Resident Evil 4

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
عزیز این یارو که تیر نمیفروشه
1:1 مساوی :D
البته یه کلک رشتی داره ! هربار که تفنگ ازش بخری با خشاب پر تحویلت میده .
حالا اگر بری مثلا یه Tmp بخری و از طریق آپگرید خشابش رو تا 100 تیر افزایش بدی ، خوب یه Tmp با 100 تا تیر گیرِت میاد ! ولی اصلا ارزشش رو نداره خیلی گرون میشه اونجوری
من منظورم همینه!اگر آدم تیر نداشته باشه و بمیره بهتره یا پول بده و تیر داشته باشه:D

• Like
Reactions: che-jaleb

M_J_666

کاربر سایت
Aug 28, 2007
88
آخه اون جا كه من هستم تا كلي اين آقا merchant رو نم بينم تازه از اين موجودات تيغ دار دو تا هستند
مي خواستم ببينم كد تقلب چيزي نداره مجبورم
راستي مي شه بگيد اين بازي حداقل چه سيستمي اجرا مي شه منظورم pc هست

• Like

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
آخه اون جا كه من هستم تا كلي اين آقا merchant رو نم بينم تازه از اين موجودات تيغ دار دو تا هستند

پس شما هم همون مشکل ِ قدیمای منو داری ! روی این موجودات ِ کثیف اونقدر تیر خالی میکنی تا بمیرن !
راه درستش اینه که یه دوربین مادون قرمز که توی یکی از همون قسمت ها برمیداری رو بذاری روی rifle . با اون یه قسمت هایی از بدن ِ اینا رو میبینی که میتونی با 4 تا تیر بکشیشون !

نارنجک نداری ؟!

من منظورم همینه!اگر آدم تیر نداشته باشه و بمیره بهتره یا پول بده و تیر داشته باشه:D
آره منظورت همینه ! در ضمن اگر آدم تیر نداشته باشه و پول هم نداشته باشه اونوقت چطور ؟ در کل هزینه اون کار اونقدر زیاده که من حاضرم با چاقو boss ها رو بکشم ولی این حرکت رو نکنم !

M_J_666

کاربر سایت
Aug 28, 2007
88
من پست هاي قبلي رو كه مي خوندم متوجه شدم كه بايد دوربين رو از تو سرد خونه بردارم ولي من خيلي از اون جا جولو ترم تازه من قابلا از دست اين تيغ دارا فرار مي كردم:blushing::( ولي حالا يه جاييم كه ديگه نمي تونم فرار كنم البته من يكي از تيغه دار ها رو كشتم بخاطر همين هم تيرام تموم شد ماسفانه پول هم 8 هزارتا بيشتر ندارم تازه اگه داشتم هم اين آقا merchant دقيقا بعد از همون جايي هست كه من مشكل دارم

• Like

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
من پست هاي قبلي رو كه مي خوندم متوجه شدم كه بايد دوربين رو از تو سرد خونه بردارم ولي من خيلي از اون جا جولو ترم تازه من قابلا از دست اين تيغ دارا فرار مي كردم:blushing::( ولي حالا يه جاييم كه ديگه نمي تونم فرار كنم البته من يكي از تيغه دار ها رو كشتم بخاطر همين هم تيرام تموم شد ماسفانه پول هم 8 هزارتا بيشتر ندارم تازه اگه داشتم هم اين آقا merchant دقيقا بعد از همون جايي هست كه من مشكل دارم

خب برو از رو صفحه اصلی سایت چیت رو بردار و بعد از اینکه استفاده کردی بزار سر جاش!!!:biggrin1:
اگه رو ps2 بازی میکنی چیت مربوط به اویل 4 روی سایت www.gameshark.com هست!;)

• Like

M_J_666

کاربر سایت
Aug 28, 2007
88
خب برو از رو صفحه اصلی سایت چیت رو بردار و بعد از اینکه استفاده کردی بزار سر جاش!!!:biggrin1:
اگه رو ps2 بازی میکنی چیت مربوط به اویل 4 روی سایت www.gameshark.com هست!;)
خيلي ممنون
ولي مي شه بگيد كد هايي كه تو گيم شارك هست رو كجا بايد بزنم تا اون جا كه من مي دونم بايد سي دي گيم شارك رو داشته باشم

• Like

halo_game2000

کاربر سایت
Jun 23, 2007
127
من نمیدونم چرا وقتی به لیان بیسیم میزنن بازی قطع میشه واین پیغام ظاحر میشه

virtual memory minim too low

باید ببخشید اخه درست یادم نیست چه پیغامی بود :blushing:

• Like

FanboyMGS

کاربر سایت
Oct 6, 2007
60
من نمیدونم چرا وقتی به لیان بیسیم میزنن بازی قطع میشه واین پیغام ظاحر میشه

virtual memory minim too low

باید ببخشید اخه درست یادم نیست چه پیغامی بود :blushing:
میخواد بگه رم سیستم و گرافیکت پایینه .

آخرین ویرایش:
  • Like

FanboyMGS

کاربر سایت
Oct 6, 2007
60
اقا این جا حا که شما میگید را من رد کردم و فرار کردم خوب بگزریم اقا من رسیدم به این یارو گانره بعد از اون غول کوتوله بیشتر جلو رفتم اون گانر اولی را رد کردم اما اون یارو که در یه صحنه با اون زنه هست که با قایق منو رسوند به اونجا و در یک جایی هم منو از زیر چاقو همین نجات این یارو باهام مسابقه چاقو گذاشته بود یهو زنه اومد و یک تیر به چاقوش زد. بعد ش یه نبرد داریم با اون یارو مرده.مرده را باید در 7 8 مرحله تیر روش خالی کرد اما در اخرین قسمت رو یه پلی قرار میگیریم 3 دقیقه وقت دارم بعد 3 دقیقه بمب که رو پل ها نسب شده میترکه. اگه بترکه من کشته میشم.وقتی میخوام از پل برم پایین راه بسته میشه با این یارو چی کار کنم؟
فکر کنم باید یارو را از رو پل پرت کنم تا راه پایین رفتن باز شه اما چه طوری؟

ramin92194

کاربر سایت
Feb 12, 2007
239
نام
رامین
اقا این جا حا که شما میگید را من رد کردم و فرار کردم خوب بگزریم اقا من رسیدم به این یارو گانره بعد از اون غول کوتوله بیشتر جلو رفتم اون گانر اولی را رد کردم اما اون یارو که در یه صحنه با اون زنه هست که با قایق منو رسوند به اونجا و در یک جایی هم منو از زیر چاقو همین نجات این یارو باهام مسابقه چاقو گذاشته بود یهو زنه اومد و یک تیر به چاقوش زد. بعد ش یه نبرد داریم با اون یارو مرده.مرده را باید در 7 8 مرحله تیر روش خالی کرد اما در اخرین قسمت رو یه پلی قرار میگیریم 3 دقیقه وقت دارم بعد 3 دقیقه بمب که رو پل ها نسب شده میترکه. اگه بترکه من کشته میشم.وقتی میخوام از پل برم پایین راه بسته میشه با این یارو چی کار کنم؟

تا اون رو نکشی اون در باز نمیشه

• Like

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
این RPG واقعا مسخره بازیه . . .
استفاده از rpg دقیقا مثل چیت زدن میمونه.

وقتی boss ها رو با rpg میکشید هیچ لذتی از defeat کردنش نمیبرید و هیچ هیجانی هم وجود نخواهد داشت.

اگه بترکه من کشته میشم.وقتی میخوام از پل برم پایین راه بسته میشه با این یارو چی کار کنم؟

اگه درست یادم باشه . . .
وقتی اون بالش رو باز میکنه میگیره جلوی صورتش ، تیر بزن به پاش.
بعد یه چند لحظه بال رو میبره کنار . تو این چند لحظه با قویترین اسلحه ت به صورتش تا میتونی تیر اندازی کن.

چند بار اینکارو بکن میمیره .

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
این RPG واقعا مسخره بازیه . . .
استفاده از rpg دقیقا مثل چیت زدن میمونه.

وقتی boss ها رو با rpg میکشید هیچ لذتی از defeat کردنش نمیبرید و هیچ هیجانی هم وجود نخواهد داشت.

قبول دارم ولی باید پول کافی هم داشته باشی که از اون ور کلی گلوله بخری
اخه ماشالله با یکی دو تا گلوگه که نمیمیرن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر