد بازی دارید میتونید توی سایت کپکام و توی این صفحه (تو بخش نظرات) بپرسید و اگه سوالتو طوری باشه که بشه بهش پاسخ داد مطمئنا "اتحاد بازیهای PC کپکام" به سوالتو جواب خواهد داد .
تاریخ انتشار بازی هم زمانی دیرتر در امسال اعلام شده .
اخبار بعدی توی همین تاپیک

کپکام

============
Update
زمان عرضه ی بازی 17سپتامبر

آخرین ویرایش:

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
چرا خارجکی مینویسی ؟ مثل ادم فارسی بنویس.
منظورم Resident Evil 5 است.
lol
خوب اگه آدمی درست حرف بزن !;)
نکنه آدما انگلیش نمینویسن؟:laughing:
اگه قرار نبود re 5 برای pc بیاد که ترد زده نمیشد 21 صفحه هم بره جلو IQ!
خوب بابا ..................... چقدر عصبانی ! فحش که ندادم.
عجب!
شما با این لحن با پدرت صحبت کردی تا حالا؟ این از فحش هم بدتره!

آخرین ویرایش:

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
بچه ها یک خبر ناراحت کننده که امروز دیدم.در سایت ign تاریخ release بازی 15 سپتامبر بود.ولی من امروز ناگهانی دیدم که تاریخ عرضه بازی تاخیر خورده و به 29 سپتامبر(7مهر) تغییر یافته است.متاسفم.

Choobin

کاربر سایت
Aug 22, 2009
21
نام
Choobin
بچه ها یک خبر ناراحت کننده که امروز دیدم.در سایت ign تاریخ release بازی 15 سپتامبر بود.ولی من امروز ناگهانی دیدم که تاریخ عرضه بازی تاخیر خورده و به 29 سپتامبر(7مهر) تغییر یافته است.متاسفم.
منظورت کدوم کنسوله؟ که تاریخ عرضش تاخیر خورده؟

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
دوست عزیز نمی خوام توهین کنم ولی اول بهتره کمی اطلاعاتت رو بالا ببری بعد اینجوری پست بدی.رزیدنت 5 برای بقیه کنسولا منتشر شده پس منظور دوستمون PC بود.

omidpunisher

کاربر سایت
Aug 5, 2007
276
نام
امید

دوست عزیز بازی برای 2 تا کنسولی که قرار بود عرضه شه چند وقتیه عرضه شده و همچنین این تاپیک مربوط به PC هست و خبری هم اگر گقته بشه مربوط به نسخه pc هست .
تاریخ انتشار در سایت های amazon و gamespot همون 15 september هست که شاید تغییر کنه ....

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد

تو سایت GS هنوز 15 September هست:biggrin1:
البته جای ناراحتی نداره. هرچه دیرتر بیاد نشان از کیفیت بالاتره;)

abbas_dante2008

کاربر سایت
Jul 3, 2008
132
نام
AbbAs
دوستان جای این سوال اینجا نیست ولی چه میشه کرد :-"
من گرافیکم geforce 9500 gt 512 mb ddr2 است و سی پی یو intel cor 2 due e4600 2.40 ghz و رمم 2 گیگ .
فریمی که تو بازی به من میده 30 تاست حالا شما دوستان به من بگین کدوم یک از این قطعه ها رو عوض کنم که فریمم بیشتر بشه

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
به نظر من گرافیک.من با یه CPU به مراتب از شما کمتر ولی با یک گرافیک 9600ddr3 چیزی حدوده 51.0 به من فریم میده.که اگه البته اگه CPU بالا بود فریم هم بیشتر میشد.

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
من گرافیکم geforce 9500 gt 512 mb ddr2 است و سی پی یو intel cor 2 due e4600 2.40 ghz و رمم 2 گیگ .
فریمی که تو بازی به من میده 30 تاست حالا شما دوستان به من بگین کدوم یک از این قطعه ها رو عوض کنم که فریمم بیشتر بشه
CPU بد نیست...ولی به این نکته دقت کن اگر کارت عوض کنی باید CPU رو هم عوض کنی...چون به خاطر ضعف CPU نمیتونی از کل قدرت VGA استفاده کنی. دقیقا بر عکس این قضیه هم صادق هست.

Saren Arterius

کاربر سایت
Oct 27, 2007
804
نام
BiG MaMMaD
شما گرافیکتو عوض کنی حله ! CPU ت هم خوبه فقط اگه اورش کنی بهترم میشه

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین

CPU ت که مشکلی نداره. خیلی عالیه

CPU ت هم خوبه فقط اگه اورش کنی بهترم میشه

یه تاپیک راجع به overclock کردن cpu وجود داره تو سایت؟ من دقیقا بلد نیستم

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
دوستان وقتی 15 سپتمبر بیاد،کی میاد تو ایران؟ وای که چقدر منتظرشم.یاد رزیدنت 4 بخیر.الهی عین اون آدمو ببره تو حس.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر