Resident Evil 4 | PC

Resident Evil 4 (バイオハザード4, Baiohazādo Fō?, known as biohazard 4 in Japan; abbreviated RE4) is a horror-themed third-person shooter/action-adventure game published and developed by Capcom. Resident Evil 4 is the sixth installment of the Resident Evil series. It first debuted in North America on January 11, 2005 for the Nintendo GameCube, and was later released in Japan and Europe. On October 25, 2005, the game was ported onto the PlayStation 2 with additional gameplay features, but weaker visuals. A PC port is scheduled to be released in February 2007.

این رو از یه سایت کپی کردم گفته تو این ماه عرضه میشه:confused: :confused:

بچه ها یه عکس از نسخه pc پیدا کردم
b201256.jpg

در این فروم دربارهی نسخه pc بحث شده اینجور که متوجه شدم حتما تو این ماه یا ماه بعد میاد
http://forum.clubedohardware.com.br/index.php?showtopic=358239&st=40
noticias_2006_02_subzero_060202_b201257.jpg

بچه ها حتما برید اینجا به نظرم نسخه pc خیلی با کیفیت تره:eek:
http://www.adrenaline.com.br/noticias/pc_games/primeiras_screenshots_de_resident_evil_4_para_pc/
حالا این عکس ها رو ببینید خود یوبیسافت برای pc گزاشته

http://store.ubi.com/item.jsp?item=68311&qty=1&c=970336

Vai ai Umas SS ( as fotos estao em umas resoluçoes um tanto...escrotas)

Miniatura(s) anexada(s)
post-211055-1146598304_thumb.jpg

post-211055-1146598464_thumb.jpg

آخرین ویرایش:
اگه این لینک ها فیک نبود که تا الان شرکت ها تو ایران پخش کرده بودن;)

ماشالله به این هوشت ;)
برادر این لینکها دیشب ساعت 3 پخش شده حالا کو تا شرکتهای بازی کپی کنی ایرانی بخوان اینو دانلود کنن و بفروشن. اول یه کم فکر کن بعد پست بده

Resident Evil 4 (バイオハザード4, Baiohazādo Fō?, known as biohazard 4 in Japan; abbreviated RE4) is a horror-themed third-person shooter/action-adventure game published and developed by Capcom. Resident Evil 4 is the sixth installment of the Resident Evil series. It first debuted in North America on January 11, 2005 for the Nintendo GameCube, and was later released in Japan and Europe. On October 25, 2005, the game was ported onto the PlayStation 2 with additional gameplay features, but weaker visuals. A PC port is scheduled to be released in February 2007.

این رو از یه سایت کپی کردم گفته تو این ماه عرضه میشه:confused: :confused:

معلومه که باید تو این ماه عرضه بشه الان 3 یا 4 فبریه هستیم میشه 20 روز دیگه عرضه میشه

هنوز معلوم نیست fake هست یا real شما به فکر پخش شدن تو ایران هستی

البته شایدم ریل باشه شایدم نباشه ولی من میگم اگر ریل باشه یه شرکت تو ایران باید حداقلش پخش کنه.

ماشالله به این هوشت ;)
برادر این لینکها دیشب ساعت 3 پخش شده حالا کو تا شرکتهای بازی کپی کنی ایرانی بخوان اینو دانلود کنن و بفروشن. اول یه کم فکر کن بعد پست بده

تو هوش من که شکی نیست ولی کسی از ساعت عرضه این لینک ها چیزی نگفته که من بشینم براش فکر کنم .

مثل اینکه تورنتی که از بازی پخش شده بود واقعی بوده و چند نفر هم تونستند بازی کنند.

چندتا عکس که از بازی گرفته شده

در بخش نظرات سایت Mininova یک نفر که بازی رو نصب کرده گفته که نمیشه بازی رو با Mouse بازی کرد ولی keyboard و gamepad رو ساپورت میکنه...:-"

بابا چند بار بگم سر کاریه عرضه نمیشه حالا من هی میگم شما هی دلتون را خوش کنید که فردا میاد
حالا تاریخ جدیده سرکاریه آخریش چه تاریخی بوده

باهات هم عقيدم ، ولي فكر كنم كاسه اي زيره نيمكاسس........ :hide:
;)

ولي بازم به قول مظفر صبر ميكنيييييييييييييم ........... :biggrin1:
ولي نه ديگه بايد بياد. هان؟ شايدم نياد :hurted1:
اينقدر تاريخ عرضه دادن كه به هيچ كدومش نميشه اعتماد كرد

شايدم دو سه تا شركت دارن پورتش ميكنن كه هي اون يكي ميبينه اين يكي خيلي خوب پورتش كرده دوباره مياد تاريخ رو عوض ميكنه تا پوز شركت قبلي رو بزنه :punish:

معلوم نيست. اگه ايول نبود قيدش رو ميزدم :(

با موس نمیشه بازی کرد !؟ پس تو این مدت چه غلطی میکردن ! یکبار عقب افتادن عرضه بازی به خاطر کار روی کنترل بازی با موس بوده ! یعنی چی گندشو در آوردن :mad:
بهتره من برم یه بار دیگه همون نسخه ps2 رو تمومش کنم ! اگر تا حالا منتظر بازی بودم 1: به خاطر اضافه شدن چیزهای جدید به بازی بوده و 2: مهمترین دلیل انتظار من بازی با موس و کیبورد بوده ! وای خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا !!! :((

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or