Resident Evil 5 Online

سلام این اموزش بازی کردن انلاین اویل 5 از خودم

اول فایل های زیر رو دانلود کنید
http://rapidshare.com/files/284827845/Resident_Evil_5_Hamachi_FOR_BC.rar
بعد برنامه هاماچی رو نصب کنید
88302381.jpg

به سرور های زیر وصل شید
60224407.jpg

U:RE5BC
P:123

DLLLoad رو اجراکنید

بازی رو اجرا کنید

برای Join شدن
Startgame>PlayGame>Jjoingame>Customsearch

بعد از پیداکردن بازی F12 رو بزنید

بعد روی آن یک بار کلیک کنید دوبار باعت هنگ میشود

بعد از وصل شدن دوباره F12 رو بزنید

برای HOST شدن
StartGame>PlayGame>Newgame or continue

Co-op Settingرو رویرو No limits بزارید

:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri

آخرین ویرایش:

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
از ته دل میخندم بهت عزیزم چون شعور بودن توی این سایتو نداری ، اینجا جای حرفه ای هاست جون من ، میخوای اراجیف گویی کنی بفرما بازینما و جاهای دیگه ..
اینقدر بخند تا دلت خنک شه
شما شعورت بالاست و این رو نشون دادی از نحوه پاسخ دادن به دیگران
شعور تو و امثال تو اینه که به جای کمک کردن به دیگران اونها رو تمسخر میکنی و بهشون میخندی
ادب مرد به ز دولت اوست
برو خوش باش پروفشنال
از اواتارت هم معلومه خیلی حرفه ای هستی

Brightman

کاربر سایت
Jul 25, 2007
616
با درود
من تمام تنظیماتی که دوستان فرموده بودند رو انجام دادم ولی باز می زنه session پیدا نشد
---------------
باید چی کار کنم ؟؟؟؟
:(

A R A S H

کاربر سایت
Nov 1, 2006
390
با درود
من تمام تنظیماتی که دوستان فرموده بودند رو انجام دادم ولی باز می زنه session پیدا نشد
---------------
باید چی کار کنم ؟؟؟؟
وقتی بازی رو شناسایی کرد یه بار ctrl+f12 رو بزن بعد Enter رو بزن و بعد دوباره ctrl+f12 رو بزن تو بتونی جوین کنی

دوست عزیز میشه بیشتر توضیح بدی برای من بازی رو پیدا نمیکنه
حتما اداپاتور نتورک باید هاماچی باشه

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
ما همه تنظیمات رو درست میریم جلو ولی میزنه
not session
اصلا بازی رو پیدا نمکینه چه برسه به اینکه جوین کنه

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
عقل خودت چی می گه ؟
معلومه ، 128 به بالا دیگه...
عزیز مگه کف دست بو کردم که بدونم چه سرعتی میخواد؟!
یه جوری میگی انگار همه بازیها 128به بالا میخواد!

hamid.

کاربر سایت
Sep 30, 2009
179
نام
Hamidreza
سلام من تا حالا بازی تحت شبکه نکردم و برای اولین بار میخوام رزیدنت 5 رو دو نفره بازی کنم میخوام بدونم چطوری میتونم رزیدنت اویل رو 2 نفره با 2تا سیستم که به هم از طریق کارت شبکه وصله بازی کنم
این برنامه ی هاماچی رو گرفتم و تنظیماتو انجام دادم ولی وقتی هاماچی رو روشن میکنم چیزی پیدا نمیکونه و گزینه ی جوین خاموشه اگه کمک کنید یا نکنید بازم ممنونم

آخرین ویرایش:

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
874
نام
آرمـان
سلام من تا حالا بازی تحت شبکه نکردم و برای اولین بار میخوام رزیدنت 5 رو دو نفره بازی کنم میخوام بدونم چطوری میتونم رزیدنت اویل رو 2 نفره با 2تا سیستم که به هم از طریق کارت شبکه وصله بازی کنم
این برنامه ی هاماچی رو گرفتم و تنظیماتو انجام دادم ولی وقتی هاماچی رو روشن میکنم چیزی پیدا نمیکونه و گزینه ی جوین خاموشه اگه کمک کنید یا نکنید بازم ممنونم
از این استفاده کن http://www.aligame.ir/index.php?opt...id=12:how-play-game-multyplayer-lan&Itemid=42

کسی پایه بازی هست یا نه؟
user:re5arman
pass:123

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر