Resident Evil 3

Sunderland

کاربر سایت
May 18, 2012
4,099
35,988
نام
Ebrahim


بالاخره و بعد از سالها انتظار، طرفداران قدیمی مجموعه محبوب Resident Evilبه خواسته خود رسیدند و قرار است در تاریخ 3 ماه آپریل 2020، ریمیک عنوان 3 Resident Evil را با گرافیک امروزی و بوسیله موتور بازیسازی قدرتمند RE Engine بازی کنند. یکی از دلایل محبوبیت 3 Resident Evil برمیگردد به حضور تایرانت قدرتمند، باهوش و صدالبته ترسناک به نام نمسیس (Nemesis) که باعث به وجود آمدن کابوس‌های زیادی برای شخصیت اصلی بازی، جیل ولنتاین (Jill Valentine) شده بود. در رابطه با ابهت نمسیس فقط این را بگم که کاور نسخه آمریکای شمالی بازی که در سال 1999 برای پلی استیشن 1 عرضه شده بود، فقط شاهد حضور نیم تنه بالایی نمسیس بودیم و خبری از چهره جیل ولنتاین بر روی جلد بازی نبود. داستان 3 Resident Evil، بطور خلاصه در مورد انتقام گرفتن شرکت آمبرلا (Umbrella Corporation) از گروه استارز (S.T.A.R.S) هست که دو عضو اصلی آن، کریس ردفیلد (Chris Redfield) و جیل ولنتاین که برای اولین بار در نسخه اول سری رزیدنت اویل شاهد حضور این دو شخصیت محبوب بودیم، بعد از فهمیدن هدف اصلی شرکت آمبرلا، درصدد بودند که این شرکت را رسوا کند و آمبرلا برای انجام این عمل و بعد از اتفاقات قسمت رزیدنت اویل 1، به ساخت تایرانت هوشمند نمسیس (نمسیس در اساطیر یونانی به عنوان الههٔ خشم و انتقام شناخته میشود.) روی آورد.


 • بعد از به اتمام رساندن ساخت بازی تحسین شده و موفق Resident Evil 7: Biohazard، دو تیم جداگانه و بطور همزمان بر روی ریمیک های قسمت دوم و سوم کار می کنند. زمانی که پروسه ساخت ریمیک قسمت دوم به آرامی به پایان می رسد، تعدادی از افراد تیم ریمیک اویل 3 به تیم اویل 2 ملحق میشوند که اینکار باعث میشود که پروسه ساخت اویل 3 به کندی پیش برود. بعد از ساخت اویل 2، دو تیم سازنده بطور کلی به روی ساخت ریمیک اویل متمرکز میشوند.

 • در ریمیک اویل 3، شاهد تغییرات گسترده ای در روند بازی (برخلاف ریمیک اویل 2) هستیم.

 • خوشبختانه پروسه ساخت بازی رو به اتمام است و بنا بر گفته های سازندگان بازی، 90 درصد ساخت به پایان رسیده است و بازی در همان تاریخ قبلی اشاره شده، عرضه خواهد شد.

 • همانند نسخه کلاسیک، داستان بازی قبل از ریمیک 2 شروع خواهد شد و از طرفی دیگر، بعد از اویل 2 به پایان خواهد رسید.

 • جیل ولنتاین یکی از محبوب‌ترین شخصیت های بازی هست. بنا بر گفته های سازندگان بازی، طراحی جدید (مخصوصا لباس های این شخصیت محبوب) به گونه ای شده است که تلاش برای بقا کاملا حس بشود توی بازی و جیل واقعا برای فرار کردن تقلا کنه. لازم به ذکر است که لباس های نسخه اصلی جیل ولنتاین به عنوان مزایای پیش خرید بازی در دسترس است.

 • بر خلاف نسخه اصلی، شخصیت کارلوس بسیار بالغ به نظر می رسید؛ اما همچنان شوخی طبع بودن خود را دارد و صدالبته بسیار خونگرم است.

 • به اینکه فعلا خبری از گیم پلی بازی نیست، اما به نظر می رسد که همانند نسخه اصلی کلاسیک در روند بازی تمرکز بیشتری بر روی عناصر اکشن شاهد خواهیم بود. بطور خلاصه، نسخه اصلی اویل 2 بیشتر ترسناک بود ولی اویل 3 بار اکشنش سنگین تر بود.

 • همانند نسخه ریمیک اویل 2، اینجا نیز دوربین رو شانه سوم شخص استفاده شده است. لازم به ذکر است که بخش آنلاین بازی با عنوان Resident Evil: Resistance شناخته میشود.

 • عنوان Resident Evil 3 قرار است در تاریخ 3 ماه آپریل 2020، برای پلتفرم های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه های شخصی عرضه شود.


Characters2.pngCharacters.png

جیل ولنتاین

شخصیت اصلی و قهرمان قسمت سوم رزیدنت اویل و همچنین این شخصیت محبوب عضو گروه استارز نیز هست. وظیفه ساخت این شخصیت محبوب بر عهده ایسائو اوهیشی بود و از طرفی دیگر طراحی آن را نیز تاکاهیرو آریمیتوسو انجام داده بود. همان طور که بالاتر اشاره کرده بودیم، جیل در نسخه اول سری، از اهداف شوم شرکت آمبرلا پرده برداشت و شرکت آمبرلا برای انتقام از او تایرانت باهوش نمیسیس را ساخت. نام جیل ولنتاین در کنار محبوب‌ترین شخصیت زن بازی های ویدیویی، یعنی لارا کرافت قرار گرفته است.


کارلوس اولیویرا

کارلوس اولیویرا یکی از اعضای گروه U.B.C.S است که برای نجات بازماندگان از جانب آمبرلا به شهر راکون سیتی اعزام شده بود. جیل در ابتدا به او مشکوک بود زیرا آمبرلا را بانی اصلی نابودی راکون سیتی می داند، اما رفته رفته با کارلوس همراه شد. کارلوس اولیویرا تلاش زیادی برای خروج از شهر انجام داد و سرانجام نیز توانست خود و جیل را از شهر خارج کند.


Brad.png

براد ویکرز

براد ویکرز خلبان هلیکوپتر تیم آلفای گروه استارز بود. او در همان ابتدای بازی مورد تهاجم زامبی‌ها قرار گرفت و مجروح شد. در ادامه بازی نیز توسط نمسیس کشته شد.

UBCS.png

نیکولای گینوائیف

نیکولای فرماندهٔ یکی از تیم‌های اعزامی U.B.C.S بود. او فرماندهٔ کارلوس نیز بود. در طول بازی او تلاش دارد تا به هر شکل ممکن و حتی به قیمت مرگ زیردستانش از شهر خارج شود و بالاخره موقق میشود.میخائیل ویکتور

ویکتور یکی از هم‌تیمی‌های کارلوس و نیکولای بود. او در اثر حملهٔ زامبی‌ها به شدت مجروح شده بود. در جریان حملهٔ نمسیس به جیل، او جان خود را فدا کرد و با نارنجک دستی، مانع از آسیب رساندن نمسیس به جیل شد و خودش نیز در همین ماجرا کشته شد.

UBCS2.png

7.png

زامبی ها

زامبی‌ها، شهروندانی هستند که از راه‌هایی چون گزش زامبی دیگر و تزریق مستقیم ویروس تی به وجود می‌آیند. زامبی‌ها سرعت پایینی دارند اما درجهٔ جان‌سختی آن‌ها بالاست. این موجودات با سلاح‌های گرم راحت‌تر کشته می‌شوند. زامبی‌ها دشمنان اصلی در این بازی هستند.

سگ‌های زامبی

سگ‌های زامبی، سگ‌هایی معمولی بودند که به ویروس تی مبتلا شدند. آن‌ها ممکن است توسط سگ مبتلا گزیده شده باشند یا به شکل مستقیم، به ویروس تی دچار شده باشند. سرعت حملهٔ آن‌ها بالا بوده و از درجهٔ جان‌سختی کم‌تری نسبت به زامبی‌ها برخوردارند.


عنکبوت‌ها

عنکبوت‌های خون‌آشام، موجوداتی هستند که به ویروس تی دچار شده‌اند. آن‌ها ممکن است توسط عنکبوت مبتلا، گزیده شده باشند یا به شکل مستقیم به ویروس تی دچار شده باشند. سرعت حملهٔ این موجودات پایین است اما درجهٔ سخت‌جانی آن‌ها بسیار بالا است.

هانترها

هانترها، موجوداتی هستند که از تزریق ویروس تی به تخم خزنده و استخراج DNA خزندهٔ مبتلا به ویروس تی و تزریق آن به یک انسان سالم پدید آمده‌اند. سرعت حملهٔ و درجهٔ سخت‌جانی این موجودات بسیار بالا است.

Nemesis.png

نمسیس

نمسیس، غول‌آخر و دشمن اصلی جیل ولنتاین در این بازی است. نمسیس یک تایرانت تکامل یافته‌است. این موجود از تزریق ویروس تی درجه سوم و انگل ان‌ای-آلفا به بدن یک انسان پدید آمده‌است. او بسیار سخت‌جان و هوشمند است و در طول بازی همواره در تعقیب جیل است. حتی با چندین مرتبه شکست نیز جیل را رها نکرد. نمسیس در نهایت و با سختی فراوان و با کمک اسلحهٔ لیزری بسیار قدرتمند شکست خورد. نوع حمله او به دلیل هوشمندی بالا نسبت به سایر مهاجمان متفاوت است.11.jpg9.jpg8.jpg5.jpg3.jpg1.jpg4f897fb599a635f2cddcb71dcc78def6.jpg758542a4d5b649660fb0d658507ff1a7.jpgae6aae96bab66df94e0c13987cfc75a6.jpgc66a37459df49d983fc22e264a4490a5.jpg
Resident Evil 3 - Special Developer Message

1080p.pngResident Evil 3 - Announcement Trailer

1080p.png

Untitled.png

Resident Evil 3 - Nemesis Trailer

1080p.png
 
آخرین ویرایش:

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
1,097
820
نام
مصطفی
الآن نیازه کپکام یه سر به تاپیک بزنه دوستان گلباران کردن با ایده های جذاب و انتقاد های گوهر بارشون!
"چرا برداشته نسخه شماره دار بازی رو فلان ..." برادر ولمون کن مگه صاحب IP؟! :D
 

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
1,085
2,822
نام
MohammadAli
اقا دوربین مخفیه ؟ RE7 با RE6 یکی کردین ؟ :|
جدا RE6 چه از لحاظ محتوا چه از لحاظ داستانی و گیم پلی قابل مقایسه نبود با RE7 :D فقط تو یه سری بخشا مثل QTEها و مبارزه کریس با هلیکوپتر (!) مشکل داشت :D


هنوز بخشایی که توسط خانواده بیکر تو RE7 تعقیب میشدم رو یادم نرفته نمیدونم مردم چجوری اینو ترسناک میدیدن :D مخصوصا اون پدرشون باعث میشد زمینو گاز بزنم موقع بازی کردن :D کلا هم یه مدل زامبی داشت تو کل بازی :D
 
 • Like
Reactions: ken47 and Un_Tlou

.Amirone

ゴースト オブ ツシマ
Gold User
Oct 1, 2009
3,127
18,669
صبر کردم تمام دوستان نظرشونو در مورد RE7 بدن، ببینم کیا بازی رو انجام دادن، کیا بازی کردنو داستانو نفهمیدن، بعضیا بازی کردنو متاسفانه داستانو متوجه نشدن، بعد از RE6 و اتفاقاتی که برای دبورا خواهر هلنا هارپر افتاد، گفتم چقدر خوب میشه یه اسپین آف از زندگی مردم عادی بسازن که گرفتار ماجراهای وحشتناک می شن، چون کپکام اونموقع پشت هم گند می زد گفتم بهتره از شخصیت های اصلی سری کمی دوری کنه، RE7 اومد وفراتر از انتظارم عمل کرد.. حالا بریم سراغ اینکه چرا بازی خیلی خوبه.
اِولین: اِولین یه دختر 10 سالست، یه شرکت ناشناس و رقیب آمبرلا میاد یه ویروس جدیدو که توانایی جلوگیری از تخریب سلولی داره روش آزمایش می کنه، دختر به واسطه ی این ویروس قادره هر کسی رو به کنترل خودش در بیاره، ولی در اثر اولین برخورد با ویروس پیری زودرس می گیره. اِولین به دنبال خانواده می گرده چون خونوادش ترکش میکنن، اون افسرده و عصبانی می شه و سعی می کنه انتقام بگیره، برا همین از قدرت شیطانیش برای تحت اختیار گرفتن دیگران و تبدیل کردنشون به موجودات اهریمنی استفاده می کنه تا به این شکل برای خودش خانواده ای تشکیل بده، اون در یکی از کابینهای کشتی زندانی شده بود تا به مکان مورد نظر ببرنش، اما سر بی دقتی یکی از اعضای گروه اِولین آزاد میشه و همه رو تحت اختیار می گیره. میا وظیفه حفاظت از این سلاح (اِولین) رو توی کشتی داشت و یکی از اعضای سازمانیشونه، اِولین سعی داره میا رو راضی کنه تا مادرش بشه، ولی میا قبول نمی کنه و اون هم مثل بقیه تحت کنترل اِولین قرار می گیره.
اینجا شروع ماجراست و شاخه های داستانی برای روایتی جدید در قسمت بعد عمق پیدا میکنن، ما یک سری افراد جدید داریم که مال یک شرکت ناشناس هستند و اهداف خودشونو دنبال میکنن، نمیدونیم کین، چین، به کجا میخواستن برن، اون شرکت تحت کنترل کیه، چطور تونستن رو دست آمبرلا بزنن و یک ویروس خفن و کنترل شده رو بسازن و سوالات بسیار دیگه ای که پیش زمینه خیلی مهمی برای ساخت نسخه آینده روشکل میده. قرار نیست آمبرلا و شرکتهای دیگه هر جا میرن شخصیت های اصلی سری هم پشت سرشون باشن!! یا ویروسها عملکردشون مثل هم باشه. مصوب اصلی تمام این ماجراها اِولینه، اون قدرتی فراتر از تبدیل ملت به زامبی داره! اتفاقیه که پیامدهاشو خیلی خوب به تصویر می کشه.
مشکل کسانی که از بازی خوششون نیومد و به خودشون زهر کردن همینه، که داستانو متوجه نشدن، وگرنه این قسمت چنان از اهمیت بالایی برخورداره که باعث شکل گیری قسمتهای بعدی می شه و پیش زمینه خیلی قوی برای ادامه سریه.
پ ن: بعضی دوستان علاقه مندن به طریقی خودشونو فن سری معرفی کنن، خیلی هم خوبه، ولی مشکلی که داره متاسفانه، بحثهایی رو پیش می برن که، یا اطلاعی ازش ندارن، یا هم بسط میدن به موضوعاتی که بی ربطه. این قسمتش ناراحت کنندستو با توصیف کلمه آشغال! به دلیل سطحی نگر بودن بعضی کامنتها و جو تاپیک که برخیشون تبدیل به چند کلمه بدم میاد یا زبالس شده! به این دلایل رغبت نمی کنن بقیه دوستان در مورد خط داستانی و آینده بازی نظر بدن.
این ویدئو هم امروز کپچر کردم برای یادآوری، در مورد عناصر اصلی (اقامتگاه شیطان) و اینکه یک بازی تراز اول که به سری وصله چه موهبتهایی داره که من و دوستان رو به این شکل جذب خودش کرده، خودش گویای تمام مطالبی که خدمتتون عرض کردم هست.

 

Sunderland

کاربر سایت
May 18, 2012
4,099
35,988
نام
Ebrahim
مشکل کسانی که از بازی خوششون نیومد و به خودشون زهر کردن همینه، که داستانو متوجه نشدن، وگرنه این قسمت چنان از اهمیت بالایی برخورداره که باعث شکل گیری قسمتهای بعدی می شه و پیش زمینه خیلی قوی برای ادامه سریه.
دقیقا درست گفتی امیر، دمت گرم. متاسفانه بعضی از کاربران داستان عالی اویل 7 رو متوجه نشدن و گرنه نمی اومدن بگن بابا اویل 7 چیه و 3 صفحه تمام فقط بگن آشغاله و اویل 6 ازش بهتره!!!!!!:|:|:|:|:|:|:|:|
 

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
637
432
نام
milad
صبر کردم تمام دوستان نظرشونو در مورد RE7 بدن، ببینم کیا بازی رو انجام دادن، کیا بازی کردنو داستانو نفهمیدن، بعضیا بازی کردنو متاسفانه داستانو متوجه نشدن، بعد از RE6 و اتفاقاتی که برای دبورا خواهر هلنا هارپر افتاد، گفتم چقدر خوب میشه یه اسپین آف از زندگی مردم عادی بسازن که گرفتار ماجراهای وحشتناک می شن، چون کپکام اونموقع پشت هم گند می زد گفتم بهتره از شخصیت های اصلی سری کمی دوری کنه، RE7 اومد وفراتر از انتظارم عمل کرد.. حالا بریم سراغ اینکه چرا بازی خیلی خوبه.
اِولین: اِولین یه دختر 10 سالست، یه شرکت ناشناس و رقیب آمبرلا میاد یه ویروس جدیدو که توانایی جلوگیری از تخریب سلولی داره روش آزمایش می کنه، دختر به واسطه ی این ویروس قادره هر کسی رو به کنترل خودش در بیاره، ولی در اثر اولین برخورد با ویروس پیری زودرس می گیره. اِولین به دنبال خانواده می گرده چون خونوادش ترکش میکنن، اون افسرده و عصبانی می شه و سعی می کنه انتقام بگیره، برا همین از قدرت شیطانیش برای تحت اختیار گرفتن دیگران و تبدیل کردنشون به موجودات اهریمنی استفاده می کنه تا به این شکل برای خودش خانواده ای تشکیل بده، اون در یکی از کابینهای کشتی زندانی شده بود تا به مکان مورد نظر ببرنش، اما سر بی دقتی یکی از اعضای گروه اِولین آزاد میشه و همه رو تحت اختیار می گیره. میا وظیفه حفاظت از این سلاح (اِولین) رو توی کشتی داشت و یکی از اعضای سازمانیشونه، اِولین سعی داره میا رو راضی کنه تا مادرش بشه، ولی میا قبول نمی کنه و اون هم مثل بقیه تحت کنترل اِولین قرار می گیره.
اینجا شروع ماجراست و شاخه های داستانی برای روایتی جدید در قسمت بعد عمق پیدا میکنن، ما یک سری افراد جدید داریم که مال یک شرکت ناشناس هستند و اهداف خودشونو دنبال میکنن، نمیدونیم کین، چین، به کجا میخواستن برن، اون شرکت تحت کنترل کیه، چطور تونستن رو دست آمبرلا بزنن و یک ویروس خفن و کنترل شده رو بسازن و سوالات بسیار دیگه ای که پیش زمینه خیلی مهمی برای ساخت نسخه آینده روشکل میده. قرار نیست آمبرلا و شرکتهای دیگه هر جا میرن شخصیت های اصلی سری هم پشت سرشون باشن!! یا ویروسها عملکردشون مثل هم باشه. مصوب اصلی تمام این ماجراها اِولینه، اون قدرتی فراتر از تبدیل ملت به زامبی داره! اتفاقیه که پیامدهاشو خیلی خوب به تصویر می کشه.
مشکل کسانی که از بازی خوششون نیومد و به خودشون زهر کردن همینه، که داستانو متوجه نشدن، وگرنه این قسمت چنان از اهمیت بالایی برخورداره که باعث شکل گیری قسمتهای بعدی می شه و پیش زمینه خیلی قوی برای ادامه سریه.
پ ن: بعضی دوستان علاقه مندن به طریقی خودشونو فن سری معرفی کنن، خیلی هم خوبه، ولی مشکلی که داره متاسفانه، بحثهایی رو پیش می برن که، یا اطلاعی ازش ندارن، یا هم بسط میدن به موضوعاتی که بی ربطه. این قسمتش ناراحت کنندستو با توصیف کلمه آشغال! به دلیل سطحی نگر بودن بعضی کامنتها و جو تاپیک که برخیشون تبدیل به چند کلمه بدم میاد یا زبالس شده! به این دلایل رغبت نمی کنن بقیه دوستان در مورد خط داستانی و آینده بازی نظر بدن.
این ویدئو هم امروز کپچر کردم برای یادآوری، در مورد عناصر اصلی (اقامتگاه شیطان) و اینکه یک بازی تراز اول که به سری وصله چه موهبتهایی داره که من و دوستان رو به این شکل جذب خودش کرده، خودش گویای تمام مطالبی که خدمتتون عرض کردم هست.

دمت گرم به شما میشه گفت یه گیمر و فن واقعی رزیدنت اویل کاش چند تا مثل شما بود تو سایت البته هست ولی واسه محکم کاری بیشتر میشد بهتر بود
بازی متای 86 رو از 100 نقد گرفته اونم باید بیشتر میشد چند تا نمره کم عجیب دادن جوری بازی رو اشغال خطاب می کنن انگار متای 40 به پایین گرفته یا بیشتر از سازنده هاش میدونن
خوب میرفتین خودتون میساختین دیگه
ما سطحی نگرا خدامون بزرگه :Thumbsup:
 

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
375
709
صبر کردم تمام دوستان نظرشونو در مورد RE7 بدن، ببینم کیا بازی رو انجام دادن، کیا بازی کردنو داستانو نفهمیدن، بعضیا بازی کردنو متاسفانه داستانو متوجه نشدن، بعد از RE6 و اتفاقاتی که برای دبورا خواهر هلنا هارپر افتاد، گفتم چقدر خوب میشه یه اسپین آف از زندگی مردم عادی بسازن که گرفتار ماجراهای وحشتناک می شن، چون کپکام اونموقع پشت هم گند می زد گفتم بهتره از شخصیت های اصلی سری کمی دوری کنه، RE7 اومد وفراتر از انتظارم عمل کرد.. حالا بریم سراغ اینکه چرا بازی خیلی خوبه.
اِولین: اِولین یه دختر 10 سالست، یه شرکت ناشناس و رقیب آمبرلا میاد یه ویروس جدیدو که توانایی جلوگیری از تخریب سلولی داره روش آزمایش می کنه، دختر به واسطه ی این ویروس قادره هر کسی رو به کنترل خودش در بیاره، ولی در اثر اولین برخورد با ویروس پیری زودرس می گیره. اِولین به دنبال خانواده می گرده چون خونوادش ترکش میکنن، اون افسرده و عصبانی می شه و سعی می کنه انتقام بگیره، برا همین از قدرت شیطانیش برای تحت اختیار گرفتن دیگران و تبدیل کردنشون به موجودات اهریمنی استفاده می کنه تا به این شکل برای خودش خانواده ای تشکیل بده، اون در یکی از کابینهای کشتی زندانی شده بود تا به مکان مورد نظر ببرنش، اما سر بی دقتی یکی از اعضای گروه اِولین آزاد میشه و همه رو تحت اختیار می گیره. میا وظیفه حفاظت از این سلاح (اِولین) رو توی کشتی داشت و یکی از اعضای سازمانیشونه، اِولین سعی داره میا رو راضی کنه تا مادرش بشه، ولی میا قبول نمی کنه و اون هم مثل بقیه تحت کنترل اِولین قرار می گیره.
اینجا شروع ماجراست و شاخه های داستانی برای روایتی جدید در قسمت بعد عمق پیدا میکنن، ما یک سری افراد جدید داریم که مال یک شرکت ناشناس هستند و اهداف خودشونو دنبال میکنن، نمیدونیم کین، چین، به کجا میخواستن برن، اون شرکت تحت کنترل کیه، چطور تونستن رو دست آمبرلا بزنن و یک ویروس خفن و کنترل شده رو بسازن و سوالات بسیار دیگه ای که پیش زمینه خیلی مهمی برای ساخت نسخه آینده روشکل میده. قرار نیست آمبرلا و شرکتهای دیگه هر جا میرن شخصیت های اصلی سری هم پشت سرشون باشن!! یا ویروسها عملکردشون مثل هم باشه. مصوب اصلی تمام این ماجراها اِولینه، اون قدرتی فراتر از تبدیل ملت به زامبی داره! اتفاقیه که پیامدهاشو خیلی خوب به تصویر می کشه.
مشکل کسانی که از بازی خوششون نیومد و به خودشون زهر کردن همینه، که داستانو متوجه نشدن، وگرنه این قسمت چنان از اهمیت بالایی برخورداره که باعث شکل گیری قسمتهای بعدی می شه و پیش زمینه خیلی قوی برای ادامه سریه.
پ ن: بعضی دوستان علاقه مندن به طریقی خودشونو فن سری معرفی کنن، خیلی هم خوبه، ولی مشکلی که داره متاسفانه، بحثهایی رو پیش می برن که، یا اطلاعی ازش ندارن، یا هم بسط میدن به موضوعاتی که بی ربطه. این قسمتش ناراحت کنندستو با توصیف کلمه آشغال! به دلیل سطحی نگر بودن بعضی کامنتها و جو تاپیک که برخیشون تبدیل به چند کلمه بدم میاد یا زبالس شده! به این دلایل رغبت نمی کنن بقیه دوستان در مورد خط داستانی و آینده بازی نظر بدن.
این ویدئو هم امروز کپچر کردم برای یادآوری، در مورد عناصر اصلی (اقامتگاه شیطان) و اینکه یک بازی تراز اول که به سری وصله چه موهبتهایی داره که من و دوستان رو به این شکل جذب خودش کرده، خودش گویای تمام مطالبی که خدمتتون عرض کردم هست.

مطلبی که شما گفتی امیر جان ربطی به ضعیف بودن این نسخه نداره
توجیه نکن عزیز
اینکه این همه طرفدار دوست ندارن یک اویل اول شخص ببینن هیچ ربطی به داستان بازی نداره
اینکه بازی رسما از وحشت و بقا فاصله میگیره و اواخر بازی تبدیل به یک fps میشه و سقوط ازاد میکنه مشکل طرفدار نیس
اینکه ما در بازی های وحشت بقا با یک کلیشه طرفیم که باس های اخرمون تبدیل به یک موجود عظیم الجثه میشه بازم ......
اینکه طرفداران اویل دنبال شخصیت پردازی های قوی بودن و این نسخه به هیچ عنوان شخصیت پردازی قوی ای ارائه نمیده مقصرش ما نیستیم
رزیدنت اویل فقط باس اخر و نمسیس و mr x نبوده همیشه در کنار اینها ترس از انوع و اقسام موجودات توی بازی حس میشده نمونه همین اویل 2 که mr x یه طرف قضیه
اون همه زامبی و سگ و ... هم یک طرف قضیه حالا توی اویل7 جاش رو با یکسری موجود بی خاصیت عوض کرده همین و تا اخر بازی هم تکرار میشه
از این ایراد ها کلی میشه به بازی نسبت داد
در نهایت همون زباله ای هست که امکان نداره کپکام دیگه سراغش بره
 
آخرین ویرایش:

mostafa682

FIFA 16 ULTIMATE TEAM
کاربر فعال
Aug 25, 2010
11,232
9,997
خب یادگرفتیم وقتی بازی ای از ریشه هاش فاصله گرفت بیایم به منتقدها توهین کنیم و بگیم زبان بلد نیستید اگه زبان بلد بودید میفهمیدید داستان چیه و گیم پلی و سبک بازی هم عوض میشد، یه سری از اساتید که عقده زدن تاپیک زدن دارن اینجا هرز میرن برن همون یوبی سافت رو داستان هاشون کار کنن گیمرها از داستان سردربیارن و حال کنن اونوقت بقیه مساءل درست میشه مثل اون حرفی که بنده خدا زد گفت نماز بخونید بقیه مسائل حل میشه، اون کسایی هم پست استاد رو لایک زدن غیر مستقیم به خودشون توهین کردن چون استاد گفتن هرکی منتقد بازیه زبان بلد نیست و بیسواده
 

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
4,563
6,574
نام
Farshad
اینکه بازی رسما از وحشت و بقا فاصله میگیره و اواخر بازی تبدیل به یک fps میشه و سقوط ازاد میکنه مشکل طرفدار نیس
اینکه ما در بازی های وحشت بقا با یک کلیشه طرفیم که باس های اخرمون تبدیل به یک موجود عظیم الجثه میشه بازم ....
اینکه طرفداران اویل دنبال شخصیت پردازی های قوی بودن و این نسخه به هیچ عنوان شخصیت پردازی قوی ای ارائه نمیده مقصرش ما نیستیم
مورد اول حقیقتا همه اویل ها تقریبا همین بودن که آخر بازی بیشتر اکشن میشن و با سلاح های خفن و بزرگ باس آخر بازی رو میزنن
مورد دوم همه اویل ها همینن D: تو همشون باس آخر یه موجود گولاخ گندست و این کلیشه ای بودن بازی رو مشخص نمیکنه
شخصیت پردازی هم تو شماره 7 معرکه بود به نظرم شخصیت منفیا رو خیلی خوب کار کرده بودن و یه خانواده شدیدا مریض رو نشون دادن و شخصیت پردازی هم همیشه نباید رو شخصیت اصلی باشه و شخصیت پردازی شخصیت منفیا به نظر من مهم تر از شخصیت اصلیه
 

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
4,563
6,574
نام
Farshad
اینکه با اول شخص شدن اویل 7 مشکل دارین بحثش کاملا جداست و میشه حق داد و خیلیا اویل رو با دوربین اول شخص نمیخوان

ولی اینکه به خاطر دوربین اول شخصش به همه چیزش گیر بدین الکی دیگه خداییش نامردیه :D
 

Sunderland

کاربر سایت
May 18, 2012
4,099
35,988
نام
Ebrahim
جدیدا یه اتفاقی عجیب و مسخره‌ای افتاده تو BC که هرکی پست یکی دیگه رو لایک کرده میان بهش و بطور غیرمستقیم گیر میدن که چرا پست فلانی رو لایک کردی و این توهین بخودت بوده:| ولی از طرفی دیگر هم فرد شاکی نمیاد پست لایک شده رو بخونه و با همون یه خط اولش به خودش جرات میده تا به طرف حمله کنه؛ نمی دونم کی میخوان دست از این کاراشون بردارن بعضی از این کاربران.:|

منم امیر رو میشناسم و از اون زمانی که اویل 7 عرضه شده بود، از بازی خوشش اومده بود و همیشه نوشته های خوبی در باب بازی منتشر کرده بود و الان هم اومده بطور خلاصه و سرراست داستان محشر اویل 7 رو براتون نوشته ولی بازهم اونایی که به بازی میگن آشغال، نمیان واقعیتو قبول کنن و همش حرف خودشونو میزنن. اویل 7 تنها مشکلی که داشت (تنها مشکلش) فقط در رابطه با دشمنان بازی بود و گرنه در باقی موارد، یه بازگشت عالی به ریشه هاش بود؛ بازگشتی که 12 سال برا بسیاری از فن های واقعی مجموعه طول کشید.
 

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,124
22,780
نام
ali
صبر کردم تمام دوستان نظرشونو در مورد RE7 بدن، ببینم کیا بازی رو انجام دادن، کیا بازی کردنو داستانو نفهمیدن، بعضیا بازی کردنو متاسفانه داستانو متوجه نشدن، بعد از RE6 و اتفاقاتی که برای دبورا خواهر هلنا هارپر افتاد، گفتم چقدر خوب میشه یه اسپین آف از زندگی مردم عادی بسازن که گرفتار ماجراهای وحشتناک می شن، چون کپکام اونموقع پشت هم گند می زد گفتم بهتره از شخصیت های اصلی سری کمی دوری کنه، RE7 اومد وفراتر از انتظارم عمل کرد.. حالا بریم سراغ اینکه چرا بازی خیلی خوبه.
اِولین: اِولین یه دختر 10 سالست، یه شرکت ناشناس و رقیب آمبرلا میاد یه ویروس جدیدو که توانایی جلوگیری از تخریب سلولی داره روش آزمایش می کنه، دختر به واسطه ی این ویروس قادره هر کسی رو به کنترل خودش در بیاره، ولی در اثر اولین برخورد با ویروس پیری زودرس می گیره. اِولین به دنبال خانواده می گرده چون خونوادش ترکش میکنن، اون افسرده و عصبانی می شه و سعی می کنه انتقام بگیره، برا همین از قدرت شیطانیش برای تحت اختیار گرفتن دیگران و تبدیل کردنشون به موجودات اهریمنی استفاده می کنه تا به این شکل برای خودش خانواده ای تشکیل بده، اون در یکی از کابینهای کشتی زندانی شده بود تا به مکان مورد نظر ببرنش، اما سر بی دقتی یکی از اعضای گروه اِولین آزاد میشه و همه رو تحت اختیار می گیره. میا وظیفه حفاظت از این سلاح (اِولین) رو توی کشتی داشت و یکی از اعضای سازمانیشونه، اِولین سعی داره میا رو راضی کنه تا مادرش بشه، ولی میا قبول نمی کنه و اون هم مثل بقیه تحت کنترل اِولین قرار می گیره.
اینجا شروع ماجراست و شاخه های داستانی برای روایتی جدید در قسمت بعد عمق پیدا میکنن، ما یک سری افراد جدید داریم که مال یک شرکت ناشناس هستند و اهداف خودشونو دنبال میکنن، نمیدونیم کین، چین، به کجا میخواستن برن، اون شرکت تحت کنترل کیه، چطور تونستن رو دست آمبرلا بزنن و یک ویروس خفن و کنترل شده رو بسازن و سوالات بسیار دیگه ای که پیش زمینه خیلی مهمی برای ساخت نسخه آینده روشکل میده. قرار نیست آمبرلا و شرکتهای دیگه هر جا میرن شخصیت های اصلی سری هم پشت سرشون باشن!! یا ویروسها عملکردشون مثل هم باشه. مصوب اصلی تمام این ماجراها اِولینه، اون قدرتی فراتر از تبدیل ملت به زامبی داره! اتفاقیه که پیامدهاشو خیلی خوب به تصویر می کشه.
مشکل کسانی که از بازی خوششون نیومد و به خودشون زهر کردن همینه، که داستانو متوجه نشدن، وگرنه این قسمت چنان از اهمیت بالایی برخورداره که باعث شکل گیری قسمتهای بعدی می شه و پیش زمینه خیلی قوی برای ادامه سریه.
پ ن: بعضی دوستان علاقه مندن به طریقی خودشونو فن سری معرفی کنن، خیلی هم خوبه، ولی مشکلی که داره متاسفانه، بحثهایی رو پیش می برن که، یا اطلاعی ازش ندارن، یا هم بسط میدن به موضوعاتی که بی ربطه. این قسمتش ناراحت کنندستو با توصیف کلمه آشغال! به دلیل سطحی نگر بودن بعضی کامنتها و جو تاپیک که برخیشون تبدیل به چند کلمه بدم میاد یا زبالس شده! به این دلایل رغبت نمی کنن بقیه دوستان در مورد خط داستانی و آینده بازی نظر بدن.
این ویدئو هم امروز کپچر کردم برای یادآوری، در مورد عناصر اصلی (اقامتگاه شیطان) و اینکه یک بازی تراز اول که به سری وصله چه موهبتهایی داره که من و دوستان رو به این شکل جذب خودش کرده، خودش گویای تمام مطالبی که خدمتتون عرض کردم هست.

همین خلاصه داستانی که شما از Evil 7 نوشتی نشون میده که چقدر نا امید کننده است.

یک شرکت جدید که همون کاره امبرلا رو میکنه و یک ویروس جدید ساخته و یک اسکی از دوربین اوت لست و pt و چندبازی دیگه ای که اون دوره ترکونده بودند و ...

به نظر من اویل 7 کلا بازی خوبی هست، اینکه کپ کام سعی کرده بود یک حرکت ریبوت مانند انجام بده هم خوب بوده (دقیقا مثل Gow که سیستم گیمپلی و نحوه روایت داستان و خلق و خوی شخصیت اصلی و ... همه تغییر کرده بود) ولی خب این ریبوت انچنان بی نقص نیست. حداقل در داستان نیست، چرا که ما دوباره به مرحله صفر سری رزیدنت اویل برگشتیم، جایی که یک شرکت خفن مرموز یک ویرویس جدید ساخته و باعث شده یکسری حالت زامبی بشن و حکایت از نو

هرچقدر GoW در نسخه ریبوت 2018 تونست این سری رو به مرحله بعد ببره (بیشتر منظور داستان و شخصیت هست) ولی Evil 7 نه! دوباره بازگشتیم به همون داستان همیشگی امبرلا و یک خونه (قلعه، مرکز پلیس و ...)

متاسفانه Evil 7 به جای اینکه کل دنیای رزیدنت اویل رو در شرایط جدید تعریف کنه و ستینگ بازی رو متحول کنه، امد حرکتی زد که ما دوباره برگردیم به داستان یک شرکت مرموز و یک ویرویس ناشناخته.

پ ن: اینکه دوتا بخش مهم داستانی بازی هم توسط DLC قابل تجربه بودند هم بیشتر بحث درامدزایی هست و نمیخوام به عنوان نکته منفی ازش یاد کنم
 

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
375
709
جدیدا یه اتفاقی عجیب و مسخره‌ای افتاده تو BC که هرکی پست یکی دیگه رو لایک کرده میان بهش و بطور غیرمستقیم گیر میدن که چرا پست فلانی رو لایک کردی و این توهین بخودت بوده:| ولی از طرفی دیگر هم فرد شاکی نمیاد پست لایک شده رو بخونه و با همون یه خط اولش به خودش جرات میده تا به طرف حمله کنه؛ نمی دونم کی میخوان دست از این کاراشون بردارن بعضی از این کاربران.:|

منم امیر رو میشناسم و از اون زمانی که اویل 7 عرضه شده بود، از بازی خوشش اومده بود و همیشه نوشته های خوبی در باب بازی منتشر کرده بود و الان هم اومده بطور خلاصه و سرراست داستان محشر اویل 7 رو براتون نوشته ولی بازهم اونایی که به بازی میگن آشغال، نمیان واقعیتو قبول کنن و همش حرف خودشونو میزنن. اویل 7 تنها مشکلی که داشت (تنها مشکلش) فقط در رابطه با دشمنان بازی بود و گرنه در باقی موارد، یه بازگشت عالی به ریشه هاش بود؛ بازگشتی که 12 سال برا بسیاری از فن های واقعی مجموعه طول کشید.
دم کپکام گرم که با یه موسیقی اتاق سیو و جا دادن تجهیزات توی کوله پشتی بدجور "فن های واقعی" مجموعه رو خوشحال کرده
تا باشه از این موسیقی و کوله پشتی ها
بنازم به سیاست این کمپانی که با ترفندهای این چنین ساده دل "فن های واقعی" رو به دست اورده
با امثال شماها بعید نیست یه زباله دیگه در حد اویل7 بده اسمش رو هم اویل8 بذاره کلی هم براش غش و ضعف برن که مرحبا بر کپکام دیدین که چگونه با کمبود مهمات ما را به گذشته ها برد
دیدید که چگونه با موسیق اتاق سیوش ما رو در افق محو کرد
دیدید که چگونه با این شخصیت پردازی عظیم ایتن و ابر قدرتی به نام جک یاد و خاطره نمسیس مقدس را زنده کرد
دیدید که چگونه ......
موفق باشید
 

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 1, مهمان: 1)

 • Top
  رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟