Resident Evil 4 | PC

من از یکی دو نفر شنیدم این نسخه آزمایشیه البته هنوز منبع موثقی پیدا نکردم ولی ما با اینم رازی هستیم.

فکر کنم شما کارته همیشه آیه یاس بخونی ؟ برادر کجای کاری این دو بازیو دو کمپانی ریلیز میکنن و این ریلیز با ریلیز یوبی سافت کاملا متفاوته و 100% البته مثه اون کامل پس هنوز تا بازی بدستت نرسیده و از چیزی خبر نداری شایعه پراکنی نکن.
مرسی

فکر کنم شما کارته همیشه آیه یاس بخونی ؟ برادر کجای کاری این دو بازیو دو کمپانی ریلیز میکنن و این ریلیز با ریلیز یوبی سافت کاملا متفاوته و 100% البته مثه اون کامل پس هنوز تا بازی بدستت نرسیده و از چیزی خبر نداری شایعه پراکنی نکن.
مرسی

شما از کجا میدونی که بازی به دسته من نرسیده؟

گفتم منبع موثقی هم ندارم که ثابت کنم پس جای بحثی باقی نمیمونه. برو با همین نسخه خوش باش.

شما از کجا میدونی که بازی به دسته من نرسیده؟

گفتم منبع موثقی هم ندارم که ثابت کنم پس جای بحثی باقی نمیمونه. برو با همین نسخه خوش باش.

یعنی بازی رو داری و میگی کامل نیست ؟ بابا تو دیگه آخر هوشی
58.gif

خواهشا این منبع های در پیت هم بزار کنار و اگه بازی رو داری بشین تا آخرش برو که بفهمی کامله ;)
تو تاپیک همه SPAM نفست دیگه

یعنی بازی رو داری و میگی کامل نیست ؟ بابا تو دیگه آخر هوشی
58.gif

خواهشا این منبع های در پیت هم بزار کنار و اگه بازی رو داری بشین تا آخرش برو که بفهمی کامله ;)
تو تاپیک همه SPAM نفست دیگه

والا ما اهل اسپم این چیزا نیستیم ملت وادارمون میکن که این کارو کنیم شما بشین یه کم فکر کن من میگم بازی کامل نیست این نیست که 5 ساعت بشینی بازی کنی بعد بازی هم تموم کنی یه The End بزنه بعد تو پست خودت نگنجی که بازی رو تموم کردی. من میگم بازی باید موس و چند خصوصیتی که وعده داده بودنو داشته باشه که نداره حالا دوباره بیا بگو ماشالله به این هوش. وقتی هم نداره یعنی بازی ناقص .

با درود به دوستان گرامي آقا ما كه حسابي ناراحت هستيم من امروز بازي را از شركت پرديس گرفتم و نصب كردم اما وقتي داخل بازي مي شوم و دمو اول بازي تمام مي شود و مي رود داخل بازي تصوير سياه هست و هسچ چيز معلوم نيست كارت گرافيك من هم Ati radeon 9200 البته 256 مگ هست ولي وقتي مي رود داخل بازي همه چيز سياه هست آيا با آپگريد نرم افزار كارت گرافيك مي توانم اين مشكل را حل كنم؟؟؟ چون الان رفتم داخل سايت ati ديدم نرم افزار ورژن جديدتر براي كارت گرافيك من هست ولي حجم آن 48 مگ هست كه با اينترنت معمولي نمي شود آن را دانلود كرد خواستم ببينم براي دوستان هم اين مشكل پيش آمده؟؟؟ خيلي حالم گرفته هست اين همه خودمان را كشتيم آخرش هم هيچي:(

عزیز شما با برنامه ی 3d analyze شاید بتونی بازی کنی بهر حال 48 مگ خیلی زیاد نیست الان بزار صبح که بلند بشی دانلود شده از تو فایل بازی toolset رو پیدا کن و رزولیشن رو پایین بیار شاید فایده داشته باشه ولی با 3d analyze به احتمال زیاد اجرا میشه حتما درایور جدید رو برای کارتت دانلود کن

عزیز شما با برنامه ی 3d analyze شاید بتونی بازی کنی بهر حال 48 مگ خیلی زیاد نیست الان بزار صبح که بلند بشی دانلود شده از تو فایل بازی toolset رو پیدا کن و رزولیشن رو پایین بیار شاید فایده داشته باشه ولی با 3d analyze به احتمال زیاد اجرا میشه حتما درایور جدید رو برای کارتت دانلود کن
دوست عزيز اين برنامه 3d analyze را از كجا بايد دانلود كنم؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or