? Resident Evil 4 or 5

galaxyboy

کاربر سایت
Mar 24, 2008
451
خب تو اون زمان چهار نصبت به بقیه بازی ها گرافیکه بهتری داشت شما الان باید رزیدنت اویل 5 رو از نظر گرافیکی با بازی هایه جدید مقایسه کنی من از یه چیز رزیدنت اویل بدم میاد تیر نداره همش مشکله تیر داریم مرحله آخر رو من با چاقو رفتم خیلی ظلمه وگرنه خوده بازی که خیلی آسونه

phones

کاربر سایت
Jan 10, 2007
179
نام
Sky Fighter
ار نظر من 5 چون به شخسیت وسکر خیلی خوبرسیده بودن و گرافیک خوبی داشت البته به نظر من هر دوتاشون یکی هست و هیچ فرقی به غیر از مناطق جدید در بازی 5 و گرافیک نداشت

Omidhiphop

کاربر سایت
Mar 2, 2008
212
نام
امید
مقایسه رزیدنت 4 و 5 از دیدگاه خودم(حالا مثلا من کیم;))
ترس تو رزیدنت 5 خیلی خیلی کم رنگه و تم بازی خیلی خیلی اکشنه.
شوا خانم با حضور دایمی ش(و صد البته قدرتی) یکی از پایه های ترس که همون تنهایه رو از بین برده.
اگه مثلا شوا یکم ضعیف تر بود بازی خیلی هیجان انگیز تر میشد.
نور خورشید واقعا تو 5 زیاده برعکس شماره قبل یعنی چهار که من نور خورشید رو اصلا ندیدم.
لوکشین ها تو رزیدنت 5 به اندازه 4 متنوع نیست.
یه چیز دیگه که من خیلی بهش علاقه دارم لگد ها لیون بود که در این شماره لگد ها به مشت تبدیل شده و من اصلا خوشم نمیاد
(البته اینو میدونم که اون لیون بود و این کریس).

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,183
4 بهتر بود!حالم و 5 بد کرد!بازی اولش خوب شروع شد اما بعد اروم ارمو زد به بیراهه!
مخصوصا همونجا که باید فرار میکردی و اون 2 تا مرتیکه کچل و مسلسل به دست و یک عده جک و جونور و
زامبی کارگر میومدن!گمد زد به کل بازی!فقط 1 بار بازیش کردم اونم رو ps3 !
بعد از هرچی اویل بود حالم به هم خود!این از اویل 5!اینم از اویلای wii!:laughing:

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
شماره 5 اصلا ترسناک نبود ولی انصافا خیلی اکشن بود!!!!!!!من که خیلی لذت بردم از اکشنش!
اقا یه چیز دیگه چه قد مسخره بود این موتور سواریه زامبیا!یا دمباله ماشین میوفتادن با موتور!!!:laughing::laughing:
زامبیه هوشش اونقد زیاده که میتونه ته چرخ بزنه!!:p:eek:

galaxy0020

کاربر سایت
Nov 27, 2008
168
زامبیه هوشش اونقد زیاده که میتونه ته چرخ بزنه!!:p:eek:
بابا هی نگید زامبی اسم اینا تو شماره ی 5 شده ماجینی(یه لول جواد تر شدن):biggrin1:
شماره 5 اصلا ترسناک نبود ولی انصافا خیلی اکشن بود!!!!!!!من که خیلی لذت بردم از اکشنش!
این درواقع همون COD خودمونه . منتها جای اسلحه دست دشمناتون کلنگ دادن:eek:

حالا از شوخی گذشته
این چرا این قدر معماهاش کمه. اون یه چندتایی هم که داره خیلی مسخره است.
بازی اصلا ترسناک نیست و اون حس استرس و ترسی رو که شایسته این سری است رو نداره و همون یه ذره استرس رو هم که بعضی جاها داره مدیون موسیقی است.

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
هیچ کدومشون .
چونکه اصلا بازی رو از حال و هوای اصلی اون یعنی ترس ، تاریکی ، موسیقی آرام با پیانو ، پازل و ... در آوردن !!! در یک کلام گند زدن به عنوان محبوب خودشون

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
بابا هی نگید زامبی اسم اینا تو شماره ی 5 شده ماجینی(یه لول جواد تر شدن):biggrin1:
این درواقع همون COD خودمونه . منتها جای اسلحه دست دشمناتون کلنگ دادن:eek:

حالا از شوخی گذشته
این چرا این قدر معماهاش کمه. اون یه چندتایی هم که داره خیلی مسخره است.
بازی اصلا ترسناک نیست و اون حس استرس و ترسی رو که شایسته این سری است رو نداره و همون یه ذره استرس رو هم که بعضی جاها داره مدیون موسیقی است.

ماجینی :laughing::laughing:!!!!
واقا هوششون در حد cod بود!! اهان یه چیز دیگه از هموون resident evil شماره 1 تا الان من به اینا میگم زامبی ملکه ذهنم شده .ماجینی نمیچرخه تو دهنم:p !خداییش اول موتور سوارارو دیدم 1 ساعت داشتم میخندیدم!:laughing:
در مورد موسیقی هم کاملا حق باهاته!

یه چیزیم از resident evil 3 بگم:یادمه اونقد میترسیدم که یه بار یه جایه بازی توی ساختمون اون غوله یه دفه ای شیشرو شیکست اومد داخل ساختمون !من تا حدی ترسیدم که ps1 خاموش کردم !تازه از برقم کشیدم که غوله از تو ps1 نیاد بیرون!:laughing:
اما این 2 تا شماره اخری فقط اکشن هستش !

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
من سری پنجم رو تا آخر بازی نکردم....به عنوان یه بازی نکات مثبت وفق العاده ای داره ولی در مقابل اویل 4 اصلا جذبم نکرد .

بزرگترین مشکل اویل 5 که باعث شده همه ازش شاکی شن اینه که تقریبا از سبک و حال و هوای اویل ها در اومده شده یه بازی دیگه

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
اویل 4 از لحاظ جو ترسناک موفق تر بود اما اویل 5 همش اکشن شده بود و اکشن هم با اون کنترل مضخرف اویل واقعا اعصاب خورد کن میشد ...

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
اویل 5 یاد و خاطره شخصیت های کلاسیک اویل یعنی کریس و جیل و وسکر رو زنده کرد و پایانی شایسته داشت نه مثل آخر فیلم بتمن (کسایی که اویل 5 رو رفتن منظورم رو میفهمن) ولی کیفیت ساختش به اویل 4 نمیرسه و مثل اون بخش اضافی نداره و قسمت mercenaries اویل 4 خیلی جذابتر از اویل 5 هست و همچنین از نظر replay value که بشدت اویل 4 از اویل 5 بالاتره! بقیه دلایل برتری اویل 4 نسبت به اویل 5 رو هم از تاپیک بغلی براتون میزارم:

1-اویل 4 لیدر بود و حالت جدیدی رو عرضه کرد که هم نوآوری بود و هم در نوع خودش خیلی عالی بود در حالی که اویل 5 follower هست.
2-در اویل 4 حالت فشار دکمه بصورت تکی با ترکیبی که توی بازی و از همه زیباتر توی دموها میدیدیم در نوع خودش واقعا تک بود (هرچند که من shenmue رو بازی نکردم ولی بعید میدونم شنمو تو این زمینه به اویل 4 برسه) در حالی که اویل 5 ادامه دهنده این راه بود و هیجانش در این زمینه به اویل 4 نمیرسید.
3-موسیقی متن اویل 4 درسته که به سری کلاسیک اویل نمیرسه ولی در سبک خودش خیلی خوب بود و نسبت به اویل 5 خیلی بهتر بود.
4-قسمت خرید و فروش و آپگرید در اویل 4 بهتر بود و همچنین نبود روش قدیمی سیو کردن در اویل 5 که به اصالت بازی صدمه زد.در زمینه ترس هم که اویل 5 ماشاالله در سطح اویل 4 هم نبود!:biggrin1:

به نظر من اینکه ما بپرسیم : "به نظر شما کدام قسمت Resident Evil بهتر بود؟ 4 یا 5 ؟" سوال چندان درستی نیست به نظر من بهتر بود که میپرسیدیم "کدام شماره Resident Evil را بیشتر دوست دارید؟4 یا 5؟" چرا که "بهتر" بودن اویل 4 یه چیز بدیهیه!

اویل 4 از لحاظ جو ترسناک موفق تر بود اما اویل 5 همش اکشن شده بود و اکشن هم با اون کنترل مضخرف اویل واقعا اعصاب خورد کن میشد ...

کنترل اویل اگه مزخرف باشه که قید هرچی بازی FPS و TPS که با کنترلر هست رو باید زد!

Shah!n

کاربر سایت
Jul 12, 2009
2,742
نام
شاهین
فقط RE 5 !!! خیلی از 4 بهتر و باحال تر بود ! یه همچنین بازی کم بود که اومد ! یعنی بازی که تو این فضا باشه ولی بیشتر هیجان انگیز و اکشن باشه . واسه ترسناک Silent Hill و Saw کافین ! :biggrin1: . عشق است Resident Evil 5 !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر