resident evil 5 => كلاسيك يا اكشن

شما ترجيح ميدهيد resident evil 5 بيشتر كلاسيك باشه يا اكشن؟

• (من ترجيح ميدهم بيشتر كلاسيك باشه)

رای‌ها: 29 58.0%
  • (من ترجيح ميدهم بيشتر اكشن باشه)

رای‌ها: 21 42.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    50

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,999
نام
محمد امین
من یک بار که نسخه های قبل رو بازی میکردم(نمیدونم کدوم نسخه بود) از شدت ترس بی خیالش شدم ...
البته زیاد جلو رفته بودم ...;) ولی خوب ترسیدم به چیزهای بر بخورم که شب بیاد خوابم ...(اون موقعه خیلی کوچولو بودیم:baby: ):sleeping:..:twisted:..:scare::ziped::crying::surrender::praying:..:twisted:..:silenced::bye:..:exclaim::exclaim::exclaim:......:angel:
R4 هم (PS2) خوب بود ولی اصلا باهاش حال نکردم و ادامه ندادم ...(نترسیدم ها... فقط خوشم نیومد)

R5 هم بیاد عمرا بخرم .. مگه بیکارم ... این همه بازی های خوب CRASH . NFS . PES و ...

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
رزيدنت اويل هر چي باشه ارزش خريدن و بازي كردنو داره ...
دقیقا
رزیدنت اویل به هر شکل ارزش بازی کردن را داره
چون از همون شماره اول تونست جای خودش را میونه بازیهای مطرح باز کنه و هنوز هم جای خودش را بدون لغزش حفظ کرده

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
سلام
واسه من خیلی سخته که بخوام یکی از 2 گزینه ی بالا رو انتخاب کنم چون هر دو حالت رزیدنت اویل رو دوست دارم واسه همین رای نمیدم!:)

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
بچه ها كار از ترجيح و اين حرفا گذشته!

سبك رزيدنت اويل 5 دقيقا همون سبك RE4 رو داره. من حدود 6_7 تا تريلر از گيم پلي بازي را ديدم و بايد بگم حتي جزييات خشاب گذاري، تير اندازي، نشانه گيري، استفاده از چاقو، حالت راه رفتن، پرش از ارتفاع و ... كاملا مثل RE4 هستند.

شما با يك ليون ديگه به اسم كريس روبرو هستيد! البته يه چيزهاي جديدي هم اضافه شده و به نظر خودم كه بي نظير شده!:clover:

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
بچه ها كار از ترجيح و اين حرفا گذشته!

سبك رزيدنت اويل 5 دقيقا همون سبك RE4 رو داره. من حدود 6_7 تا تريلر از گيم پلي بازي را ديدم و بايد بگم حتي جزييات خشاب گذاري، تير اندازي، نشانه گيري، استفاده از چاقو، حالت راه رفتن، پرش از ارتفاع و ... كاملا مثل RE4 هستند.

شما با يك ليون ديگه به اسم كريس روبرو هستيد! البته يه چيزهاي جديدي هم اضافه شده و به نظر خودم كه بي نظير شده!:clover:
آره مهدی سبک بازی مشخص شده ولی مثل این که مسئولان Capcom روی متفاوت بودن بازی با RE4 تاکید داشتن
البته یه سری تفاوت به چشم میخورد مثل تفنگ های روی دوش کریس و استفاده مستقیم از اونها که همچین چیزی توی هیچ کدوم از re ها دیده نشده
باید تا عرضه بازی صبر کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر