Resident Evil 3

Sunderland

کاربر سایت
May 18, 2012
4,099
35,989
نام
Ebrahim


بالاخره و بعد از سالها انتظار، طرفداران قدیمی مجموعه محبوب Resident Evilبه خواسته خود رسیدند و قرار است در تاریخ 3 ماه آپریل 2020، ریمیک عنوان 3 Resident Evil را با گرافیک امروزی و بوسیله موتور بازیسازی قدرتمند RE Engine بازی کنند. یکی از دلایل محبوبیت 3 Resident Evil برمیگردد به حضور تایرانت قدرتمند، باهوش و صدالبته ترسناک به نام نمسیس (Nemesis) که باعث به وجود آمدن کابوس‌های زیادی برای شخصیت اصلی بازی، جیل ولنتاین (Jill Valentine) شده بود. در رابطه با ابهت نمسیس فقط این را بگم که کاور نسخه آمریکای شمالی بازی که در سال 1999 برای پلی استیشن 1 عرضه شده بود، فقط شاهد حضور نیم تنه بالایی نمسیس بودیم و خبری از چهره جیل ولنتاین بر روی جلد بازی نبود. داستان 3 Resident Evil، بطور خلاصه در مورد انتقام گرفتن شرکت آمبرلا (Umbrella Corporation) از گروه استارز (S.T.A.R.S) هست که دو عضو اصلی آن، کریس ردفیلد (Chris Redfield) و جیل ولنتاین که برای اولین بار در نسخه اول سری رزیدنت اویل شاهد حضور این دو شخصیت محبوب بودیم، بعد از فهمیدن هدف اصلی شرکت آمبرلا، درصدد بودند که این شرکت را رسوا کند و آمبرلا برای انجام این عمل و بعد از اتفاقات قسمت رزیدنت اویل 1، به ساخت تایرانت هوشمند نمسیس (نمسیس در اساطیر یونانی به عنوان الههٔ خشم و انتقام شناخته میشود.) روی آورد.


 • بعد از به اتمام رساندن ساخت بازی تحسین شده و موفق Resident Evil 7: Biohazard، دو تیم جداگانه و بطور همزمان بر روی ریمیک های قسمت دوم و سوم کار می کنند. زمانی که پروسه ساخت ریمیک قسمت دوم به آرامی به پایان می رسد، تعدادی از افراد تیم ریمیک اویل 3 به تیم اویل 2 ملحق میشوند که اینکار باعث میشود که پروسه ساخت اویل 3 به کندی پیش برود. بعد از ساخت اویل 2، دو تیم سازنده بطور کلی به روی ساخت ریمیک اویل متمرکز میشوند.

 • در ریمیک اویل 3، شاهد تغییرات گسترده ای در روند بازی (برخلاف ریمیک اویل 2) هستیم.

 • خوشبختانه پروسه ساخت بازی رو به اتمام است و بنا بر گفته های سازندگان بازی، 90 درصد ساخت به پایان رسیده است و بازی در همان تاریخ قبلی اشاره شده، عرضه خواهد شد.

 • همانند نسخه کلاسیک، داستان بازی قبل از ریمیک 2 شروع خواهد شد و از طرفی دیگر، بعد از اویل 2 به پایان خواهد رسید.

 • جیل ولنتاین یکی از محبوب‌ترین شخصیت های بازی هست. بنا بر گفته های سازندگان بازی، طراحی جدید (مخصوصا لباس های این شخصیت محبوب) به گونه ای شده است که تلاش برای بقا کاملا حس بشود توی بازی و جیل واقعا برای فرار کردن تقلا کنه. لازم به ذکر است که لباس های نسخه اصلی جیل ولنتاین به عنوان مزایای پیش خرید بازی در دسترس است.

 • بر خلاف نسخه اصلی، شخصیت کارلوس بسیار بالغ به نظر می رسید؛ اما همچنان شوخی طبع بودن خود را دارد و صدالبته بسیار خونگرم است.

 • به اینکه فعلا خبری از گیم پلی بازی نیست، اما به نظر می رسد که همانند نسخه اصلی کلاسیک در روند بازی تمرکز بیشتری بر روی عناصر اکشن شاهد خواهیم بود. بطور خلاصه، نسخه اصلی اویل 2 بیشتر ترسناک بود ولی اویل 3 بار اکشنش سنگین تر بود.

 • همانند نسخه ریمیک اویل 2، اینجا نیز دوربین رو شانه سوم شخص استفاده شده است. لازم به ذکر است که بخش آنلاین بازی با عنوان Resident Evil: Resistance شناخته میشود.

 • عنوان Resident Evil 3 قرار است در تاریخ 3 ماه آپریل 2020، برای پلتفرم های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه های شخصی عرضه شود.


Characters2.pngCharacters.png

جیل ولنتاین

شخصیت اصلی و قهرمان قسمت سوم رزیدنت اویل و همچنین این شخصیت محبوب عضو گروه استارز نیز هست. وظیفه ساخت این شخصیت محبوب بر عهده ایسائو اوهیشی بود و از طرفی دیگر طراحی آن را نیز تاکاهیرو آریمیتوسو انجام داده بود. همان طور که بالاتر اشاره کرده بودیم، جیل در نسخه اول سری، از اهداف شوم شرکت آمبرلا پرده برداشت و شرکت آمبرلا برای انتقام از او تایرانت باهوش نمیسیس را ساخت. نام جیل ولنتاین در کنار محبوب‌ترین شخصیت زن بازی های ویدیویی، یعنی لارا کرافت قرار گرفته است.


کارلوس اولیویرا

کارلوس اولیویرا یکی از اعضای گروه U.B.C.S است که برای نجات بازماندگان از جانب آمبرلا به شهر راکون سیتی اعزام شده بود. جیل در ابتدا به او مشکوک بود زیرا آمبرلا را بانی اصلی نابودی راکون سیتی می داند، اما رفته رفته با کارلوس همراه شد. کارلوس اولیویرا تلاش زیادی برای خروج از شهر انجام داد و سرانجام نیز توانست خود و جیل را از شهر خارج کند.


Brad.png

براد ویکرز

براد ویکرز خلبان هلیکوپتر تیم آلفای گروه استارز بود. او در همان ابتدای بازی مورد تهاجم زامبی‌ها قرار گرفت و مجروح شد. در ادامه بازی نیز توسط نمسیس کشته شد.

UBCS.png

نیکولای گینوائیف

نیکولای فرماندهٔ یکی از تیم‌های اعزامی U.B.C.S بود. او فرماندهٔ کارلوس نیز بود. در طول بازی او تلاش دارد تا به هر شکل ممکن و حتی به قیمت مرگ زیردستانش از شهر خارج شود و بالاخره موقق میشود.میخائیل ویکتور

ویکتور یکی از هم‌تیمی‌های کارلوس و نیکولای بود. او در اثر حملهٔ زامبی‌ها به شدت مجروح شده بود. در جریان حملهٔ نمسیس به جیل، او جان خود را فدا کرد و با نارنجک دستی، مانع از آسیب رساندن نمسیس به جیل شد و خودش نیز در همین ماجرا کشته شد.

UBCS2.png

7.png

زامبی ها

زامبی‌ها، شهروندانی هستند که از راه‌هایی چون گزش زامبی دیگر و تزریق مستقیم ویروس تی به وجود می‌آیند. زامبی‌ها سرعت پایینی دارند اما درجهٔ جان‌سختی آن‌ها بالاست. این موجودات با سلاح‌های گرم راحت‌تر کشته می‌شوند. زامبی‌ها دشمنان اصلی در این بازی هستند.

سگ‌های زامبی

سگ‌های زامبی، سگ‌هایی معمولی بودند که به ویروس تی مبتلا شدند. آن‌ها ممکن است توسط سگ مبتلا گزیده شده باشند یا به شکل مستقیم، به ویروس تی دچار شده باشند. سرعت حملهٔ آن‌ها بالا بوده و از درجهٔ جان‌سختی کم‌تری نسبت به زامبی‌ها برخوردارند.


عنکبوت‌ها

عنکبوت‌های خون‌آشام، موجوداتی هستند که به ویروس تی دچار شده‌اند. آن‌ها ممکن است توسط عنکبوت مبتلا، گزیده شده باشند یا به شکل مستقیم به ویروس تی دچار شده باشند. سرعت حملهٔ این موجودات پایین است اما درجهٔ سخت‌جانی آن‌ها بسیار بالا است.

هانترها

هانترها، موجوداتی هستند که از تزریق ویروس تی به تخم خزنده و استخراج DNA خزندهٔ مبتلا به ویروس تی و تزریق آن به یک انسان سالم پدید آمده‌اند. سرعت حملهٔ و درجهٔ سخت‌جانی این موجودات بسیار بالا است.

Nemesis.png

نمسیس

نمسیس، غول‌آخر و دشمن اصلی جیل ولنتاین در این بازی است. نمسیس یک تایرانت تکامل یافته‌است. این موجود از تزریق ویروس تی درجه سوم و انگل ان‌ای-آلفا به بدن یک انسان پدید آمده‌است. او بسیار سخت‌جان و هوشمند است و در طول بازی همواره در تعقیب جیل است. حتی با چندین مرتبه شکست نیز جیل را رها نکرد. نمسیس در نهایت و با سختی فراوان و با کمک اسلحهٔ لیزری بسیار قدرتمند شکست خورد. نوع حمله او به دلیل هوشمندی بالا نسبت به سایر مهاجمان متفاوت است.11.jpg9.jpg8.jpg5.jpg3.jpg1.jpg4f897fb599a635f2cddcb71dcc78def6.jpg758542a4d5b649660fb0d658507ff1a7.jpgae6aae96bab66df94e0c13987cfc75a6.jpgc66a37459df49d983fc22e264a4490a5.jpg
Resident Evil 3 - Special Developer Message

1080p.pngResident Evil 3 - Announcement Trailer

1080p.png

Untitled.png

Resident Evil 3 - Nemesis Trailer

1080p.png
 
آخرین ویرایش:

LiFE iS 5TrAnG3

⏎千ㄖ尺 乇ᐯ乇尺
کاربر فعال
Feb 22, 2011
14,157
69,995
نام
∂αнмα
میخواسم به ربکا رای بدم ولی لامصب هر کاری کردم نشد که نشد :D با این حال :

https___images-cdn.9gag.com_photo_a9KZpAZ_460s.jpg

کپکام هینتش رو داد (از تو کشوی میز وسکر :-") ریمیکش رو هم ایشلا خواهیم دید اول یـ دور دیگه یک رو ریمیک میکنه بعدم میره سراغ Zero :D بلند بگو آمین :D
 
آخرین ویرایش:

Sunderland

کاربر سایت
May 18, 2012
4,099
35,989
نام
Ebrahim
میخواسم به ربکا رای بدم ولی لامصب هر کاری کردم نشد که نشد :D با این حال :

View attachment 126538

کپکام هینتش رو داد (از تو کشوی میز وسکر :-") ریمیکش رو هم ایشلا خواهیم دید اول یـ دور دیگه یک رو ریمیک میکنه بعدم میره سراغ Zero :D بلند بگو آمین :D
این گزینه Change vote کجاست؟:D

هیچوقت به بانو ولنتاین خیانت نمی کنم:x
 
 • Like
Reactions: milad.ps4

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
375
710
یه عکس از بانو ایدا گذاشتم از بس سنگین بود کمر تاپیک شکست مجبور به پاکش شدم
بالا نمیومد از سنگینی
 

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
638
432
نام
milad
جیل ولنتاین اولین شخصیتی بود که تو سری رزیدنت اویل باهاش اشنا شدم و اولین بار تو رزیدنت اویل 3 دیدم عالی بود پس من به جیل رای دادم
ربکا چمبرز هم عالی بود یادش بخیر تو نسخه یک میشد تو اخر بازی زنده باشه
 

NaRiiMaN

کاربر فعال
Jun 5, 2010
2,691
11,030
نام
نریمان
تو شماره ی جدید مجله ی OPM اطلاعات جدیدی از بازی منتشر میشه، ظاهراً یه نفر تو 4chan ادعا کرده که مجله به دستش رسیده و اطلاعات زیر رو داده.

 • اسم بازی در ابتدا قرار بوده Last Escape باشه، ارجاعی به پسوند ژاپنی بازی اصلی. تم و فلسفه ی اصلی بازی «فرار» هست.
 • همه چی در نهایت به نمسیس ختم میشه. مکانیک ها و سلاح های جدیدی برای اون در نظر گرفته شده از جمله یه مینیگان (که نوعی هماژ به نسخه ی سینمایی اون هست.) و همچنین یک سلاح شبیه به اسنایپر. (سازندگان گفتن که نمسیس می‌تونه بالای بعضی ساختمونا بازیکن رو هدف قرار بده)
 • قابلیت بستن پنجره ها و قفل کردن در ها برای متوقف کردن مقطعی نمسیس وجود داره، اما با گذشت زمان، نمسیس در ها و پنجره ها رو می‌شکنه یا بعضی از دیوار ها رو خراب می‌کنه. همچنین با ساکت وایسادن توی کوچه پس کوچه ها، تو کمین بازیکن میشینه.
 • نقشه ی بازی از نظر محتوا خیلی غنی تر از نسخه ی اصلی هست. خیلی از لوکیشن هایی که تو نسخه ی اصلی قابل گشت و گذار نبود تو این نسخه هستن؛ مثل زرادخانه پلیس یا استیک فروشی.
 • عنکبوت ها بر میگردن، کلاغ ها اما نه. همچنین هانتر ها جایگزین لیکر ها شدن و در وصفشون گفته شده که شدیداً ترسناکن و از تاکتیک های شکار و مخفی کاری برای به دام انداخته بازیکن استفاده میکنن.
 • نقش کارلوس از قبل پررنگ تر شده. خیلی راجع به این بخش چیزی نگفتن.
 • بازی حدودا ۱۳ ساعت هست. تعدادی باس جدید و همچنین سناریو های تازه توی بازی وجود داره.
 
آخرین ویرایش:

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
240
406
چهره کارلوس توی این عکس جدید خیلی خوبه ، حس عجیبی داره ! این نگاه دل آدم و قرص میکنه که جیل تنها نیست .
نمسیس با هدف قرار دادن ما از بالای ساختمونا یعنی توی کشتنمون اصلا شوخی نداره و هدفش فقط از بین بردن هر کسی هست که تونسته از دست هیولاهای زامبی شهر فرار کنه !
" همه چی در نهایت به نمسیس ختم میشه " ( فقط امیدوارم ختم به خیر بشه ) ، چه شود این بازی ...
 

LiFE iS 5TrAnG3

⏎千ㄖ尺 乇ᐯ乇尺
کاربر فعال
Feb 22, 2011
14,157
69,995
نام
∂αнмα
Resident Evil 3 remake producer Peter Fabiano has revealed the upcoming survival horror revamp will not feature alternate endings

خبری از چندین پایان مختلف برای بازی نیست.
خوب پس با این حساب قابلیت انتخاب رو هم مثل قابلیت Zaping ریمیک نسخه دوم حذف کردن !!! فقط امیدوارم شایعه 13 ساعت گیم پلی بازی درست باشه چه RE7 چه RE2 کمپینشون زیر هفت ساعت تموم میشد این نسخه قشنگ میتونه با بخش مالتی پلیرش تبدیل بشه به غنی ترین RE تاریخ باید صبر کرد و دید
 

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
638
432
نام
milad
بازی هایی که یک پایان مختلف دارن نهایت ارزش تجربشون تو همون 3 4 بار ختم میشه اونم با فاصله طولانی مدت
من انتظار داشتم پایان های مختلفی داشته باشه تا حداقل ارزش تکرار بازی بره بالا نه که روند داستان اصلی عوض بشه
فکر می کنم اون بازی که باید ساخته میشد نیست این بازی واسه خیلیا حکم الماس رو داره عجولانه اومدن معرفی کردن و یه تاریخ انتشار دادن
متای پایین 90 بگیره از با توجه به متای ریمیک 2 یک شکست هست از نظر من
 

LiFE iS 5TrAnG3

⏎千ㄖ尺 乇ᐯ乇尺
کاربر فعال
Feb 22, 2011
14,157
69,995
نام
∂αнмα
بازی هایی که یک پایان مختلف دارن نهایت ارزش تجربشون تو همون 3 4 بار ختم میشه اونم با فاصله طولانی مدت
من انتظار داشتم پایان های مختلفی داشته باشه تا حداقل ارزش تکرار بازی بره بالا نه که روند داستان اصلی عوض بشه
فکر می کنم اون بازی که باید ساخته میشد نیست این بازی واسه خیلیا حکم الماس رو داره عجولانه اومدن معرفی کردن و یه تاریخ انتشار دادن
متای پایین 90 بگیره از با توجه به متای ریمیک 2 یک شکست هست از نظر من
به فرض که کمپین بازی به شدت بترکون باشه این نسخه قسمت مالتی پلیر هم داره که بعید نیست نکته منفی بازی به حساب بیاد خلاصه احتمال اینکه متای بازی زیر 90 باشه زیاده چون میگم این دفعه بازی دو قسمت داره و باید هر دوقسمت بترکون باشن واسه این موضوع خودم احتمال میدن بین 85-87 بشه
 

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
240
406
قسمت داستانی و چند نفره از هم جدا هستن پس نباید گفت قسمت چند نفره حتما روی نمرات قسمت داستانی تاثیر خواهد گذاشت .
اصلا نمره و امتیاز به چه درد دوستاران رزیدنت اویل میخوره ! این چیزا فقط به درد دوستاران حواشی میخوره !
فرض کنید با آر پی جی بی نهایت از خیابون به بالای ساختمون و از بالای ساختمون به خیابون نمسیس و هدف قرار بدی و همه محبتاش و جبران کنی !
 

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 1, مهمان: 1)

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟