فروشنده Resident Evil 3 Remake(Steam)

Takavach

کاربر سایت
May 6, 2008
318
نام
تکاوچ
Rating - 100%
6   0   0
با سلام،
من يك عدد بازي رزيدنت ايول سه نسخه ريميك خريداري كردم ولي متاسفانه به دليل مشغله زياد كاري به علت زياد شدن كار راه دور نميتونم به اين زوديا بازي كنم بنابر اين تصميم گرفتم بازي را به صورت گيفت به اكانت استيم هر كسي كه تمايل داره بفرستم تا در زمان انتشار بازي بتونيد بازي را از استيم دانلود و بازي كنيد.
مزايا : قيمت بسيار پايينتر پيش خريد و لباس كاستوم و آيتم هاي اختصاصي و همچنين بخش مالتي پلير بازي(Resident Evil Resistance ) نسخه هاي پيش خريد شده.

در صورت تمايل اينجا و يا به شماره ٠٠٩٠٥٣٤٩٦٨٥٩١١ در واتس اپ پيام بديد.
باتشكر.
133719

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: noorihamid99

Takavach

کاربر سایت
May 6, 2008
318
نام
تکاوچ
Rating - 100%
6   0   0
دوستان لطفا توجه بفرماييد : علت فروش حجم بالاي كاري در اين روزها به علت شيوع ويروس كرونا است كه بنده كه دوركار هستم با حجم بسيار زياد كار مواجه شدم و از آنجايي كه پايان بحران اين ويروس مشخص نيست نميدونم كي ميتونم به تفريح و بازي برسم براي همين بازي را ميفروشم تا كسي كه وقت داره و اين روزا در قرنطينه بيكاره بنشينه و بازي كنه پس لطفا از پيشنهاد معاوضه يا هر چيزي به جز فروش نقدي خودداري كنيد ضمن اينكه اگر نيازي به بازي داشتم همين بازي بهترين عنوان حال حاضر براي من بود و اگر بازي ديگري مي خواستم هم به راحتي مي توانستم از استيم ريفاند يا همون پس دادن جنس را انجام بدم و با پول اين بازي يك بازي ديگر بخرم چون مستقيما با كرديت كارت شخصيم خريد كردم و از كد و غيره استفاده نكردم كه ايميل تاييدي كه عكسش را گذاشتم خودش نمايانگر همه چيز است.
نكته مهم: اين قيمت فقط براي پيش فروش است و تا چند روزه ديگه كه بازي رسما ريليز ميشه وجود دارد و بعدش از دويست و پنجاه و نه لير ميرسه به مينيمم ٣٩٩ لير پس اگر كسي مي خواد بايد سريع تصميم بگيره .

باتشكر.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر