Resident Evil 5 | PC

بالاخره پس از کش و قوس های فراوان کپکام رسما تایید کرد که Resident Evil 5 برای PC منتشر میشه .
سایت کپکام تایید کرده که در بازی مود Co-OP اینترنتی هم وجود داره و همچنین گفته شده که بازی از تکنولوژی 3D Vision (همون تکنولوژی عینک های سه بعدی) کارتهای انویدیا استفاده بهینه رو خواهد برد . مانیجی ها روی صورت شما و شیوا در یک قدمیتان !
یه خبر خوب دیگه اینه که بازی موس و کیبورد رو ساپورت میکنه و مثل نسخه چهارم نیست که با موس مشکل داشته باشه .
بازی با دایرکت ایکس 9 و 10 راه اندازی شده .
گرافیک بازی wide-screen و Ultra-high resolutions رو هم ساپورت میکنه .
این بار دیگه نباید منتظر یه پورت بد (مثل نسخه چهارم ) باشیم و 100% میتونیم انتظار یه بازی خیلی خوب رو بکشیم .
اگرم سوالی در مورد بازی دارید میتونید توی سایت کپکام و توی این صفحه (تو بخش نظرات) بپرسید و اگه سوالتو طوری باشه که بشه بهش پاسخ داد مطمئنا "اتحاد بازیهای PC کپکام" به سوالتو جواب خواهد داد .
تاریخ انتشار بازی هم زمانی دیرتر در امسال اعلام شده .
اخبار بعدی توی همین تاپیک

کپکام

============
Update
زمان عرضه ی بازی 17سپتامبر

آخرین ویرایش:

Omidhiphop

کاربر سایت
Mar 2, 2008
212
نام
امید
چی شد بالاخره نیومد؟؟؟!!!!!!!!!(خوش بحال ایکس باکس بازها البته در مورد GOW2 که یه ماه پیش از عرضه یه نسخه دزدیده شد و کلی حال کردن ما هم باید برا این رزیدنت تا تاریخ رسمی ش صبر کنیم)

maapor

کاربر سایت
May 16, 2009
1,502
ماکه رو کنسولشو بازی کردیم اما رو pc یه چیز دیگه است قابلیت آنلاین داره همیشه پا اینترنت میشینیم آنلاین بازی می کنیم

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
ماکه رو کنسولشو بازی کردیم اما رو pc یه چیز دیگه است قابلیت آنلاین داره همیشه پا اینترنت میشینیم آنلاین بازی می کنیم
شما مگه قصد دارین اوریجینال تهیه کنین؟ با نسخه ی کرک شده نمیتونین آنلاین بازی کنین
ضمنا نسخه های کنسولی هم قابلیت آنلاین دارن:-"

hosseinboss

کاربر سایت
Nov 3, 2008
246
نام
حسین
شایعه چیه؟...کاملا صحت داره:love:;)
تازشم خوده گیم اسپاتی ها با این عینکا تست کرده بودن بعدش کف و خون قاطی کرده بودن:laughing::cheesygri
واقعا!!!!!!!!
این طوری که آدم ار ترس سکته می کنه(مثلا یه زامبی از تو مانیتور بپره بیرون)

Dash_javad

کاربر سایت
Feb 22, 2008
375
نام
شیخ جواد
واقعا!!!!!!!!
این طوری که آدم ار ترس سکته می کنه(مثلا یه زامبی از تو مانیتور بپره بیرون)

نه بابا این مشکلات خیلی وقته دیگه حل شده
دورتادور مانیتورت از این گچای سوسک کش بریزی، خودشون میفتن میمرن!

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
بازی هنوز دزدیده نشده ؟ بعیده تا حالا طول کشیده /.
مگه اینکه تاخیر بخوره ؟
نه مثل اینکه تاخیر نخورده.آخه IGN بهش امتیاز داده.میدونم دلیل جالبی نیست ولی خب IGN بیشتر وقتا،وقتی که بازی انتشار پیدا بکته نقدش میکنه.تا الان هم که سابت ها تاریخ Releaseشو تغییر ندادن.

Vahid_2009

کاربر سایت
Jan 14, 2009
94
نام
Vahid
چه عجله ای داری شما ؟ همین دیروز استیم بازی رو پیش فروش میکرد.
پس فردا فکر کنم لینک دانلودش گیر بیاد :D
منم عجله دارم;)اگه سایتشو بذاری خیلی عالی میشه
اگرم لینکش بیاد من که نمیتونم با Dial-up دانلود کنم :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر