Resident Evil 3

Sunderland

کاربر سایت
May 18, 2012
4,099
35,988
نام
Ebrahim


بالاخره و بعد از سالها انتظار، طرفداران قدیمی مجموعه محبوب Resident Evilبه خواسته خود رسیدند و قرار است در تاریخ 3 ماه آپریل 2020، ریمیک عنوان 3 Resident Evil را با گرافیک امروزی و بوسیله موتور بازیسازی قدرتمند RE Engine بازی کنند. یکی از دلایل محبوبیت 3 Resident Evil برمیگردد به حضور تایرانت قدرتمند، باهوش و صدالبته ترسناک به نام نمسیس (Nemesis) که باعث به وجود آمدن کابوس‌های زیادی برای شخصیت اصلی بازی، جیل ولنتاین (Jill Valentine) شده بود. در رابطه با ابهت نمسیس فقط این را بگم که کاور نسخه آمریکای شمالی بازی که در سال 1999 برای پلی استیشن 1 عرضه شده بود، فقط شاهد حضور نیم تنه بالایی نمسیس بودیم و خبری از چهره جیل ولنتاین بر روی جلد بازی نبود. داستان 3 Resident Evil، بطور خلاصه در مورد انتقام گرفتن شرکت آمبرلا (Umbrella Corporation) از گروه استارز (S.T.A.R.S) هست که دو عضو اصلی آن، کریس ردفیلد (Chris Redfield) و جیل ولنتاین که برای اولین بار در نسخه اول سری رزیدنت اویل شاهد حضور این دو شخصیت محبوب بودیم، بعد از فهمیدن هدف اصلی شرکت آمبرلا، درصدد بودند که این شرکت را رسوا کند و آمبرلا برای انجام این عمل و بعد از اتفاقات قسمت رزیدنت اویل 1، به ساخت تایرانت هوشمند نمسیس (نمسیس در اساطیر یونانی به عنوان الههٔ خشم و انتقام شناخته میشود.) روی آورد.


 • بعد از به اتمام رساندن ساخت بازی تحسین شده و موفق Resident Evil 7: Biohazard، دو تیم جداگانه و بطور همزمان بر روی ریمیک های قسمت دوم و سوم کار می کنند. زمانی که پروسه ساخت ریمیک قسمت دوم به آرامی به پایان می رسد، تعدادی از افراد تیم ریمیک اویل 3 به تیم اویل 2 ملحق میشوند که اینکار باعث میشود که پروسه ساخت اویل 3 به کندی پیش برود. بعد از ساخت اویل 2، دو تیم سازنده بطور کلی به روی ساخت ریمیک اویل متمرکز میشوند.

 • در ریمیک اویل 3، شاهد تغییرات گسترده ای در روند بازی (برخلاف ریمیک اویل 2) هستیم.

 • خوشبختانه پروسه ساخت بازی رو به اتمام است و بنا بر گفته های سازندگان بازی، 90 درصد ساخت به پایان رسیده است و بازی در همان تاریخ قبلی اشاره شده، عرضه خواهد شد.

 • همانند نسخه کلاسیک، داستان بازی قبل از ریمیک 2 شروع خواهد شد و از طرفی دیگر، بعد از اویل 2 به پایان خواهد رسید.

 • جیل ولنتاین یکی از محبوب‌ترین شخصیت های بازی هست. بنا بر گفته های سازندگان بازی، طراحی جدید (مخصوصا لباس های این شخصیت محبوب) به گونه ای شده است که تلاش برای بقا کاملا حس بشود توی بازی و جیل واقعا برای فرار کردن تقلا کنه. لازم به ذکر است که لباس های نسخه اصلی جیل ولنتاین به عنوان مزایای پیش خرید بازی در دسترس است.

 • بر خلاف نسخه اصلی، شخصیت کارلوس بسیار بالغ به نظر می رسید؛ اما همچنان شوخی طبع بودن خود را دارد و صدالبته بسیار خونگرم است.

 • به اینکه فعلا خبری از گیم پلی بازی نیست، اما به نظر می رسد که همانند نسخه اصلی کلاسیک در روند بازی تمرکز بیشتری بر روی عناصر اکشن شاهد خواهیم بود. بطور خلاصه، نسخه اصلی اویل 2 بیشتر ترسناک بود ولی اویل 3 بار اکشنش سنگین تر بود.

 • همانند نسخه ریمیک اویل 2، اینجا نیز دوربین رو شانه سوم شخص استفاده شده است. لازم به ذکر است که بخش آنلاین بازی با عنوان Resident Evil: Resistance شناخته میشود.

 • عنوان Resident Evil 3 قرار است در تاریخ 3 ماه آپریل 2020، برای پلتفرم های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه های شخصی عرضه شود.


Characters2.pngCharacters.png

جیل ولنتاین

شخصیت اصلی و قهرمان قسمت سوم رزیدنت اویل و همچنین این شخصیت محبوب عضو گروه استارز نیز هست. وظیفه ساخت این شخصیت محبوب بر عهده ایسائو اوهیشی بود و از طرفی دیگر طراحی آن را نیز تاکاهیرو آریمیتوسو انجام داده بود. همان طور که بالاتر اشاره کرده بودیم، جیل در نسخه اول سری، از اهداف شوم شرکت آمبرلا پرده برداشت و شرکت آمبرلا برای انتقام از او تایرانت باهوش نمیسیس را ساخت. نام جیل ولنتاین در کنار محبوب‌ترین شخصیت زن بازی های ویدیویی، یعنی لارا کرافت قرار گرفته است.


کارلوس اولیویرا

کارلوس اولیویرا یکی از اعضای گروه U.B.C.S است که برای نجات بازماندگان از جانب آمبرلا به شهر راکون سیتی اعزام شده بود. جیل در ابتدا به او مشکوک بود زیرا آمبرلا را بانی اصلی نابودی راکون سیتی می داند، اما رفته رفته با کارلوس همراه شد. کارلوس اولیویرا تلاش زیادی برای خروج از شهر انجام داد و سرانجام نیز توانست خود و جیل را از شهر خارج کند.


Brad.png

براد ویکرز

براد ویکرز خلبان هلیکوپتر تیم آلفای گروه استارز بود. او در همان ابتدای بازی مورد تهاجم زامبی‌ها قرار گرفت و مجروح شد. در ادامه بازی نیز توسط نمسیس کشته شد.

UBCS.png

نیکولای گینوائیف

نیکولای فرماندهٔ یکی از تیم‌های اعزامی U.B.C.S بود. او فرماندهٔ کارلوس نیز بود. در طول بازی او تلاش دارد تا به هر شکل ممکن و حتی به قیمت مرگ زیردستانش از شهر خارج شود و بالاخره موقق میشود.میخائیل ویکتور

ویکتور یکی از هم‌تیمی‌های کارلوس و نیکولای بود. او در اثر حملهٔ زامبی‌ها به شدت مجروح شده بود. در جریان حملهٔ نمسیس به جیل، او جان خود را فدا کرد و با نارنجک دستی، مانع از آسیب رساندن نمسیس به جیل شد و خودش نیز در همین ماجرا کشته شد.

UBCS2.png

7.png

زامبی ها

زامبی‌ها، شهروندانی هستند که از راه‌هایی چون گزش زامبی دیگر و تزریق مستقیم ویروس تی به وجود می‌آیند. زامبی‌ها سرعت پایینی دارند اما درجهٔ جان‌سختی آن‌ها بالاست. این موجودات با سلاح‌های گرم راحت‌تر کشته می‌شوند. زامبی‌ها دشمنان اصلی در این بازی هستند.

سگ‌های زامبی

سگ‌های زامبی، سگ‌هایی معمولی بودند که به ویروس تی مبتلا شدند. آن‌ها ممکن است توسط سگ مبتلا گزیده شده باشند یا به شکل مستقیم، به ویروس تی دچار شده باشند. سرعت حملهٔ آن‌ها بالا بوده و از درجهٔ جان‌سختی کم‌تری نسبت به زامبی‌ها برخوردارند.


عنکبوت‌ها

عنکبوت‌های خون‌آشام، موجوداتی هستند که به ویروس تی دچار شده‌اند. آن‌ها ممکن است توسط عنکبوت مبتلا، گزیده شده باشند یا به شکل مستقیم به ویروس تی دچار شده باشند. سرعت حملهٔ این موجودات پایین است اما درجهٔ سخت‌جانی آن‌ها بسیار بالا است.

هانترها

هانترها، موجوداتی هستند که از تزریق ویروس تی به تخم خزنده و استخراج DNA خزندهٔ مبتلا به ویروس تی و تزریق آن به یک انسان سالم پدید آمده‌اند. سرعت حملهٔ و درجهٔ سخت‌جانی این موجودات بسیار بالا است.

Nemesis.png

نمسیس

نمسیس، غول‌آخر و دشمن اصلی جیل ولنتاین در این بازی است. نمسیس یک تایرانت تکامل یافته‌است. این موجود از تزریق ویروس تی درجه سوم و انگل ان‌ای-آلفا به بدن یک انسان پدید آمده‌است. او بسیار سخت‌جان و هوشمند است و در طول بازی همواره در تعقیب جیل است. حتی با چندین مرتبه شکست نیز جیل را رها نکرد. نمسیس در نهایت و با سختی فراوان و با کمک اسلحهٔ لیزری بسیار قدرتمند شکست خورد. نوع حمله او به دلیل هوشمندی بالا نسبت به سایر مهاجمان متفاوت است.11.jpg9.jpg8.jpg5.jpg3.jpg1.jpg4f897fb599a635f2cddcb71dcc78def6.jpg758542a4d5b649660fb0d658507ff1a7.jpgae6aae96bab66df94e0c13987cfc75a6.jpgc66a37459df49d983fc22e264a4490a5.jpg
Resident Evil 3 - Special Developer Message

1080p.pngResident Evil 3 - Announcement Trailer

1080p.png

Untitled.png

Resident Evil 3 - Nemesis Trailer

1080p.png
 
آخرین ویرایش:

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
546
1,383
والله من که همه نامه ها رو میخوندم مثلا برای گاو صندقو های اتاق لیون میگفت اول اسم همکارات، یا مثلا فلان گاو صندوق رو اول بکش چپ بعدش راست بعدش دوباره چپ ولی شمارش رو نمیگفت؛ خودمم گفتم بازی یک راهنمایی میکنه ولی کافی نبود:D:-?
دقت نکردی مثلا فلش زده به سمت راست 9 به سمت چپ 8 به سمت راست 2 مثلا :D
البته بعضی جوابا هم تو دیوار اینا هست باید بیشتر دقت کنی البته دقت نکنی از یوتیوب هم بزنی زیاد فرقی نداره:))
 
 • Like
Reactions: Abyss Watchers

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
7,060
4,306
چرا هنوز هستن:D:D
ولی حوصله پست دادن و جر بحث بیخودی رو دیگه ندارن.

یه مشکلی که سر re2 ریمیک بود زامبی ها قبل از اینکه تایم بلند شدنشون برسه همه رو در حالت خواب ناز سر به نیست میکردم ،کلی از چالش بازی کم میشد.
امیدوارم این مسئله حل شده باشه.
امیدوارم بازی سخت تر از re2 ریمیک باشه:D
شخصا ارزو داشتم ریمیک 2و3 هم مثل ریمیک یک باشه ولی این ارزو رو فکر کنم هیچ وقت دیگه عملی نشه و همراه خودم باید دفنش کنم.
اخه شخصا من به این حدا راضی نمی شم اینقدر RE زمان خودش حال می داد که لذت ریمیکش هیچی نیست در مقایسش ضمن اینکه نسخه ی 2 خیلی تغییرات داشت عملا 1 بازی دیگه شده بود من نسخه ی 2 هنوز روی PSVITA دارم انصافا هم ترسناک تره هم جذاب تره نه اینکه بگم نسخه ی ریمیک بده اما هم چالشش هم کلیتش بهتره یعنی شما نگاه کن خلاقیت اون زمان چی بوده که هنوزم گیم پلیش حال می ده و قابل بازی کردن هست و تازه دارن ریمیکش می کنن شما 10 سال دیگه همین ریمیک 2 نمی تونی بهش نگاه کنی.

برای بنچمین بار دارم نسخه 2 ریمیک رو بازی میکنم!
بار اول با سناریوی لیون
بار دوم با سناریوی کلیر
بار سوم با سناریوی دوم لیون
بار چهارم با سناریو دوم کلیر
الان هم دارم بازی رو سطح اخر با سناریو لیون میرم
جالبه این بازی این قدر قوی هست و اتمسفرش اینقدر خارق العاده است که تکرار مکررات درش باعث نمیشه خسته کننده بشه بلکه باعث میشه با یاد گرفتن سریع تر معما ها چالش های پیش رو رو حرفه ای تر رد کرد و کلی رکورد بهتر ثبت کرد...
فقط یک سوالی منو درگیر خودش کرده، واقعا معما های بازی هیج جوره نمیشه پیداشون کرد یا مثلا موقعه پیدا کردنشون یک راهنمایی فوق جزئی میکنن همین الان هم بعد این همه مدت سر هر معما باید 4 ساعت فکر کنم اخرش هم دست به یوتیوب میشم اخه من از کجا بدونم کد فلان جعبه یا گاو صندوق چی میتونه باشه؟:| کسایی که نسخه اصلی رو تو زمان خودش بازی کردن میتونن تایید کنند این معماها همون ها هست و این که اون زمون چطوری از پسشون بر میومدند؟
نه عزیزم اصلا بازی فرق کرده نسخه ی قبلی هم معماهاش بیشتر بود هم خیلی سخت تر بود کاری نداره یوتیوب بزن کلی از نسخه ی اصلیش فیلم هست که طرف از اول تا اخرش رو رفته اکثرشم هم مال همین چند ساله پیشه هنوزم خیلی ها دارن بازیش می کنن.
 

Michael Gove

کاربر سایت
Jan 15, 2020
61
315
نام
Bojack Horseman

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
637
432
نام
milad
احتمالا داره نسخه نسل نهمیش هم واسه ps5 اینا بیاد ؟؟
 

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
546
1,383
دوستان لینک دانلود نسخه اورجینال برای PC دارید؟
منظورم اینه نسخه اصلی باشه از هرجا دانلود میکنم همه چیز بازی آزاد شده و اول بازی جای کلت یه سلاح با تیر بی نهایت داره :|
 

farzad2236

کاربر سایت
Apr 24, 2016
37
74
دوستان لینک دانلود نسخه اورجینال برای PC دارید؟
منظورم اینه نسخه اصلی باشه از هرجا دانلود میکنم همه چیز بازی آزاد شده و اول بازی جای کلت یه سلاح با تیر بی نهایت داره :|
پیشنهادم به شما تجربه نسخه hd شده بازیه

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk
 
 • Like
Reactions: Un_Tlou

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟